Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zibi
13. mar 2014

baby viem ze mate pravdu... len dufam ze sa zadari uz no 😉

lusipe
13. mar 2014

@yanka1 tak tak,sami chlapi budu 🙂...aspon si bude nasa princezna vyberat 🙂🙂🙂

tlucka
13. mar 2014

Juj kočky moje, dlho som neprispievala. Vidím že sa vám niektorým krásne darí, sú tu nové budúce mamičky, z čoho sa veľmi teším. 🙂
Dúfam však, že konečne príde rad aj na nás, ostatné dlhoročné čakateľky 😉

nelly3
13. mar 2014

@tlucka
a ty ako pokracujes? sa mi zda, ze mas este mrazacika ci?

nelly3
13. mar 2014

@yanka1
ja chcem chlapcaaaaa 😀

tlucka
13. mar 2014

@nelly3 máme dvoch mrazáčikov a chcem ísť čo najskôr pre nich 😉
Len ma z toho nejako chytá depka... že sa to zase nepodarí... Dnes som sa dozvedela, že moja naj kamoška je tehotná, druhá pred pár dňami porodila (inak má malého Reprofitáčika 🙂.... Len my stále nič 😒 ☹ 😒 ☹ 😠 ☹ 😖 😖 😖 😖

ludinka
14. mar 2014

@mimi_2 ja som bola pred ket iba na jedno sono 12-14 DC a podla hrubky sliznice hned naplanovali datum transferu, a tusim 5 dni predtransferom zacnes vkladat utros to je vsetko...niekomu pichaju aj pregnyl ale mne nepichali

ludinka
14. mar 2014

@zibi ahoj, ni nemam nic nove a ty ako uz mas tie vysledky z imuno??

mimika1973
14. mar 2014

@tlucka ahoj, jedna sanca z dvoch, alebo Rovno aj dve sance na severnom pole! Neboj, urcite sa tam najde ten pravy bojovnicek co sa uchyti na 9 mesiacov! 😵
Jasne, ze chod do toho, jarne obdobie je krasne na tehulkovanie, tak sup! Chapem Ta, vsetky sa vzdy bojime dopredu, ale risk je zisk! 😉 🙂 Drzim palceky!!!

mimika1973
14. mar 2014

@nelly3 mas este mrazacika, ci musis odznovu do toho?
Jaaaj, ale budes mat chlapecka, to urcite! 😉 😵 Ak si pri Marcelkovi, ten rad robi chlapcov reprofitakov, lol! 😀

falin
14. mar 2014

@mimi_2 - ket je omnoho jednoduchsi. Ked pride mrska, napises dr. do RF ze si 1 DC a ze by si chcela ist na ket. Na kontrolu sliznice ides cca 12 dc a na ket 19-20 dc 😉

mimi_2
14. mar 2014

@ludinka
@falin Ďakujem kočky, tak celkom rýchly proces 🙂 snáď bude konečne úspešný 🙂

tlucka
14. mar 2014

@mimika1973 ďakujem za povzbudenie. No pri mojom šťastí budem mať skôr tučniakov zo Severného pólu ako detičky 😉 😒 😉 😒 🙂

falin
14. mar 2014

@mimi_2 -my mame nasu malu slecnu prave z ket. Verim ze budete uspesni, budem drzat palce

nelly3
14. mar 2014

@mimika1973
ja nemam mrazacika, uplne od znovu a nechodim k Marcelkovi, ale aj tak budem mat chalosa 😉

lusipe
14. mar 2014

@tlucka ale co to tu citam...?....pekne pozitivne moja, urcite budes mat stastie.... 😉 drzim moooc palceky...a ako pise mimika1973, kto neriskuje tak neziska....tak pekne sup sup do toho 😉

lusipe
14. mar 2014

@mimika1973 no nam Marcel pri vklade povedal, ze nam dava chlapceka, a ja ze som chcela dievcatko..... 🙂...a je to baba 😉

tlucka
14. mar 2014

@lusipe Doteraz som bola pozitívne naladená, len ako sa blíži deň KET, nejako prestávam veriť..
Niekomu sa podarí na prvý šup a iné čakajú aj sto rokov a nič... 😒

lusipe
14. mar 2014

@tlucka ja viem, je to tazke....ale nikdy nevies kedy to pride...ja som na KET isla tak, ze ok, tak podme pred vianocami, brala som to ako keby sme isli na kavu..po vklade sme boli normalne nakupovat, vecer som makala doma a na druhy den som malavelke meetingy plne stresu v praci a vobec som si nedavala pozor...a ked prisli dve ciarky, tak som tiez neverila... 😉

mimika1973
14. mar 2014

@lusipe ha ha, tak sa veru zmylil ;)
Nam hovoril zas, holka, kluk, holka.... ale holky sa neudrzali veru, vyhral kluk! 😀 😵

mimika1973
14. mar 2014

@tlucka Mysli pozitivne!!!!
My sme cakali 8 rokov az, a oplatilo sa! Aj ked sme uz veru nedufali velmi a zazrak je tu! Ver moja! 🙂

tlucka
14. mar 2014

@lusipe
@mimika1973 Kočky ďakujem za povzbudenie, hneď mi je lepšie 🙂 😉
Ja som sa rozhodla, že tiež po KET budem tiež normálne fungovať, čaká ma služobka, plno práce, ale aspoň nebudem myslieť na neustále pozorovanie sa. Vždy som po vklade zostávala aspoň do testovania doma, a aj tak nič z toho nebolo. 😒 Takže so zmenou prístupu snáď prídu aj pozitívnejšie výsledky 🙂

zibi
14. mar 2014

@ludinka este nie moja ..este cca 2 tyzdne a pojdem na kontrolu

mimi_2
14. mar 2014

@falin vážne 😅 tak to si ma veľmi potešila 🙂 😉

jahoda333
15. mar 2014

konecne som sa pobalila do nemocnice velky kufor plus taska pane boze co vsetko vyzaduju nehorazne nieco ale mam to za sebou nachystana som teraz uz len cakat kedy sa nasa laska rozhodne vykuknut na tento svet 🙂 😉

zarabono
15. mar 2014

Kocky,je uZ utros na sk dostupný? Dik

donatela
15. mar 2014

@zarabono vraj este nie. Bola som v piatok v sk car a tam mi dr.povedala, ze este je nedostupny. Povedala mi, ze za tie 2,5 mesiaca, kym budem moct ist na ket sa to urcite vyriesi a ked by nebol utros, tak nejaka nahrada. V cechach je dostupny?

donatela
15. mar 2014

@jahoda333 tak to si sa balila dost na poslednu chvilku🙂🙂 drzim palce, nech je porod bezproblemovy a nech je vsetko ok!

zarabono
15. mar 2014

@donatela netuším.idem pátrať

dafy
15. mar 2014

@jahoda333 😀 😀 😀 😀 ty si ešte celá????? 😀 😀 😀 ..ja do 40tt nebudem čakať určite 😝 😝 😝 😅 😅 😅 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre