Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lysa31
9. feb 2013

@zuzu1122 - aj ja by som testovala 8dc, nič si s toho nerob aj ja som nedočkavá a nikto kto to neprežil si nevie predstaviť ako pomaly čas uteká keď čakáš na // čiarky🙂 ja urobím to isté ako ty za mesiac🙂

tinkatinulka
10. feb 2013

@strapula27 aky bol vklad? Dali ste jedno* a kto ti robil?a akepocity mas uz ako tehulka?manzel neplakal?

bibi24
10. feb 2013

@zuzu1122 ahoj, na 8. den po pk by uz malo byt nieco vidiet, ale pre istotu urcite este otestuj.

strapula27
10. feb 2013

@tinkatinulka vklad bol super,robil nam ho dr. Machac,tak si vies predstavit ze sme sa v kuse smiali🙂 muz bol pri mne a bol to pre neho zazitok,ked sme tam lezali po zavedeni tak sa ma pytal ci tam dr aj nieco videl a vedel trafit,lebo on tam videl len jednu machulu🙂))) inak mali sme 4 hatchujuce blastocysty a 4 blastocysty,vlozili sme dve🙂) 6 mame zmrazenych..zatial nemam ziadne pocity🙂 a ty co? tesis sa uz na OPU? mas krasny pocet a to sa este zvysi🙂

tinkatinulka
10. feb 2013

@strapula27 uha krasa..no vidis nadhera aj mrazaciky, teraz ta cakaju dlhe dva tyzdne 🙂 no ja som už na rozpucenie..nemozem spat ako ma tlacia vajecnikxy..neviem ako im pomoct, lieky nechcem brat ziadne.Na opu sa tesim ale hlavne bojim kolko bude nakoniec zrelých vajok.

strapula27
10. feb 2013

@tinkatinulka veru,veeeelmi dlhe dva tyzdne🙂) neboj,ja som v tom case ako ty mala 10 a z piatku do pondelka ich bolo 17 a zrelych 13,takze ty ich do stredy budes mate este viac🙂) ja som sa dnes v noci zobudila na take popichavanie v podbrusku a aj sa mi brusko od vcera zvacsilo,dufam,ze to bude ok,strasne sa bojim ohss. Pijem uz tolko ze si pripadam ako vodnik clupko🙂)

zuzu1122
10. feb 2013

@yaya1 dakujem 🙂 inak chcem sa opytat, test uz nemoze zaznamenat pregnyl, ked som 15 dni od pichnutia, ze?

zuzu1122
10. feb 2013

@lysa31 no, rozhodli sme sa s manzelom, ze na ten 14-ty den pojdem rovno na krv, to by mi mali dat vediet este v ten den a hned volam do reprofitu aby sme nestracali cas... zacala by som stimulovat hned dalsi cyklus.. a bola by som rada, keby bol manzel aj pri odbere vajicok, len neviem, ci ho tam pustia... len ked som videla, niektore kocky tu pisali, ze uz videli nieco, tak som sa tak natesila, ze som to riskla a urobila som si test aj ja a vidis... ako bibi24 pise, uz by tam malo nieco byt vidiet po PK...

zuzu1122
10. feb 2013

@bibi24 ved ja som si to aj myslela, ze uz by mohlo nieco byt... no nic... pojdem 14ty den na krv a uvidime...

strapula27
10. feb 2013

@zuzu1122 dobre ste sa rozhodli🙂 velmi vam drzim palce!!!!

zuzu1122
10. feb 2013

@strapula27 myslis, ze by manzelovi dovolili byt pri mne ked mi budu robit odber vajok? 🙂

strapula27
10. feb 2013

@zuzu1122 to asi nie☹ myslim,ze len pri vklade

zuzu1122
10. feb 2013

@strapula27 no lebo niekde som videla, ze to dovolia... no nevadi...

strapula27
10. feb 2013

@zuzu1122 ak si myslela ze ci moze byt s tebou na izbe,tak to ano,ale na sale nie..

zuzu1122
10. feb 2013

@strapula27 no v izbe to viem, ze ano, na sale som myslela... ale tak ak nie tak nevadi, no sak aj tak tam budem spat, len mala by som taky lepsi pocit 😅

zabka1124
10. feb 2013

Babenky musime sa vam pochvalit,ze mame uz maleho Matuska,sice sme porodili v 35tt+5,ale sme krasny a dlhy 49cm a 2700g!!Babenky ja vam z celeho srdiecka prajem, aby ste aj vy mohli co najskor zazit tento nadherny pocit-maminy!!

strapula27
10. feb 2013

@zabka1124 gratulujem a obom prajem vela zdravicka!!!!!

amali
10. feb 2013

ahoj holky, tak nakoniec injekcie nás budú stáť 540 eur aj s poštovným 🙂

amali
10. feb 2013

dobre sa to skresalo z 1200eur 😉

strapula27
10. feb 2013

@amali super,to je uz lepsia cena🙂

amali
10. feb 2013

@strapula27 aj ja si myslím....ved som už aj rozmýšľala že to vzdám a do brna nepojdem ...

strapula27
10. feb 2013

@amali a prvy krat ti to preco vychadzalo tak vela??

amali
10. feb 2013

@strapula27 lebo mi počítali tie najdrahšie lieky....

strapula27
10. feb 2013

@amali takto sa to da zvladnut,super ze to vychadza takto🙂

tinkatinulka
10. feb 2013

@strapula27 no ja tu vodu uz nevnimam..proste stale pijem a beham do wcka.. 🙂 no bolo by fajn keby ten pocet bol aj poctom zrelých vajok..dneska dam vinko zase na sliznicu aj ked som ju mala krasnu uz na kontrole..

tinkatinulka
10. feb 2013

@zabka1124 gratulujem krasne miere a hodne zdravíčka 🙂

horalka79
10. feb 2013

@zabka1124 este raz gratulujem k malemu Matuskovi! prajeme vela zdravicka, radosti a dobreho spanku drobcekovi aj rodicom 😎 😉 😝 🙂 🙂

..dlhsie som sa neozvala, dufam, ze sa mate vsetky tehulky fajn, bruska rastu 🙂 a snazilkam nadalej prajem vela stastia a coskore tehulkovanie! m sa mame fajn, neviem sa dockat dalsieho ultrazvuku o tyzden a som velmi zvedava ci nam uz drobcek ukaze ci ma pipika alebo nie.. 😀 doteraz to celkom dobre tajil. pa a peknu nedelu prajem.

tinka9075
10. feb 2013

@zabka1124 velká gratulka Matúško nech Vám robí len radost 🙂 🙂

radina
10. feb 2013

@strapula27 Ahoj, cim si prosim stimulkovala? 😉

strapula27
10. feb 2013

@radina prvych pat dni clostil plus merional 150 jednotiek a potom uz len merional🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre