Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

kacenkab
23. sep 2013

@stella25 A Ty ako? pokracujes v nejakom ivfku?

jalaura
23. sep 2013

@yanka1 ahoj...takze sa nepodarilo?
My sme tiez teraz prisli o fazulku....v 7. tyzdni...
nemusi byt medzi IVF nejaky vacsi odstup?

yanka1
23. sep 2013

@lienka_1 lienocka, ty si si kde davala robit reproimunitu? A nevies, kde tej kocke robili reproimunitu v BA ? ja sa potrebujem tiez niekam objednat, cim skor ...

stella25
23. sep 2013

@kacenkab idem ďalej, zmenili mi lieky a dopujem sa čím dá aby sa mi AMH zvýšilo. Ja mám len 0,12 a veľmi rychlo mi klesá ☹
Na predoperacne nemusíš ist v Brne.

lienka_1
23. sep 2013

@yanka1 Boli sme v Prahe v UPMD v Podoli. Mrknem doma, co spominala ta baba a napisem

bergalm
23. sep 2013

caute babule tak dnes som volala do labaku 2den po OPU a ostala som znova zaskocena,ze 3ks-5bunkove,5ks-4bunkove a este aj 3ks-3bunkove sa zobudili dokopy 11 tak akoze fakt neviem Marcelko mi vcera povedal,ze 8ks oplodnenych a dnes 11 😀 😀 😀 nevyznam sa moc v tom je to na dobrej ceste?

zibi
23. sep 2013

@gaga83 ale ty mas hustu krv? zistili ich nejake mutacie?

yanka1
23. sep 2013

@lienka_1 dakujem, si zlata 🙂

melisska
23. sep 2013

😉 @bergalm jasen, ze je to na najlepsej ceste 😉

yanka1
23. sep 2013

@jalaura veru, nepodarilo... je mi luto, ze ti to nevyslo ☹
mne marcel napisal, ze jeden cyklus pauza a mozme ist na to...tak sa spolieham, ze ak by to bolo prirychlo, ze to nenavrhne...
no a v tvojom pripade, kocky zvyknu pisat, ze je dobre ist do toho co najskor, vraj je to tam nejak dobre pripravene, alebo pohnojene....co ti radi doky ?

bergalm
23. sep 2013

@melisska dakujem no uvidime zajtra 😉

yanka1
23. sep 2013

@lienka_1 @gaga83 no mne pre istotu brala krv zo zapastia, inde nenasla.... 😉

miscok
23. sep 2013

Baby tak mam tu svinu OHSS.Nastastie nie vysoke stadium.Volala som do RF,ale Pospisilova dnes nerobi,tak som jej pisala mail,ze vraj ho kontroluje aj doma.Slubili,ze zavola lekar,ktory bude volny po konzultacii a tiez zatial nic ☹ Mam ist na pohotovost,nech ma prijmu a nasadia infuzky?

kacenkab
23. sep 2013

@stella25 no sak ved aj mne to klesa, ani som si to uz nedala teraz stanovit, aby som sa zbytocne nestresovala. Aj Dr. Machac mi hovoril, ze sa nemam s tym trapit, je to len znak pre neho, ze nebudem mat vela vajicok. Tak uvidim, ako dopadnem...

buba08
23. sep 2013

@miscok ja som mala mierny ohss a pichli mi kortikoidy, tusim to bol solumedrol, alebo nejak tak sa to volalo, nastastie som v nemocke nemusela zostat

miscok
23. sep 2013

@buba08 Kortikoidy???A bola si tehu ci to bolo pocas stimulky alebo po OPU?

buba08
23. sep 2013

@miscok transfer mi zrusili, neviem preco mi dali kortikoidy, ale pomohli, este som mala potom asi tyzden vodu ktora mi tlacila na rebra, ale potom to preslo

buba08
23. sep 2013

@buba08 bolo to po opu, ale mala som az 19 vajicok, tak asi preto vznikol ohss, bolo to v heliose MT

buba08
23. sep 2013

@miscok po opu, mala som az 19 vajicok, tak preto ohss

miscok
23. sep 2013

@buba08 Kortikoidy pri rieseni tehu sa mi zdaju nezlucitele,ale ja nie som lekar.Viem,ze sa davaju infuzky,lieky na riedenie krvi a fyz.roztokom.

timona
23. sep 2013

baby čo hovoríte na Dr. Otevřela?

lusipe
23. sep 2013

@manita ahoj tak uz sme spat....stelcl bol mily,sedeli sme dlho,vysvetloval a tak...tiez bol z toho mimo ze vsetko je uplne ok a dieta nikde....dohodli sme sa na soft cykle a napisal mi merional 2 denne od 2 dna cyklu...teda ak toto prirodzene by nevyslo...sliznicu som mala super 10 mm ci v com sa to uvadza....

miscok
23. sep 2013

@timona Mne robil ET a velka spokojnost.Ale su tu baby,ktore maju viac skusenosti 🙂

yanka1
23. sep 2013

@miscok ak vydrzis bolesti, skus este vyckat na lekara z RF, ktory ma pohotovost a bude ti volat ... neskusila si si urobit test, s najvacsou pravdepodobnostou to bolo uspesne 🙂 nech ta aspon toto tesi, pri tom vsetkom.... po opu mi rovno dali infuziu ale neviem presne co to bolo + na 8 dni lieky Dostinex

timona
23. sep 2013

@miscok objednala som sa k nemu na prvu konzultaciu, tak zistujem, co mam cakat

miscok
23. sep 2013

@timona Tam budes milo prekvapena pri kazdom 🙂 Nemas sa coho obavat.

miscok
23. sep 2013

@yanka1 Testla som uz vcera i dnes s mama testom a sutam // 😵 Nechcela som to ale zakriknut a zverejnit som chcela az test z RF.Nevyslo 😀 Takze je to vonku a tesim sa-i ked zatial len tak potichucky 🙂

buba08
23. sep 2013

@miscok mnoho bab berie pred stimulkou, pocas aj po zisteni pozit testu prednison a to su tiez kortikoidy. Napisala som ti len to, s cim mam skusenosti. A gratulujem k 2 // 🙂. Ja som mala len mierny, tak preto som neskoncila v nemocke a postacila ta 1 injekcia

buba08
23. sep 2013

@miscok tiez som si kedysi myslela, ze kortikoidy sa pri rieseni tehu nesmu, ale ak ma niekto protilatky proti embryu, tak ina moznost nie je, ale mne solumedrol davali kvoli tej tekutine, vtedy sme este nevedeli, ze tvorim protilatky, ale to uz miesame teraz hrusky s jablkami, takze radsej navstiv lekara, ten ti najlepsie poradi a tes sa z tehu

miscok
23. sep 2013

@buba08 Ved ja viem,ze si to myslela dobre.Ja len,ze mi kortikoidy nie su sympaticke.Ked som bola dieta,pichali ich do mna o 106. Dufam,ze aj u mna to bude mat taky rychly priebeh ako u teba 😉 A dakujem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre