Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

falin
11. dec 2013

@cavik -ahojky 🙂 Ako sa ti dari s drobcami? My nemame nic nove. 8 x ivf za sebou, ale som rada ze mame aspon malu 🙂

falin
11. dec 2013

@lusipe - drzim palce, nech je pekne ciselko

lusipe
11. dec 2013

@falin velmi pekne dakujem....a k tomu kociku... 🙂... urcite aj trojkolka moze byt super 😉

monikak1
11. dec 2013

Ahoj dievčatká, pekné ránko, tak dnes 9 deň po ET test biely ako sneh 😢 no ale verím že 2014 bude pre nás šťastný rok a nájdeme si vytúžené //. Hmmmm @falin, dnes presne keď som spravila test som si povedala vetu ktorú si teraz napísala aj ty "som rada, že máme aspoň malú 😵 " Pekný dník všetkým!!!

lusipe
11. dec 2013

@monikak1 Ahoj moja, ale nie je este skoro?...aku kvalitu embryjka ti vkladali?....viem ze jednej kocke vyslo na 9 den nic a 12 den krasne ciarky....

miskanr1
11. dec 2013

@lusipe a kedy bude výsledok?

lusipe
11. dec 2013

@miskanr1 Mal by byt okolo 14.30 ale sestricka bola zlata, ze by sa pokusila to vybavit o 10, ak by lekar suhlasil adal by tam nejaku prioritu...este tam nebol, tak som nemohla na neho vplyvat 🙂 😀

schatje6
11. dec 2013

@miskanr1 ach jo, veru tak, ako pises, mna uz prsia nebolia a boli ma brucho, ale kym nekrvacam, myslim pozitivne 🙂

miskanr1
11. dec 2013

@schatje6 správny prístup

ludinka
11. dec 2013

@monikak1 nezufaj este

@miskanr1 no ja uz sa mam celkom fajn, a tesim sa na piatok ako mi daju fazulku 🙂
verim ti ze dni sa vlecu pomaly, skus sa sustredit na nieco ine, aj ked viem ze sa to asi velmi neda

miskanr1
11. dec 2013

@ludinka no moja napriek všetkým povinnostiam sa mi to aj tak vlečie 🙂

monikak1
11. dec 2013

@lusipe myslim ze uz by urcite bol aspon duch. Vkladali mi HB1 musela som uz dnes skusit test, lebo mi velmi prepukla choroba a nic som si nechcela davat, co den mi je horsie tak som testla az nasadim aspon nejake lieky. Myslim ze uz by dnes bolo vidiet. Ale dakujem pekne za podporu moja.

ludinka
11. dec 2013

@miskanr1 neboj sa uplne ta chapem, ja som na tom podobne a to ty mas este predomnou riadny naskok
😀
ja budem testovat 24 decembra-to bude akurat 11 den po vklade-tak si vies predtsvit ako sa tesim na stedry den

lusipe
11. dec 2013

@monikak1 moja zlata, tak velmi ti to zelam....ale vidis, nam tiez vysiel az KET....asi je to telo po stimulke cele schaosene....len sa pekne lieckaj a urob este ten na 12 den...budem ti moc drzat palceky, aby ta to prekvapilo 😉

cavik
11. dec 2013

@falin ....Tento rok bol podľa mňa celý na h....Na ďalší Ti to určite vydá. Len to ešte vyskúšaj. My sme boli v Brne tiež 4x, a teraz máme 3 deti 🙂. Ja....bez vajíčkovodov, mám detí ako smetí 🙂 🙂 🙂 🙂 . Všetko dobre dopadne.
Naše dvojky sú úžasné, je to niekedy náročné s logistikou, keďže Miško je prvák, ale radosti je viac, omnoho viac ako starostí. A je až neuveriteľné, že budú mať o týždeň už 2 roky 😲 .

miskanr1
11. dec 2013

@ludinka jéééj áno príde Ježiško 🙂

ludinka
11. dec 2013

@miskanr1 dufam 😉

nelly3
11. dec 2013

@falin
ja tiez nic neriesim, ved som tento rok mala 1xKET a 2x soft, takze stacilo na tento rok, buduci bude zrcite lepsi 😉 no mna to tiez napadne, ked vidim ako kocikuju, prave aj dneska rano, ze urobim si cafe a isla by som von kocikovat, aj ked je tak zamracene pocasie. no buduci rok budeme aj my chodit kocikovat uvidis. no a kde je nasa @ria191? nech nas trosku rozveseli halooooo kde si? 😀

ria191
11. dec 2013

@nelly3 ja tiež teraz nič neriešim promiň gerdi @gerdusha 😀 😀 😀

miscok
11. dec 2013

@ria191 Ty sa nejak zasivas v poslednom case, kurnik. Chyba tu tvoja pozitivna energia 🙂

nelly3
11. dec 2013

@ria191 jupiii si tu moja. ako vidim kludna ako anjelik. kedy ides do BB k bielikovi? inac baby ja mam dneska dovcu a pomaham manzelikovi pisat seminarku, akoze on ma toho tak strasne vela na ucenie atd. no ked sa dal nato, musi makat a nie je to veru lahke studovat po 20 rokoch zo skoly, takze mam doma prvacika 🙂 ale je to moje zlaticko a piseme temu ze " neplodnost" dobre nie 😵

ria191
11. dec 2013

@miscok tá "sivňa" (pozitívna energia) mi niekde zdrhla 😠 😠 😠 a ešte sa nevrátila, ale keď zase dokvitne tak ma tu máte v plnej paráde 😀 😀 😀

ria191
11. dec 2013

@nelly3 aký anjelik ? všetci čerti so mnou šijú 😀 😀 😀 ja neznášam na niečo čakať a teraz som na bode nula 😠 😠 😠 . Vyhliadky katastrofálne € žiadne a počítam, že Bielčo ma na budúci týždeň dorazí zlou správou ☹ ☹ ☹ 😠 😠 😠 uff

nelly3
11. dec 2013

@ria191
mi nieco hovor, to cakanie, ale nejaka som na prekvapenie ze kludna, myslim to tak, ze uz neviem poriadne ani plakat, smutit, asi mi preplo alebo co 😝 musis mysliet pozitivne moja, ja uz si ale druhy tyzden v mysli niekolkokrat denne hovorim vselijake vety, no hovorim, asi mi preplo 😀.

schatje6
11. dec 2013

Baby, tak aby tu nebola nuda, mame ducha, ci nemame ducha? 😕 😀

nelly3
11. dec 2013

@schatje6
skus to nejako inac odfotit ja vidim len nejaku machulu vedla tej kontrolnej ciarky 😕 kolky den si?

jahoda333
11. dec 2013

@schatje6 je to rozmazane nieje to vidiet veru 😒

jjajka
11. dec 2013

@schatje6 skus este 1 test, tazko sa to hodnoti. Ale bodaj by tam boli //.

bradik
11. dec 2013

@lusipe Urcite bude krasne vysoke cislo 😉,tipujem tak cez 2000

lusipe
11. dec 2013

@bradik moja zlata, velmi pekne dakujem za podporu...inak ked som hladna tak mi je tak tazko, ale nie ze na vracanie 🙂..len tazko...a krize dnes citim...a ty ako moja? pocity? kedy ides na sono?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre