Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

maculicek1977
3. dec 2015

@santeema ĎAKUJEME, aj mne si dala väčšiu nádej mám 38 preč a v januári 1 x IVF. Pekný príbeh.....🙂

ingrid0105
3. dec 2015

@angel74 boze uzasne tesim sa s vami moja♥♥♥

matusik6
3. dec 2015

@mircalla ja som ju tu nezaregistrovala,tak neviem,uz som na ňu viac x myslela

ingrid0105
3. dec 2015

@mircalla ja si s nou obcas pisnem v januari sa chysta na konzultaciu 😉

mimika1973
3. dec 2015

@diska nebojkaj sa, kazde dieta ma svoj rytmus! ;) ako aj prve krocky, jeno uz chodi v 12m druhe zas v 15 m. ... pokial je zdravy a pokojny, to je hlavne 😵 zlatusik maly 😵

mimika1973
3. dec 2015

@jalaura ako moja? uz tehulkujes? 😵

gagirl
3. dec 2015

Dievcata mam vysledky z cytokinov v norme..tesim sa..Pichala som si dexamed a zabral..Len som trocha prekvapena co mi dr.bergendiova pisala ze ho mam pichat dalejaz do ivf a potom ked budem tehotna do 15 tt..Fu..zda sa mi to velmi dlho..tolko injekcii vybrat..Myslela som ze mi da nieco slabsie alebo tabletky..alebo ze mi da intralipidy..lebo tie mi spominala ze po kontrolnych odberoch..Skoda ze sa to konzultuje mailom..osobne by to bolo lepsie sa dohodnut..

gagirl
3. dec 2015

@mircalla ahoj..neviem ci silvia545 nechodi k Marcelovi uz..ale nie som si ista..davno som s nou nepisala aj ja..ozvi sa nam Silvika ked nahodou citas🙂

gagirl
3. dec 2015

@ingrid0105 ahoj..az teraz citam..a kam pojde Rf alebo Rg?..

matusik6
4. dec 2015

@gagirl
Tak žiadajú osobnú konzultaciu

dorotka66
4. dec 2015

@diska krásne bábo a pekne sa držíte 😉

scheflera
4. dec 2015

Môjmu "drobčekovi" dnes dr. nameral 2800g.Som zvedavá čo z toho ešte bude do 28. 😀 Každopádne sa už nemôžem dočkať.
Mircalla,mám taký overalček ako ty,len fialový,iný nemali.Ale nevadí. 🙂

jalaura
4. dec 2015

@mimika1973 ahoooj no bola som na vklade...2 boli vhodne na vlozenie...no boli 2. kvality tak som dala obe...uvidime..
Nejako az tak nerozumiem aky je rozdiel medzi 1 a 2 ...aj mi to doktor vysvetlovat ale bola som myslou uplne inde. Tak dufam ze aspon jedno sa ujme.
Ty si ako na tom?

santeema
4. dec 2015

@diska dufam, ze uz je lepsie🙂...moj maly kakava tiez raz za tyzden, ale to stoji za to🙂

santeema
4. dec 2015

@osky dakujem pekne🙂...zelam uplne kazdej kocke tu nech ma stastie a podari sa jej krpec, prip. dvaja, alebo traja🙂. viem ake je to nie prave happy obdobie, ked si daco zelas a nemas napad co pre to este urobit, aby sa to podarilo. keby tak vidíme do buducnosti, ze sa to nakoniec podari, ze🙂...

santeema
4. dec 2015

@matusik6 dik🙂...no je to zvlastne fakt, ako ten zivot robi to co chce s tebou dakedy🙂

santeema
4. dec 2015

@vivien391 to som rada, ze davam nadej🙂...velmi zelam aj tebe, aby si" dopadla" rovnako ako ja🙂

santeema
4. dec 2015

@angel74 super🙂...nech to ide takto dalej s malickym. iank aj ty si taky dobry pozitivny priklad na maly zazrak🙂

gagirl
4. dec 2015

@cheeky82 ahoj..moja gynekologicka mi vzdy spravila ster a bol negativny..ani nic take pri vysetreni nevidela,..uz som si pripadala ako hypochonder..alebo ze je to psychika..ale asi teda to bude tou mykozou..aj ked vytok nikdy nemavam..Tebe vyslo zo steru ze mykoza?.

cheeky82
5. dec 2015

@gagirl no ja som tri krat zo 4 sterov mala pozitivnu mykozu. Ten jeden krat ked to bolo negativne som tiez citila svrbenie. Je to na porazenie. A teraz k tomu mam nejake divne kramy. Neviem ci to moze byt tou mykozou, alebo z toho stresu z mikozy. Uz fakt neviem

cmudlo
5. dec 2015

@gagirl ešte by to mohla byť nejaká ecoly. ..alebo tak nejak sa to volá. Mne to pri takých príznakoch zistil lekár. ..tiež som nemala výtok ale svrbenie strašne. ..vravel že je to baktéria zo stolice...možno keď nosíš tangá alebo sa nesprávne utieras po stolici....mne to zistili a pritom si na také veci dávam veľký pozor....

mimika1973
5. dec 2015

@jalaura a boli to HB ci ine stadium? jasne, sanca tam je! 😉 Vela dvojkovych sa uz ujalo velky rozdiel tam nebude, neboj....
My este nevieme co a ako, nech prejde najprv tato zima, potom sa uvidi 🙂

vlasatica
6. dec 2015

ahojte. chcem sa opytat pridelili noktorej MUDr. Petru Kneslovu? Ešte 26 som jej posielala mail a ani čiarka od nej.Posielala som jej vysledky z imunologie a ziadna reakcia

marculik
6. dec 2015

baby mam doma 2 krat orgalutran ,ked nahodou niektora uzivate 🙂

leaa70
6. dec 2015

@saraaah87 ano ja som tiez toho nazoru, ze su tam vsetci dobry a ten co je najlepsi ma najviac ludi a to tiez nie je dobre 😉 kolko krat je rozlietany na vsetky strany
😉

silvinkabb
6. dec 2015

@marculik skus v skupine lieky ivf

marculik
6. dec 2015

@silvinkabb skusila som 🙂

marculik
6. dec 2015

@silvinkabb aj v skupine mam nemam lieky no nic asi su mi asi sudene mat doma 🙂

jalaura
6. dec 2015

@mimika1973 Hej ...obe boli HB...
tak dam vediet potom....a tebe drzim palce🙂

gabika_83
6. dec 2015

Ahojte, nas 1. IVF v Brne caka vo februari. Sme samoplatci, zo zahranicia, a akurat pozeram ich cennik - mate niekto skusenost ako je s tymi poplatkami napr. za ISCI? Je tam cena za ISCI 8000 KC, mam to chapat ze je to za jedno vajicko oplodnene metodou ISCI (takze ak ich budem mat napr.5 tak to vyjde 40000?) alebo celkovo a nezalezi na tom kolko vajicok budu oplodnovat?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre