Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinkatinulka
11. feb 2014

@lienka_1 takze sa to komplikuje..no pekne..ja cakam co nely vykuma s refundaciou..takze cakam na zazrak

lienka_1
11. feb 2014

@tinkatinulka Ja uz som si zvykla. Mne by prislo cudne, keby vsetko islo hladko. Ale zlosti ma to, ze som nenastupila do prace, lebo sa mi nechcelo nikomu vysvetlovat, preco chybam hned po nastupe a odkladat IVF o nejake 4 mesiace u nas nie je riesenie. Takze sedim doma a uz so mnou riadne sije.

lubanka
11. feb 2014

@lienka_1 máš to dobre vymyslené... hlavne tá ochutnávka vína 😀 😀
to je dilema toto... stále niečo musím riešiť, už ma to prestáva bavíť 😒 prečo neexistuje dialnica z KE až do Brna 😠 😠 😠

nelly3
11. feb 2014

@tinkatinulka
no dufam, ze nieco vybavim lebo ma porazi z toho vsetkeho uz, dochadza mi trpezlivost pomalicky 😠

lienka_1
11. feb 2014

@lubanka Dialnica by bola nudna, takto mame namiesto dialnice morzeovka 😀 😀 😀 Ked pozries do mapy, tak dialnica je jedna bodka, ciarka, ciarka, bodka...cista morzeovka 😀 😀 😀 Inak ja som svojnho noveho gynekologa vystrasila az tak, ze konzultoval so SPLNom 😀 😀 😀 Chudak, ale strasne zlaty a poctivy je. Som rada, ze som takeho trafila.

falin
11. feb 2014

@ria191 - drz sa kočka, nech ti to dobre dopadne. Myslim na teba silno 😉

@amstelko - pri nizkej sliznici mi nasadili estrofem / estrimax / a pekne dorastla. Mne clostyl znizoval sliznicu

@lubanka - moja, stres je hnusoba, ovplyvnuje aj spermose aj vajka

@mimi_2 - neboj, merional je tak vzdy, ked streknes vodicku, pekne sa rozpusti

nelly3
11. feb 2014

@ria191 srdiecko len pre teba, nech ti to vsetko dobre dopadne 😉

tinkatinulka
11. feb 2014

@nelly3 pytala som sa dnes mojej gyndy na tie tlaciva a sama mi povedala že aj ked zoženiem všetky 3 potvrdenia poistovna si spravi svoje..smutne 😢

nelly3
11. feb 2014

@tinkatinulka
uvidíme, ale ked to nevyskusam, tak nebudem vediet, treba skusit, prinajhorsom mi to zamietnu 😝

nelly3
11. feb 2014

@tinkatinulka
ja vlastne to mam posledny pokus cez poistovnu, raz na sk, raz RF, tak mozno si povedia, ze ved posledny jej schválime a bude pokoj he-he 😀

lubanka
11. feb 2014

@lienka_1 jáj, tak keď to berieš takto... 😀 😀 aspoň sme v tom originálny... v tej morzeovke 😀 😀 😀 tým sa môže málo štátov pochváliť... 😀 😀
chudák dr., bude mať traumu z opätovného stretnutia 😀 😀 inak to konzultoval s tým "pravým" centrom 😀 😀 samí odborník je tam... 😀 😀 😉 "nechápem" prečo som ho vymenila za RF 😀😀

tinkatinulka
11. feb 2014

@nelly3 ja mam tiež posledny.. 😖

lienka_1
11. feb 2014

@lubanka Ja zase Toporcerovej drzim palce. Nemam s nou osobnu skusenost, ale vidim, ze CAR sa snazi sledovat trendy a ponuknut zenam aj nieco ine ako plnu stimulku. Skor by som sa v tom centre zamerala na embryologa a ludi co spracuvavaju spermiogrami. To je teda ozajstna katastrofa. Mojmu manzelovi taky vysledok vystavili, ze mi az spavat nedal aky bol dobry. ALe ved nech pani doktorka ukaze co vie 😉

sarasota
11. feb 2014

@ria191drzime palceky nech vsetko dopadne dobre a mozes ist do uspesneho kola 🙂

lubanka
11. feb 2014

@lienka_1 ale to aj ja jej fandím, myslela som to celkovo v globále... bola som u nej na vkladoch 3x, takže skúsenosť mám a nemám osobne proti nej absolútne nič, mňa "zaseklo" už to 2IVF, ktoré mi robil ešte bývalý dr., no a celé to prebehlo tak čudne, že ma to znechutilo natoľko, že som povedala, čím skôr "vyčapať" zmrzlinky a utekám preč... len tých zmrzliniek bolo 11, tak to trvalo skoro 2roky 😒 a pravdu povediac je tam teraz troška zmätok, ale "mušky" sa postupne vychytajú a bude... verím, že súčasná dr. vyzdvihne CAR na vyššiu úroveň ako bola doteraz 😒

lienka_1
11. feb 2014

@lubanka problem Ke CARov je v tom, ze im staci to, co maju a nejako nemaju ambiciu byt spickovi. Skoda, ved Ke maju priame letecke spojenie s Prahou, Viednou a Londynom. Tolko zahranicnej klientely by to mohlo byt. No ale ked im staci hrat sa na tom svojom malom piesocku, brat im to nebudem 😉

speranza1
11. feb 2014

@ria191...posielam srdiecko a veeelmi na teba myslim....

mirkakn1
11. feb 2014

@ria191 drzim prsty, aby to dobre dopadlo 😔

zoji79
11. feb 2014

@ria191 mojenka myslím na teba!!! Držím mooooooooc palce! 🙂 🙂 🙂

strapula27
12. feb 2014

dnes maju nasi drobci styri mesiace🙂 vdaka reprofitu mame doma vymodlenych anjelikov!!! vsetkym drzim palce a dolezite je verit a nevzdavat to🙂

natali225
12. feb 2014

čaute baby, aj nás sa vďaka Reprofitu dňa 5.2.2014 o 11.30 hod. s mierami 2730 g a 48 cm narodil náš 2. vytúžený synček 🙂 😉

tinkatinulka
12. feb 2014

@natali225 gratulujeme

natali225
12. feb 2014

@tinkatinulka ďakujeme 😉

lusipe
12. feb 2014

@natali225 moooc velka gratulacia, nech ste zdravucki a nech zazivate spolu vela krasnych chvil 😉

speranza1
12. feb 2014

@natali225 😵 😵 😵 😵 😵 naaaaaadhera.... blahozelam a zelam Vasmu syncekovi a aj Vam vsetko dobre 😵 😵 🙂

falin
12. feb 2014

@natali225 - Natali, srdecne blahozelam. Krasny je ako anjelik. Prajem vam vsetko dobre, uzivajte si drobceka 😵

falin
12. feb 2014

@speranza1 - ahoj Speruska, ako sa mas? chystate dalsi pokus ci ani nie?

dalida
12. feb 2014

@natali225 blahozelam 🙂 Nech vam rastie do krasy, zdravia.... posielam objatie 🙂

speranza1
12. feb 2014

@falin ahoj falinka... zatial sme na mrtvom bode a tak mi to vyhovuje. 🙄 .uz ma asi nebavi vecne sa nahanat za niecim, co sa aj tak nedari a potom....nestava sa mi to casto, ze to vravim, ale teraz na to ani nemame financie... najhorsie na vsetkom je to, ze ma tlaci vek....a ked si pomyslim, ze uz teraz nevladzem sama (tu ma boli hen ma boli, spavat nemozem, chrbtica ma trapi)...tak si neviem predstavit, ako by som sa venovala babatku.... ☹ ☹ ☹ ☹ 😒

speranza1
12. feb 2014

@falin a vy moja? ako ste na tom vy?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre