Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zibi
27. jún 2014

@gaga83 o to je telepatia ...teraz som dva prispevky vyssie pisala ze ci nevedia kocky ako sa mas a ty si sa ozvala...to je fakt sila a telepatia 🙂 malicka je nadherna drzkajte sa posielam cmuk 😲

speranza1
27. jún 2014

@gagik ano podstupila 11 IVFiek.... silna to zena....
@dalida no to mi hovor..ja mam brucho modre, ako keby ma niekto dokopal....a rit ma boli od agolutinu jak slak 😀 😀 😀 😀 ...ale uz sa to lepsiiiiiii

gaga83
27. jún 2014

Ani pisat neviem Sofinka je too 😀 😀 tie co nevedia.

gagik
27. jún 2014

@speranza1 mna odradila hlavne cena. A to ze jej sa to nepodarilo.

gaga83
27. jún 2014

@zibi hej telepatia moja akurat kukam ze si mi pisala postu. 😀 . ty sa drzkaj tiez nech sa to uz podari.

zibi
27. jún 2014

@gaga83 dakujem 🙂

ludinka
27. jún 2014

@zibi teraz uz prisiel rad aj na teba uidis 🙂 teraz to dame obe!!

ria191
27. jún 2014

@speranza1 prídi ja ti tú riťku pofúkam keď už musíš čakať kým to tvojmu docvakne 😕 😕 😝 😝 😝

lienka_1
27. jún 2014

@gaga83 Bambulka krasna! Nech ste skoro doma, vaha zacina byt ozaj pekna 🙂

lusipe
27. jún 2014

@gaga83 jejda aj som na teba stale myslela....aka je krasna...nadherne dievcatko.... 😉 a ako krasne rastie.... ako velka sa vlastne narodila? v ktorom tyzdni?....maminka, len si to krasne uzivajte a prajem zo srdca len to najlepsie 😉

lienka_1
27. jún 2014

Zeny, take silne veci ste tu dnes popisali. Toto mi nerobte na piatok, nacisto som sa rozcitlivela 😕

zibi
27. jún 2014

@ludinka no prirodzene? v nasom pripade 1perc. sanca 😝 ale ivf dame 😉 je na nas rad 😉

korenka17
27. jún 2014

@dalida to chce poriadny rozhovor a potrebujete vypadnúť z bežného kolobehu,chodte čo i len von,na prechádzku,alebo niekam na lúku s piknikom a tam sa môžete aj ťuťu... 😝

dalida
27. jún 2014

@korenka17 uz mame na zajtra naplanovanu cestu na nasu chatku... je to skor pozemok s budkou, kt. treba pokosit... no... ale aspon ze budeme spolu a troska vydychneme.

ludinka
27. jún 2014

@zibi ved to som myslela ivf 😉
ja stym jednym vajckovodom si uz nadeje na prirodzene nerobim

gagirl
27. jún 2014

@donatela pekne testy..urcite bude hcg tiez pekne..tesim sa a tebou a drzim palce aj nadalej🙂

falin
27. jún 2014

@donatela - krasny testik, obrovska gratulka 🙂 😵 , sa to tu rozbieha

@gaga83 - malinka je nadherna 😵 , drzte sa dievcence, nech je vsetko oki a nech mozte ist cim skor domov

@speranza1 - dnes si tu kopec skvelych a mudrych myslienok dala 🙂 😵 Dakujeme 🙂

speranza1
27. jún 2014

@falin 😅 dakujem.... 😉

donatela
27. jún 2014

Dievcence, som tehotna!!!!! Dnes 10 den po ET a HCG 541,7🙂🙂🙂

speranza1
27. jún 2014

@donatela ja sa od radosti asi zblaaaaaaaaaaaaaaaaaaznim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 naaaaaaaaaaaaaaadhera.... neskutocne som ti to priala.......

dalida
27. jún 2014

@donatela wauuuuuuu, akeeeee krasne cisielko. Nebudu z toho dvojcence??? 😀 😵 😵 😵 😵

falin
27. jún 2014

@speranza1 🙂

@donatela - supeeeeer, perfektne. To su krasne spravicky

Pekny vikend dievcence. Odchadzam skor domov, mala ma uz caka s vysvedcenim 🙂 😎

donatela
27. jún 2014

@speranza1
@dalida
@falin
babulky moc moc moc dakujem!
A s dvojkami nestraste. To tu uz raz bolo a dopadlo to katastrofalne:( preto sme teraz dali vlozit len jedno a aj mrazit sme vsetky dali po jednej...

speranza1
27. jún 2014

@donatela vsetko bude len tak ako ma byt draha.... budem ti prevelmi drzat paluchy..posielam boztek bombulke v brusku 😵

dalida
27. jún 2014

@donatela urcite bude vsetko dobre. Tesim sa s tebou, moja 😵

gagik
27. jún 2014

@donatela a maš aj nejake príznaky?Inak gratulujem!!

bradik
27. jún 2014

@gaga83 Malicka je nadherna a krasne rastie. Uz aby ste si tento krasny vonavy batozek odniesli domov...drzte sa zlatik 🙂

rebeka33
27. jún 2014

No kde su vysledky hcg?
@ludinka
@donatela

ina7
27. jún 2014

@donatela Wow 😀 Take krasne cisielko. Uplna parada. Tfuj tfuj tfuj. Nech ide vsetko hladko a o 8 mesiacikov... 😀

donatela
27. jún 2014

@rebeka33 uz som pisala... Hcg je 541,70🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre