Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

schatje6
14. okt 2013

@melisska dakujeeeeme
@lusipe
@kacenkab uz som mu aj napisala mail. asi s tym zazrak nespravi, ale uvidime 😖

lusipe
14. okt 2013

@schatje6 ale budes mat dva nazory a budes kludnejsia.... a chodis Stelclovi?...

tlucka
14. okt 2013

@melisska Môžeme sa dostať do poradovníka n
a tvoje grcky aj ja? 🙂 🙂

schatje6
14. okt 2013

@lusipe hej, k nemu...no ved na mna to posobilo tak chaoticky, ked som sa isla informovat na 2emb. a ona, ze mate 3. tak potom hladala znovu v pocitaci a ze ano, je to tak...najprv mi povedala, ze nech mu zavolam, lebo on je tam aj pisany, ze spravi ET a potom si to rozmyslela, ze nech zavolam v stredu rano na tu linku a oni mi povedia, ci mam prist alebo nie... 😕

lusipe
14. okt 2013

@schatje6 a preco bola taka chaoticka?...to tiez mohla byt trosku pozitivnejsia a nie ze ta vyplasi...no nie?....a mozno to bude vsetko v poriadku..pockaj este kym sa on ozvem...moc drzim palce...

schatje6
14. okt 2013

@lusipe dakujem, neviem, ked som jej tvrdila, ze my mame uz len 2emb. tak mi povedala, ze pozerala do ineho riadku a potom, ze to este preveri a potom mi to potvrdila. a som sa musela 2x spytat, ako je mozne, ze je zo 4b na druhy den 3b.... 😕

lusipe
14. okt 2013

@schatje6 a co ti na to povedala? ze zo 4 na 3 kleso?

schatje6
14. okt 2013

@lusipe ano, vraj sa redukuje, co je zle...nevedela som, ze aj redukovat sa moze, myslela som, ze sa len zastavi vo vyvoji...

lusipe
14. okt 2013

@schatje6 tak toto som ani ja nevedela...ale nabojkaj....urcite jedno bude bojovat a v stredu sa vidime 😉

schatje6
14. okt 2013

@lusipe no ved tebe musia vybrat tych 20vajok 😀 dufam, zatial stale dufam 😔

lusipe
14. okt 2013

@schatje6 snad tam este su...nie ze zmizli... 🙂....ale citim riadne pichanie....hlavne ked chodim a vstavam, alebo sa pretacam v posteli...tak uz sa aj tesim, ze budem mat potom...musis verit... 😉

dalida
14. okt 2013

Ahojte, dievcata. Srdecne vas zdravim. Nestiham vsetko citat, no tehulkam gratulujem, stimulantkam a cakatelkam drzim silno palce. Ja sa po neuspechu citim o cosi lepsie, myslim pozitivnejsie, aj ked smutok a bolest nadalej pretrvavaju. Zial neviem to zakryt, ale snazim sa na svojeokolie posobit, ze som akoze v dusevnej rovnovahe... Najhorsie je, ze v praci sa ma pytaju... ze preco si smutna... co sa deje.... aspon mam vyhovorku, ze tazko znasam to, ze sme sa s manzelom prestahovali .... a.. Myslim na vas kocky a kazdej jednej prajem, aby co najskor pred sebou mala tehotenske brusko a vnom vytuzene babatko 🙂

schatje6
14. okt 2013

@lusipe taka uroda len tak nezmizne, neboj 😉 idem radsej doma nieco robit, lebo ma tu vyhadzuje od nervov 😨

lusipe
14. okt 2013

@schatje6 dobre robis, aspon budes mysliet na ine veci... 😉 ja by som tiez uz zduchla z prace, ale este zial nemozem 😉 dame si vediet a inak sa vidime v stredu 🙂

schatje6
14. okt 2013

@lusipe uz mi aj odpisal, zajtra rano mu mam zavolat a pozru sa na ne znovu, ale vraj to nevyzera s nimi dobre 😔

lusipe
14. okt 2013

@schatje6
@schatje6 jaj moja, pockaj este do rana...posielaj im energiu...ved tu boli dievcata, ze sa tiez takto vyvijalo a nakoniec sa nastartovali....moooc drzim palce.... 😉 😉

slniecko34
14. okt 2013

@manita Dakujem a kde sa to da kupiť? 🙂

lusipe
14. okt 2013

@tlucka ja som vólala do centra...

kacenkab
14. okt 2013

@melisska jaaaj dakujeme 🙂

sasa1983
14. okt 2013

@schatje6 to ma mrzí, nemám s tým skúsenosti, sama neviem, ako to má byť, ale verím, že ako kacenkab napísala, že sa to obráti na dobré správy a bude bojovníček..

annetty
14. okt 2013

@kacenkab ☹ ☹ ☹

lusipe
14. okt 2013

@sasa1983 inak ja strasne citim vajecniky...kokso a ked cikat, tak hruza...a ty?

sasa1983
14. okt 2013

@lusipe vieš čo, ja ani nie, olen občas, keď sa zohnem.. V sobotu sme boli na svadbe a celkom som to roztočila, dalo sa. Tak neviem, či je to dobré, alebo by som to mala cítiť..Koľko mám vajíčok dľa USG?

lusipe
14. okt 2013

@sasa1983 no na pravom viac ako 12 a tiez aj na lavom tolko...nevedela ich zratat...vraj ci ja neskusim 🙂...tak som sa smiala, ze mu doverujem 🙂...uvidime kolko bude realne...

sasa1983
14. okt 2013

@lusipe fíha, to je dosť, nie je to až priveľa? Mne povedal, že ideálne spolu tak 9-12ks..Ale asi viac lepšie, nie? Nemáš OHSS?

lusipe
14. okt 2013

@sasa1983 prave mi dal namiesto pregnylu decapeptyl 2 injekcie, aby nedoslo k OHSS...a pijem vela vody....tak snad nebude...toto je moja prva stimulka...a este dobre ze sme nedali k tomu clostil....sama som zvedava co bude realita...a ty mas kolko?

sasa1983
14. okt 2013

@lusipe no aj moja prvá stimulka🙂 Ja som mala napravo 6-7ks, naľavo také 3ks..vklad budeme mať pondelok?

lusipe
14. okt 2013

@sasa1983 hej aj nam povedal, ze v pondelok, lebo dame PK kedze mam dost vajiciek...a vravel ze cast nechame samovolne opolodnit a cas ISCI...

sasa1983
14. okt 2013

@lusipe a budeš doma po vklade? Ja som myslela že tak 2-3 dniči neviem, či viac, nechcem sa tu zakonzervovať a vyčkávať do testu..

lusipe
14. okt 2013

@sasa1983 presne, to by som psychicky nezvladla...ja budem tak ako ty 2 dni a potom normalne pojdem do prace....ved ked to ma byt, tak to bude...ja mam sedavu pracu, tak by to nemalo mat vplyv... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre