Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

shandy
22. jún 2010

super, ze uz dnes bude diorik s chlapciatkami doma 😵 😵 😵, urcite uz maju tej nemocky dost, doma je doma 🙂
rebeka este asi cakame, spominala tusim ze 15:30 sa az dozvie... 🙂

shandy
22. jún 2010

a retaz dobrych nech sprav sa nepretrhne, rebeka tfuj, tfuj, tfuj pre stastie... 🙂

moni19
22. jún 2010

@shandy ty už ideš zajtra na OPU nie? O ktorej tam máš byť? Budem na Teba myslieť. Nech tam máš plno krásnych folikov. A zrelých. 😵

lenka20
22. jún 2010

babule nesiel kon hodnu chvilu a ja uz taka nervozna ze co rebeka... zajtra neviem, ci sa dostanem na net...
takze rebeka thuj thuj thuj veru nech su tu dnes len dobre spravy 😵 😵 😵 😵
shandy na zajtra mas vsetkych mojich 20 prstov plus nejake mini z bruska, nech su vajka krasne a nech sa oplodnite 😵 😵 😵 😵
monicek ponozky este budem potrebovat, setrim si ich na sono a dalej na vsetky vysetrenia, ale kupila som ich v DMke a su take neprehliadnutelne pasikave zelene svietiace, ze si ich nemozes pomylit, nech aj tebe prinesu stastie 😉 len v repraku budu vyjaveni ked zacneme vsetky chodit v zelenych rovnakych ponozkach 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ozaj, som ani nenapisala, sliznicu mas peknu, akurat, a ona este do ET troska podrastie, takze vsetko je ako ma byt pripravene 😉

tanitta
22. jún 2010

@lenka20 sa tu vyskieram ako leco 😎 no tak verim ze dotiahnete to min do tych 3kg batoztekov 😉 😉 ...

lenka20
22. jún 2010

tanicka vsak si videla toho mojho, obavam sa, ze to budu 6kg batozteky 😉 😝
aj ja sa vyskieram jak blba, a stale sa musim upozornovat, ze krot sa dievca este sa vlastne nic nedeje 😝

lenka20
22. jún 2010

no ja uz musim padat, tak sa drzkajte vsetky 😵 😵

mirinda10
22. jún 2010

lenik moja zo srdiecka gratulujem 🙂 🙂 🙂 posledny mohykan bude tehu moc sa tesim

musim na konika aj keby sa nedalo, stale sledujem co je nove teraz je toho vela

taky tak to uz mas za par ked 5cm tak to uz bude rychlo ako druhorodicka ved EPI sa picha asi pri 6cm, tak to uz moze byt kazdu hodku

tak diorka uz je domka, no musi si na chlapcov zvyknut mne to tiez par tyzdnov trvalo pokial som pochopila kedy treba ist spat a tak ale teraz Emma je zlaticko place iba ked je hladna aj to iba ako maciatko

zuzik drz sa uz sa ti to krati uzivaj si bruska 🙂

moni19
22. jún 2010

@lenka20 ďakujem za tip. A nech Ti prinesú šťastie pri všetkých kontrolách. 😵
Na sliznicu už beriem aj utroš, tak hádam ešte 3 dni vydrží aspoň taká, aká je.

maahuliena
22. jún 2010

leenkaaa, ešte raz gratulujeeeeem... 😵 teda tak potichučky... ale som neskutočne šťastna, že Vám to vyšlo.. teeeeda moooc dobry začiatok 🤐 držkaj sa 😉
dnes si idem asi kupiť zelene ponožky 😅 😀 😀 😵

taky, zuzlik.. už to mate zapar ako pozerám... tak Vám držím palčeky.. nech su vaše detičky ochviľku na svete a nech ste v poriadkuuu 😵 😵 myslím na Vás... 🙂 🙂

a všetky ostatne pozdravujem 😵

gabika24
22. jún 2010

ahojte.
Leni, veeeeľká gratulácia, aj keď taká tichučká, opatrnučká, ale gratulácia 😉 Držkajte sa. Aj môj mužík sa z vás vytešuje, lebo si to ešte pamätá, keď sme spolu čakali na výsledok v Heliose 😵
Pekný deň všetkým, takynka držte sa, zuzlik, ty to už máš tiež za pár 😵

shandy
22. jún 2010

@moni19 medzi 7,45 a 8,00 nastup dakujem monulik aj lenocke nasej tehulke 😵 😵 , za vsetky prsteky co mi budete aj s miminkami drzat 😅 😅 😅 😅 😅
@rebeka33 no uz sme tu ako na ihlach teda....cakame, cakame, cakame...

macko13
22. jún 2010

lenka straaaaaasne moc gratulujem, nepozname sa sice a neprispievam, ale tuto temicku poctivo citam, drzim palce nech to dotiahnete do uspesneho finisu 😉

ninockaskv
22. jún 2010

@shandy, dufam, ze beries aj zelen ponozky.. 😀 v kazdom pripade drzim prsty na vsetkych koncatinach 😀 😀

ja uz chytam depku, podbrusko pobolieva, zajtra je 8 den, ale asi netestnem, mam strach.. teda hlavne nemam doma test xixixi 😖 ked tak vo stvrtok 😕 😕

rebeka33
22. jún 2010

lenka , shandy a všetky babule ďakujem za podporu, ale potvrdili mi MA a v štvrtok idem na kyret. 😔
Už som to čakala tak čo už. Pridala som sa k cavik.Myslím ,že ani ona nepichala fraxík.
Mircala ty si mala tuším tiež dva MA , brala si pri nich fraxiparín? ak ti to nevadí.
No my si dáme tak 3-6 mes. pauzu, dovolenku a všetky možné vyšetrenia. Tretí krát by som to nevydržala. No určite vás neprestanem sledovať.
Pekný večer. 🙂

rebeca_1
22. jún 2010

@lenka20 blahozelam... Nas posledny mohykan sa konecne dockal. Waw! Opatruj sa a papaj vitaminy! Mam z teba obrovsku radost, aj ja chcem....

@shandy zajtra budem na teba mysliet a drzat ti palce. Urcite OPU dopadne dobre, uz teraz to velmi dobre vyzera. Zajtra sa budeme v Reprofite minat.

Ja som si dnes bola u svojho gynekologa pre vysledky z HP a zajtra uz idem do Reprofitu na konzultacie...



rebeca_1
22. jún 2010

@rebeka33 juj, toto musi velmi boliet. Objimam ta...

ninockaskv
22. jún 2010

@rebeka33 ☹ ☹ ☹ neboj sa raz bude dobre, mozno ty si mas preskakat taketo zle veci.. moja mamina 2x potratila, potom jej babatko zomrelo po porode na srdcovu vadu.. asi mala cakat az na mna.. 😅
som o tom presvedcena, ze raz svoje stastie najdete 😵

bobjan
22. jún 2010

@rebeka33 držkaj sa 😔

Všetky vás zdravím a jedným očkom sledujem 😉

rebeka33
22. jún 2010

ďakujem moje, asi si musíme všetky vytrpieť. ☹

mircalla
22. jún 2010

Rebeka:(( cely den som pozerala,ze co napises....sakra.....to HCG vypadalo slubne

Hrozne ma to mrzi.

mas IP k tej otazke

moni19
22. jún 2010

@rebeka33 je mi to ľuto. 😔 Ta dovolenka je dobrý nápad a hlavne tie vyšetrenia ešte nech máš. Sú fakt doležité.

@ninockaskv tak držím silno palce. Teraz si momentálne jediná, ktorá ide testovať? čakám pozitivuš správu. 😉 🙂

mircalla
22. jún 2010

jaj dzifcence...aby som nezabudla

@shandy - drzim palce...ja by som este zbehla do obchodu pre tie zelene ponozky, tesco bude open

@ninockakvk - tiez drzim palce, ak sa necitis na testovanie, tak netestuj este....otestujes, ked sa na to budes citit, ja som vzdy cakala dlhsie a testovala som, ked uz som na to nabrala odvahu

ninockaskv
23. jún 2010

@nibu19 ano, vcul idem testovat ja.. @mircalla, len ja mam v sobotu ten frmol, musim testnut, aby som vedela, ci mozem pit.. ale teoreticky by som mala dostat mrchu v sobotu, tak ak nedojde, mohlo by to byt pozitivne znamenie 😅

ninockaskv
23. jún 2010

@moni19 .. pomotala som ti meno xixixi 😉

moni19
23. jún 2010

Dobré ráno, kde ste všetky? Ja už zarezávam v práci, práve som dopila kávu. 😉

Už od rána myslím na Shandy a Rebeku33. A ešte Taky, ktovie ako pokročila. Držím silno päste. Držte sa všetky.

moni19
23. jún 2010

@ninockaskv nevadí. 😀
Takže budeš testovať? Či nie?

ninockaskv
23. jún 2010

nevieeem 😅 😅 😅

rebeca_1
23. jún 2010

@ninockaskv drzim palce pri testovani. Kedy budes testovat, v piatok?

moni19
23. jún 2010

@ninockaskv 😅 😅 😅
Ja tiež neviem, čo by som robila. Zatiaľ som sa k tomu ešte nedostala. MS vždy dorazila skor.
Ale ináč som v tomto bojko. 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre