Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

nelly3
14. júl 2012

@speranza1
tak ako? uz pichas?

tomka12
14. júl 2012

@kukulik30 ahoj, nahodou som sem zabludila a precitala som si, co si prezila...je mi to velmi luto 😢 Prajem vela stastia pri KET

maffinna
15. júl 2012

@rienok Ahoj, muzu se zeptat, jestli Ti davali nejaký fraxiparine nebo anopyrin? Jsem také mthfr heterozygot a v jinem centru jsem měla fraxiparine...tady v RF mi ho zatím nechtějí dat, ze je to to zbytecne...chtěla bych pro úspěch zkusit všechno, s fraxiparinem a ještě prednisonem to vyšlo, ale bylo to mimodelozni ☹ bez něho zatím ne...děkuji

kukulik30
15. júl 2012

pekny dnik
@tomka12 ahoj a dakujem...vy uz mate velke bambulky 😵

speranza1
15. júl 2012

@nelly3 ahojcek...ano uz mam za sebou druhu vcelicku🙂....jaj keby bolo vsetko take jednoduche ako to pichanie...🙂

nelly3
15. júl 2012

@speranza1
tak super, ja menzes nikde, som zvedava kedy pride, ale uz to nehavam aj tak na august lebo by mi vyslo opu aj et ked budeme na dovolenke a tu uz mame zarezervovanu a tak som sa tesila, ze uz konecne zacnem stimulovat, nevadi asi to tak malo byt 😉 a kedy ides na utz? ides do brna?

kaja81
15. júl 2012

@macko79 Ahoj, zamienať si nemusíš. platí sa až po vklade.ja som si zamenila len 20ečiek to som mala na lieky z lekárne, čo mi predpísali/Clostilbegyt/ ešte ti aj ostane.

kaja81
15. júl 2012

@speranza1 mala si clostilbegit +inj.,alebo len lieky a teraz picháš po ultrazvuku? prepáč, možno sa blbo pytam ale ja som uživala iba Clostil. a teraz idem na 8DC na ultrazvuk a som zvedavá, čo ma čaká.Spomínali, že mi možno dajú niečo dopichnúť ale veď to sa uvidí.Zajtra budem vedieť.

macko79
15. júl 2012

@kaja81 ahoj dakujem a na co su tie lieky co ti predpisali?mam uz niekolko pokusov tu na sk ale o tomto som este nepocula budem len rada ked mi popisete co najviac aspom budeme mat troska prehlad ked tam pojdeme lebo urcite je to rozdiel tu doma ako tam.

speranza1
16. júl 2012

@nelly3 tak to zrejme malo byt... nevadi mojenko.. bude sstimulovat po dovolenke a budes tehulka... 😵

@kaja81 ahojcek..ja picham 75j merionalu a beriem clostilbegyt 1-1-1 a 8dc idem na UTZ do Brna 😉

rienok
16. júl 2012

@maffinna ahoj nie, nemala som fraxiparin len prednison. Raz mi skusili davat anopyrin, ale nepomohol. Ja ma zrazanlivost OK a ani hematologicka mi nic nepredpisala

kaja81
16. júl 2012

@macko79 ahoj..tie lieky:Clostilbegyt je na zahájenie MINIM IVF uživala som ho od 2-6.dňa cyklu 1-0-1.
Dnes som bola na UZ,mala som tam 2folik. ale zase aj cystu, čo je u mňa už asi normálne 😠
Pichla mi sestrička 1 amp. MENOPURu, zajtra si mam pichnuť ďalšiu.Potom v stredu večer 21:00 h. si mam pichnuť PREGNYL a piatok rano idem na odber vajíčok a odsaju mi zase aj tu cystu -hneď.Tak mam aj strach ale zároveň sa aj teším a hlavne dúfam, že sa to podarí 😔

zabka1124
16. júl 2012

Ahojte babenky🙂!!AKo sa mi mate???Ja som bola pozriet krsniatkooo, je uzasnaaa,ale ak by som mala mat 2 taketo babenky, co stale nieco vymyslaju, tak vykupim asi vsetku kavuuua redbuly 😀!!!!!
Ako pokracujete v stimulkach????
Baby, myslim na vas a drzzim vam strasne mooc prsteky🙂!!!

ivka3901
16. júl 2012

ahojte baby.túto stránku pozerám a sem-tam aj niečo napíšem 🙂 rozmýšľali sme o centre,že skúsime to tu v reprofite a aj sme boli na 1 konzultácií a pán dr.štelcl urobil na mňa veľký dojem a je to veľký sympaťák 😀 myslíte,že by to mohlo vyjsť IVF nativ,ked mávam málo vajíčok a zistili mi aj protilátky voči spermiám?inak som krátko po 4 neúspešnom IVF na slovensku ☹

zlatanka30
16. júl 2012

@ivka3901 treba verit a vide to uvidis 🙂

ivka3901
16. júl 2012

@zlatanka30 tebe sa podarilo tam otehotnieť? 🙂 bola si aj na slovensku?na ivf?a kde ak sa smiem spýtať?

gelinka75
16. júl 2012

@kaja81 cauko, prosim ta ten odber pocas minimalky robia tiez v narkoze?

zlatanka30
16. júl 2012

@ivka3901 ano podarilo.prve ivf helios mt,druhe ivf iscare mt .

kaja81
16. júl 2012

@gelinka75 ano, bude to v narkoze.

melisska
16. júl 2012

@gelinka75 ano 😉 ale takej kratuckej🙂

gelinka75
16. júl 2012

@melisska to je jedno, mne je zle aj z malej narkozy, nikoho takeho nepoznam, len seba 😀 tak ale zatial neriesim, ideme na KET v auguste, uvidime co bude dalej

kaja81
16. júl 2012

@speranza1 to máš dosť teda 3x Clostil... a ešte aj inj.
Mám také obavy, či tá moja Minim IVF vôbec vyjde. Píšu tu baby už o toľkých pokusoch až mám strach.
A koľké máte silnejšiu stimulku...viem, že je to individuálne ale.... 😒

holly74
16. júl 2012

@kaja81 Kaji a prečo Ti dali takú slabú stimulku? Kvôli tým cystám? ...Ja som mala od druhého dňa aj clostyl a menopur..a inak sa mi tiež vytvorila cysta, a to prvýkrát...ked som stimulovala gonalom, a oveľa vyššie dávky, nič také sa mi nestalo..tak neviem, čo je na vine ...

tinusa16
16. júl 2012

@kaja81 ahoj, kto ti dnes robil ultrazvuk? ja som tam bola tiež, ale Štelcl má dovolenku

zabka1124
16. júl 2012

@ivka3901 Ahoj🙂!!No Dr.Stelcl je super, ja som tiez mala len 7 a z toho len 2bubaciky boli na vklad!!Ja vrelo odporucam,pre mna je Stelcl super clovek so skvelym pristupom, kedykolvek budes mat nejaku otazku alebo problem, staci mu napisat, vzdy odpovie co najskor🙂

kaja81
16. júl 2012

@holly74 neviem ani ja prečo to mam takto, povedali mi že pre mňa je ten MIN. IVF neviem prečo som teraz z toho zblbnutá.Keď som mala cystu mala som tam aj folikuli a teraz po clostyle ,tiež tak fakt neviem.Dúfam, že to nebude len zbytočny pokus ☹

zabka1124
16. júl 2012

@gelinka75 v kratkej narkoze a potom ti bude veselo, mne bolo a bolo to super🙂

kaja81
16. júl 2012

@tinusa16 Tinusa UZ mi robila Kuřecová, Vitoušková bola na sále. Bola som obj. na 10:00 hod.

zabka1124
16. júl 2012

@tinusa16 ahojkyy🙂 ,nevies ci Stelcl tam bude na buduci tyzden 😀 ????

kaja81
16. júl 2012

@zabka1124 Zabka a aku si mala stimulku?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre