Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

melisska
28. jún 2012

@speranza1
@hencidlo namam nic nove, zajtra testnem a vysadim lieky, stelclovi som napisala ze test negativny, sice som este nerobila druhy az zajtra, takze priprava na kET 😔

holly74
28. jún 2012

Ale pri tých injekciách, kt. si človek sám zarába mám vždy nervy či do striekačky nasajem celú dávku... zlatý gonal...

bibi24
28. jún 2012

@speranza1 no vidis, ake my uz budeme mudre 😀 😀 😀

dalida
28. jún 2012

@melisska 😔 tak velmi by som chcela aby sme sa uz konecne aj my dockali. Uz bolo dost utrap a neuspechov 😔 No predsa len... co ak 😉 najdes krasne // 😉 Myslim na teba

kukulik30
28. jún 2012

@bibi24 aj my mam OAT 😖

hencidlo
28. jún 2012

@bibi24 no a my mame azoospermiu 😝
tak vy mate aspom sancu :o)

kukulik30
28. jún 2012

@hencidlo no zatial sa vzdy aspon nieco naslo...ale ide to dole vodou

zabka1124
28. jún 2012

@kukulik30@bibi24@melisska ahojte babenky🙂, dakujem , ze ste drzali prsteky,Stelcl bol dnes vo vybornej nalade a sestricky tiez🙂.Bola som objednana na 10h, ale prisli sme o 9h a uz o 9.20som mala ''pohovor''so Stelclom, smial sa ,aku paniku som chytila a ze to je normalne.Potom sme isli na vklad,kecala som so sestrickou a prisiel ,ze o com sa bavime??Boli podareni, nasmiali sme, potom mi hovori,ze za 40dni spravit tes 😀 😀 t,taksom sa smiala 😀 ,ze ci v na Morave maju iny kalendar🙂🙂!!!Som mooc rada, ze sme sa rozhodli ist k nim. vkladali sme 2,hadam jeho zlate ruky to tam poriadne prilepili 😀 😀 !!!Tak uz len cakat 14dni a uvidime🙂!!!Babenky musime sa drzat a veriiiiiitttt 😉

hencidlo
28. jún 2012

@kukulik30 no a nam zostava uz leb darca :o(
a obavam sa, ze aj moje vajka su nekvalitne, tak zaciname zvazovat dat si vlozit cele embryjko 😅

zabka1124
28. jún 2012

@melisska dakujem za drzanie prstekov🙂 😉

hencidlo
28. jún 2012

@zabka1124 drzim palceky aj na nohach, aby sa to tu zacalo konecne rozbiehat pozit. spravami a mohla si nam poslat par tehu virusikov 😀

kukulik30
28. jún 2012

@zabka1124 super!!! teraz uz len cakat 🙂 tfuj tfuj tfuj 😉
a co ste vkladali? ake embryjka?

kukulik30
28. jún 2012

@hencidlo no uz by sa tu patrilo chytit nejaky tehu virus, lebo zatial sme vsetky nejako moc imunne 😝

hencidlo
28. jún 2012

@kukulik30 ty sa len pekne o seba staraj, pohoda klidek a nohy hore az nam ich mozes poslat aj ty.... 😀 😀 😀

kukulik30
28. jún 2012

@hencidlo joj ako rada by som vas vsetky nakazila...len ci to chytim aj ja , ten virus 🤐

hencidlo
28. jún 2012

@kukulik30 ani nad nicim inym nerozmyslaj, je to tam a hotovo!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

zabka1124
28. jún 2012

@hencidlo dakujem!!!JAsne ze sa to rozbehne,ak to vyjde , tak vas zaplavim TEHU VIRUSIKM 😀 😀 😀 , budu same dvojcataaaa🙂!!

zabka1124
28. jún 2012

@kukulik30 no vkladali sme 1xBgr.I, 1xCMgr.II 😉 !! Jednemu este daju sancu do zajtra a ak nie, tak nebudeme mat ziadnych mrazacikou a zacneme odznova,ale hadam aspon jedno sa prilepi 😀
Kukulik a ty kedy testuje? ci uz si??

kukulik30
28. jún 2012

@zabka1124 no pekne, tak nech sa bublinky prilepia 🙂
ja asi az vikend testujem...zatial odolavam, tazko pretazko, ale odolavam 😝

zabka1124
28. jún 2012

@kukulik30 to poznam, odolavat 😀 , ja neodolavam, ja som aj 1vianocny darcek od mm(vtedy sme spolu chodili asi mesiac) odbalila hned vo vlakuu, ja som mooc netrpezliva🙂!!
Budem drzat vsetky prsty ,aby na testiku boli riadne kolajnice aspon take ake idu z BA do Brna🙂

mackaso
28. jún 2012

@zabka1124 juj moja, také výrusky my potrebujeme 🙂 🙂 🙂

pufa
28. jún 2012

ahojte 🙂 po niekolkodnovom citani tejto temy sa k vam chcem pridat. som objednana k dr. koudelkovi na 26.7. na prvu konzultaciu a v septembri by som chcela absolvovat soft IVF. Na Slovensku som bola na IVF 2x v Gynfive, vzdy uspesne, len v prvom pripade to bolo mimomaternicove v rohu maternice, takze to skoncilo operaciou a druhe tehotenstvo skoncilo pred mesiacom v 17tom tyzdni potom, ako som po odbere plodovej vody dostala infekciu... snazim sa z toho dostat a jedine co mi pomaha je planovat dalsie IVF, lebo akosi momentalne neviem najst iny ciel ako babatko, neviem si predstavit cakat dlhsie ako povinne tri mesiace. velmi ma povzbudzuje ake ste optimisticke a odhodlane. pokusim sa aj ja byt..
Tento rok je plodny, vsetci okolo mna tehotneju, je to tazke, ale verim ze tento rok bude aj pre vsetky zienky z tejto temy uspesny 🙂

kukulik30
28. jún 2012

@pufa to ma velmi mrzi, cim si presla, viem, ako sa citis.... 😔
Brno je fakt super volba, bude spokojna, uvidis 🙂
drzim palce a do tretice vsetko dobreeee 😵

pufa
28. jún 2012

@kukulik30 Dakujem 🙂 tiez si vravim, ze dotretice to musi byt dobre. dost som sa poucila, uz sa budem rozhodovat zodpovednejsie. citala som cim si si ty presla, prajem ti uz len dobre konce! do brna sa tesim, potrebovala som zmenit vzduch, lebo predstava ze pojdem treti krat do toho isteho centra mi sposobovala zaludocne problemy. trochu si pocestujem, ale to nevadi, nie som z daleka. 🙂

zabka1124
28. jún 2012

@mackaso neboj bude kukulik30,potom ja+ostatne babenky(nepamatam si ,kto je uz po vklade presne) a budete zaplavee virusmi🙂

zabka1124
28. jún 2012

@pufa aj mna to moc mrzi a mozem potvrdit Brno je ta naj volba, presne ako pise @kukulik30.cestovanie sa da zvladnut ,ja som bola vseho-vsudy 4x(konzultacia,sono, opu a vklad) 😎
Buduci rok je nas, stastna 13 😉

kukulik30
29. jún 2012

caute, hlasim neg test, uz som si aj porevala fajne...vcera vecer som si totiz uplne myslela, ze to vyslo, prisli na mna strasne bolesti, velmi podobne kontrakciam, tlaky na menzes , az do krizov som citila , na zvracanie mi bolo zle z toho...brucho napnute, pichalo ma v bokoch...aj v noci som to citila, ze som spala, rano polavilo , uz len troska brucho naliate...nechapem, co sa udialo, ale mam pocit, ze to bol koniec 😔

gerdusha
29. jún 2012

ahojte kolegyne reprofitacky,

chcem sa spytat, kde ste si nechali urobit genetiku tu na svk? boli ste tam spokojne?

dakujem za kazdy podnet

kukulik30
29. jún 2012

@gerdusha my sme si robili genetiku u nas v meste...neviem, ci ty myslis nejake specialne vysetrenie?

gerdusha
29. jún 2012

@kukulik30 ,

neviem, kde je u vas v meste 🙂

no specialne ako specialne...take, ake sa robieva,ked sa nedari...karyotypy atd..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre