Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

kacenkab
17. sep 2013

takze teraz mam D3 vyse 100 tiez 😎 som zabudla dodat

ria191
17. sep 2013

@zibi síce neviem hodnotu D3, ale nikdy mi nešlo do hlavy prečo mi MUDr. povedal že podľa výsledkov z hormonálneho profilu mám do prechodu véééééééééééééééééľmi ďaleko a po dvoch rokoch bác nízke AMH iba 0,5 a toto tvoje tvrdenie by všetko vysvetľovalo 😀 😀 😀

zibi
17. sep 2013

@kacenkab tak vidis aj napriek tomu ze uz mam normu amh sa mi aj tak nepodarilo aby sa embryjko uchytilo...ja uz fakt neviem co ma clovek robit aby sa to podarilo je to hruza ☹

zibi
17. sep 2013

@ria191 urcite si treba dat odmerat do decko...a teraz po lete ked si sa vela opalovaal by si mohla mat d3 v norme..a mozno aj amh stuplo

lusipe
17. sep 2013

@zibi
ahoj pytala si sa co pomohlo muzovi...my sme mali povodne len 6MIL a po tej mojej kure az 21MIL...skoro lekar odpadol, ze co s nim robim....a bral Maca 2x2 denne, 1tabl. SELEZIN ACE a vitamin E...a robila som nam cerstve stavy, kde bolo velmi vela zeleru....a vidis aky to malo vysledok... 🙂....tak pekne sup... 🙂

ikuska
17. sep 2013

Ahojte babulky, prosim Vas povie mi doky v piatok na kontrole utz, kolko kusov cetrotide budem potrebovat, lebo mam na ruke 3 alebo 4 kusy a neviem kolko ich mam kupit. Dakujem.

zibi
17. sep 2013

@lusipe objednala som mu toto lebo uz mame dost uzivania tolkych tabletiek naraz tak nech to je v jednej
http://www.vegall.cz/clanek/zobrazit/fertilan-6...

a este

toto
http://www.natural.cz/produkt-200506-fertilman-...

jedno minie zacne uzivat druhe
myslim ze jetam aj maca

nelly3
17. sep 2013

@ikuska
ano povedia.

yanka1
17. sep 2013

@sarasota no co mamina, dala si testik aj dnes ?

nelly3
17. sep 2013

@zibi
prosm ta ty ako odbornicka, denska som 1DC, mam ist si dat urobit to amh, gyn. moj mi kazal prist na 5DC, len to je sobota, podla mna to nie je urcene ze kedy, ked pridem aj na 7 DC ci? on ze pridte na 5DC urobime odber na amh a urobim aj utz (lebo mam cystu) ze aby som nechodila 2x.

zibi
17. sep 2013

@nelly3 amh sa moze brat hocikedy nie len na 5 den cyklu 🙂 aj pred ms 😝

viaven
17. sep 2013

Ahojte, vedela by mi niektora kocka co absolvovala transfer v brne v reprofite popisat ako to prebieha a co treba? Niekde som citala, ze tam moze byt aj partner co v inych centrach nemoze a nemusi bt plny mocovy mechur... Zabudla som sa v tej rychlosti popytat, tak ak by mi niektora vedela popisat svoju skusenost, bola by som velmi povdacna... 😀

jjajka
17. sep 2013

@sarasota krasa, to vyzera vyborne 🙂 Moc sa stebou tesim 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Nech to takto dobre pokracuje aj nadalej 😉

falin
17. sep 2013

@ikuska - tazko povedat dopredu, ale mne dr. hovoril ze 3 aj s rezervou a potrebovala som 2.
Ria spominala ze davala 3 ks, skus este napisat Marcelovi ze ci ti stacia 3 ks 😉

izzie27
17. sep 2013

@sarasota velka gratulka a krasne a pohodove tehu 🙂

nelly3
17. sep 2013

@falin
ja som vzdy potrebovala 3 ks.

miscok
17. sep 2013

@viaven Ahoj,prides na dohodnuty cas.Odporuca sa neist priamo pred ET na wc,ale urcite nemusis mat plny mechur.Ja som sla asi hodinu pred ET.Pri samotnom vykone moze byt pritomny aj partner.Trva to tak 5 minut,potom si este 15 minut poletis a ides domov - teda do pokladne 😉

gaga83
17. sep 2013

@viaven ahoj, ano pri et nemusis mat plny mocovy mechur na prasknutie akurat pret vklade sa neidporuca ist na wc. A muz pri vklade je pri tebe, polezis si tam 10 min a idete domov.

jjajka
17. sep 2013

@zibi mrzi ma ze krv nedopadla dobre. Prajem vela sil do dalsieho snazenia.
Neviem preco mas taku zlu mienku o vseobecke. Mne lekar z kramarov vysvetloval napr. ze cez vseobecku su ovela kratsie doby napr. aj na magneticku alebo CT ako pri ostatnych poistovniach. Ja mam vseobecku odjakziva a nikdy som nemala s nou problem a chodim od lekara k lekarovi.

gaga83
17. sep 2013

@yanka1 podpichujes?😀😀😀 este som sa nerozhodla uvidim rano ci sa mi bude chcet 😀😀😀

kacenkab
17. sep 2013

@zibi ja neviem zibi, ja som tiez mala pocit, ze to bude ok, aj ked tie spermie....tam sa mi zda ze to asi neklaplo, ja tiez neviem, je to taka loteria, normalne aj ja uz stracam odvahu a to mam dnes prvy den mrchu, budem musiet zacat jest ten clostilbegyt na 3. den....jaj je to na nervy

yanka1
17. sep 2013

@gaga83 ja by som testla aj teraz opat, ale kedze vela pijem a vela chodim na wc, tak by to vyznam nemalo 🙂
Som strasne zvedava ci tam toho dusika naozaj mam, alebo sa nadejam zbytocne....ci to bude tak, alebo tak, hlavne nech uz viem, na com som 😖

viaven
17. sep 2013

@miscok @gaga83 a ešte potrebujem si brat nocnu koselu a prezuvky? Nie je to zvlastne ked bol partner pri vas? Ja sa na tej koze citim bez tak zvlastne, s koselou vyhrnutou az neviem kam... Pride mi to nedostojne samej a nie ešte aby tam bol aj parner. Ako to vnimate vy? Som len ja taka zvlastna? Alebo to v tomto centre robia inak? Pichali vam pregnyl po vklade? Ja mam zrazu tolko otazok :-/ hlavne ze v centre ma nic take nenapadlo ☹

gaga83
17. sep 2013

Baby kto vypisoval ziadost na tu refundaciu do vseobecnej??? us si nepametam ktore ste to davali, potrebovala by som sa poradit v niektorych veciach co tam treba napisat. Dakujem

nelly3
17. sep 2013

@viaven
koselu a prezuvky nie, partner moze byt ale nemusi, moj nebol, je to rychlovka, cakal ma na chodbe. pregnyl sa po vklade nepicha 😉

nelly3
17. sep 2013

@gaga83
ja do dovery 😉

zibi
17. sep 2013

@jjajka nemam zlu mienku 🙂 skor o dovere lebo tam ze sa dlho caka na operacie.... no asi si dam predsa tu vseobecnu 🙂 a budem mat pokoj

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gaga83
17. sep 2013

@viaven na odber vajicok ked ides takr potrebujes kosielku a prezuvky, pregnyl som ja pichala 36 hod pred odberom. Ked uz ides na vklad nic nepotrebujes ram ti daju plachtu a len pri vklade je muz pri tebe.

gaga83
17. sep 2013

@nelly3 to mi moc nepomozes :D:D ale si zlataaaaa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre