Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
23. nov 2013

@takyna 😀 😀 😲 beriem ta za slovo 😵 😵 😵

lienka64
23. nov 2013

@jjajka ahoj, aj ja som čerstvo po vklade...vklad som mala v stredu, 20.11. 🙂 a ty? práve začínaš stimulovať? tak držím palce!!!

lienka64
23. nov 2013

@speranza1 speri, ahoj 🙂 večer som si ešte pozrela tvoj testík...veď ty si tehotná moja 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ja keby že tak vidieť niekedy môj vlastný test v takomto stave...tak asi odpadnem!!!

gaga83
23. nov 2013

@speranza1 @yanka1 posialam tehu grcky pre šťastie i pre ostatné baby čakajúce na testík 🙂

buba08
23. nov 2013

@speranza1 speri, ved ten tvoj testik je fakt pekny a ty vcera si uz hadzala flintu do zita, tesim sa na tvoj zajtrajsi, verim, ze budeme gratulovat ku krasnym dialniciam 🙂

jjajka
23. nov 2013

@jalaura a kde si bola na sono v RF, alebo u svojho doktora?

jjajka
23. nov 2013

@lienka64 mne 20-teho zacal cyklus, takze som v zavese 🙂

zabka1124
23. nov 2013

@speranza1 TEHULKAAAAAAAAA🙂🙂🙂🙂🙂🙂!!Posielame vela siil🙂🙂🙂🙂A vela boztekov a velikanske objatie🙂🙂🙂🙂TFUJ,TFUJ nechv auguste uvidime krasne usmievave/ho babu/chalana🙂🙂🙂!!!!

zabka1124
23. nov 2013

Inak baby, dakujem Panu Bohu, ze ked ja som isla na IVF, tak tu bolo len okolo 1600stran, sak ja keby som mala citat cez 2530stran, tak na IVF sa dostanem asi v 50🙂🙂

lienka64
23. nov 2013

@jjajka tak držím palce... s čím stimuluješ? 😉

bradik
23. nov 2013

Ahojte dievcence, tak dnes som testla 12 den s RF testom a su tam // 😉 . Ja tomu nemozem uverit,moje prve 2 😉

bradik
23. nov 2013

@speranza1 Tebe drzim na zajtrajsie testovanie palciska. Ja skusim tiez este zajtra a pozajtra 😉

miscok
23. nov 2013

@bradik No krasne,to je super.Tfuj tfuj a idem ta hned aj pohnojit 😀

bradik
23. nov 2013

@miscok Supeeeeeeer, dakujem

gaga83
23. nov 2013

@bradik krasna spravicka, potichucky gratulujem ;););) krasne sa to tu rozrasta tehulkami😀😀😀

bradik
23. nov 2013

@gaga83 Dakujem a ty ides kedy na utz? Ides do Brna ci k svojmu gyndosovi?

gaga83
23. nov 2013

@bradik ja idem k svojmu vi stvrtok na ulz, sice trocha skor ale chce uz pre istotu uz teraz. Vsak pri mne sa mu ani necudujem😀😀😀, si so mnou uz zazil. Do Brna by som uz cestu asi nezvladla tolke hodiny cestovat uz teraz furt beham na zachod a podbrusko sa mi roztahuje takze ani sediet sa mi poriadne neda. To vies dropci sq roztahuju osto sest😀😀. Len sa bojim aby som potom nekrvacala po ulz a kolko ich tam vlastne je a ci su ok😀😀. Lebo to moje hcg vysoke:-:-P:-P:-P. No nechama prekvapit😀😀

bradik
23. nov 2013

@gaga83 To som zvedava na info, ze kolko drobcekov tam bude, daj potom vediet 🙂 .... Velmi ti drzim palceky, aby si mala bezproblemove tehulkovanie. Gratulujem este k vysokemu hcg 😉 . Chodis do prace? Nevolnosti este nezacali? 🙂

gaga83
23. nov 2013

@bradik jasne ze dam vediet;) uz mi je vseliako ale este som negrckovala :-P:-P:-P. Viac som doma ako v praci kedze som strasne unavena a beham po doktoroch, v pondelok zas na hematologiu takze tak.

jjajka
23. nov 2013

@bradik Wau, to je super, dalsia pozitivna, krasne sa to tu rozbehlo. 🙂

jjajka
23. nov 2013

@lienka64 dakujem, ja len clostil 1-0-1. Merional som odmietla.

speranza1
23. nov 2013

@bradik servus moja,tak velmi sa tesim ze mas//. Nehodis tu testik? Nech sa potesim 🙂

lusipe
23. nov 2013

@bradik ahoj adi,moooc gratulujem.... A nepisala si ze nemas ziadne? 😉 opica... Tesim sa s tebou moooooc 😉

bradik
23. nov 2013

@lusipe Cau Silvi, dakujem, no na 9.den som na Mamateste nemala nic a dnes na 12. den na Rf teste fakt pekne ciarky 😉 , taka hadam bude vsetko ok

bradik
23. nov 2013

@speranza1 Nazdis speranzi, skusim ho ofotit a hodit sem

lusipe
23. nov 2013

@bradik wow tak to bolo urcite velke prekvapeňie nie?a ako sa citis moja? 😉

bradik
23. nov 2013

@lusipe To teda bolo prekvapko, i ked som mala stale pocit, ze sa to podarilo a to viac som bola v stredu sklamana, ked som nenasla 2. Ja tomu aj tak stale neverim 😉 .Citim sa dobre, len ma dnes pobolieva podbrusko. A ty ako? Kedy mate termin KET?

lusipe
23. nov 2013

@bradik hlavne ze je to tam... 😉 podbrusko prejde a aspon vies ze sa nieco deje 😉 juj ale sa tesim ze nieco pozitivne opat 😉 my ideme na ket v stredu...ale neviem ked ste tento mesiac zobrali vsetky statistiky 😀 ale zartujem,ja vam to vsetkym zelam a tajne dufam,ze pride aj na nas rad 😉 no som tiez zvedava na tvoj testik 😉

bradik
23. nov 2013

@lusipe Budem drzat v stredu palce, ale co som videla tak KET su v RF velmi uspesne a ty mas krasnych mrazacikov , takze to isto vyjde 😉 ....Testik ofotim zajtra

ivec16
23. nov 2013

Baby mam otazocku, ak ste mala niektora cystu na vajecniku (vodovu okolo 4-5 cm) nebola to prekazka na zaciatok stymulacie? Stymulovali ste s nou alebo vam ju najskor odporucili nejakym sposobom riesit? Chcem vediet co mam cakat, aby som nebola potom zaskocena...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre