Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

argenti
8. okt 2013

@miscok No máš moj obdiv. Ja si nie som schopna sama pichnúť injekciu a moj mm len pri pohlade na ihlu opadává. Mne ich pichala mamina (zdravotna sestra), ale to bolo pri 1.IVF vtedy som pichala 1 denne. Co som čítala tu na mk baby podali davkovanie 1-1-1 a tak podobně.

lusipe
8. okt 2013

@argenti ja mam dve ampulky denne, ale to pichas v jednom...u mna to zvlada bravurne muz....ja len nachystam a on pichne....ja sa na to nepozeram... 😉

miscok
8. okt 2013

@lusipe @argenti Ja so si bola ista, ze pichat bude chciet rpiatel, ale ked k tomu doslo, povedal, ze on mi nebude ublizovat. Tak som ostala zaskocena a musim si ublizovat sama 😀

lusipe
8. okt 2013

@miscok hej,to ten moj sa tiez stale pyta...ci to neboli, ci mi moc neublizuje.... 😉 ...ale mne to nevadi, len vidiet to nemozem 😉 dokonca aj tu kozu na bruchu mu drzim...len hlavu dam naopak 😉

ria191
8. okt 2013

@miscok a ako potiahneš piestik? keď jednou rukou máš nariasenú kožu a druhou držíš injekciu uff??? to by som nezvládla 😀 😀 😀

nelly3
8. okt 2013

@ria191
v gyn- five co som bola na 1.IVF takto ako pises tak mi to manzelik pichal, teraz uz nehrozi, pichne jedna radost, ziadne povytiahnutie atd. presne ako pises, je to dobre tak, aspon vies ci netrafis zilku ( ale kto ma nato cas he-he), no ale vzduch keby pichnes asi podla mna nic len keby do zily si myslim by to nebolo dobre ci?

ria191
8. okt 2013

@miscok a možno som si to ja prispôsobila 😀 😀 😀 už to bolo dávno dopodrobna si to nepamätám 😕 😕 😕 a možno kázala potiahnuť piestik a v prípade krvičky pichnúť vedľa 😀 😀 😀 , ale ani to by som nerobila 😀 😀 😀

ria191
8. okt 2013

@nelly3 noooo to by som vás už pozorovala z nebíčka

nelly3
8. okt 2013

@ria191
pocuj, uz sa ti to krati co, uz sa tesis 😵

nelly3
8. okt 2013

@miscok
u nas presne naopak, ja som bola hrdinka, ze si to budem sama a nakoniec mi to picha manzelik 🙂 ja drzim len riasu, potieram miesto pred a po dezinfekciou, proste robim mu asistentku 😀

falin
8. okt 2013

@argenti - davkovanie 1-1-1 je pre clostil, ked pichas injekcie, tak tie iba raz denne. Mnozstvo ti urci lekar

ria191
8. okt 2013

@nelly3 nóóóóóóó a hlavne na to ako mi Marcelko cvikne krčok do klieští 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 veru už sa na neho ceriť nebudem 😀 😀 😀 bojim bojim bojim

bimba8
8. okt 2013

kocky prave mi doslo cayennske korenie.jedna capsulka ma 450mg.pisu,ze 3 denne.nie je to moc?

miscok
8. okt 2013

@ria191 No pekne dvoma prstami na pravej ruke, ktorou drzis injekciu, da sa to v pohode 😉
@lusipe @nelly3 byt asistentkou je iste prijemnejsie 😀

mirkakn1
8. okt 2013

@bergalm presne tak, podporu by si dostala az po ukonceni marodky a keby si marodovala cele tehu, tak mam dojem ze podpora sa ti posunie az po rodicaku, ale to uz by si sa spytala na socialke
😉 😉

gaga83
8. okt 2013

@zibi ahoj, co nove? Mne prednisom super v uvodzovkach ucinkuje, mam 2 herpesy☹☹☹. Dufam ze do stredy ich nejako zahojim.

melisska
8. okt 2013

@schatje6 moja tebe aj kazdy den ked mozem 😵 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 😀 huraaaaaaaaaaaaaa

buba08
8. okt 2013

@gaga83 no ja tiez s prednisonom nic moc, este stale som chora a mam 4 herpesy ☹

manita
8. okt 2013

@lusipe a prečo ti nedali clostil, ale iba merional? nevieš? väčšinou som si všimla, že to kombinujú

ináč ti držím palčeky, sme na rovnako, idem hneď po tebe na kontrolné sono 😉

gaga83
8. okt 2013

@buba08 tak pekne tak nam ide;);) tebe co na ne pomaha? Lebo u mna katastrofa nasticky na herpesy nula bodov. Uz dlhe roky mam s nimi problemi hlavne ked nieco na mna lezie alebo som v strese☹

manita
8. okt 2013

@gaga83 budeš sa smiať, ale fakt med 😀
(priamo nato)

lusipe
8. okt 2013

@manita tak to neviem,navrhol to stelcl....dal mi iba merional 2 ampulky....tak som zvedava na vysledok...ale mne staci jedno vajicko plne zivota 😉 ....a ides teda v piatok po mne? 😉 ....aj ja tebe drzim moooc palceky 😉

manita
8. okt 2013

@lusipe aha, takže nepovedal ti, že prečo 😕
dík, my zabojujeme... 😵

lusipe
8. okt 2013

@manita len sama som nejako vydedukovala ze kvoli sliznici aby zbytocne nebola nizka....to si iba myslim 😉

manita
8. okt 2013

@lusipe aha, to môže byť, v minulosti si asi mala nízku po clostile a vyčítal to asi z tvojich papierov... 😕

schatje6
8. okt 2013

@melisska dakujem 😵 😵

gaga83
8. okt 2013

@manita dakujem idem skusit, tebe drzim palceky ;);)

lusipe
8. okt 2013

@manita praveze tie papiere nevidel a vzdy som mala dobru 😉 ...tak neviem...asi to tak citil 😉

manita
8. okt 2013

@lusipe no čo mi o ňom ešte nevieme... 😕 😀

lusipe
8. okt 2013

@manita som zvedava na vysledok....zatial nic necitim, tak to bude prekvapenie....a ty odkedy pichas?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre