Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

silvia545
19. dec 2014

@diska ahoj,,mne robil utz pri každej poradni,ešte som mala aj USB kľúč kde mi dal pri každom sone fotečky malého 😉 možno to záleží na dr 🙂

zoji79
19. dec 2014

@tinka9075 hej, prirodzene chvala bohu. U nas len sekciou som mohla, tak sme radšej išli do Čiech, kde nas uz poznali a povedali, nebude priblem. Pocas celého tehulkovania som zacítila 20 minútovú bolest a mala bola na svete. Dvojky si neviem predstavit prirodzene 😅.

melisska
19. dec 2014

@speranza1 moja blahoželám A jupiiiii 😵 držíme palčeky

sarasota
19. dec 2014

@zoji79 gratulujem k princeznicke, nadherna je a zelame vela zdravicka 🙂

sarasota
19. dec 2014

@motiv gratulujem k srdiecku a zelame bezproblemove tehulkovanie 🙂

franzziska
19. dec 2014

baby ktore lieky je TREBA a NETREBA mat v ladnicke??...lebo na takom menopure je napisane do teploty 25 stupnov...cize mojze byt volne v miestnosti?

speranza1
19. dec 2014

@franzziska ja som mala v chladnicke len pregnyl...ostatne pri izbovej teplote

santeema
19. dec 2014

@katarina0810 praveze v iscare mt ma od darcovakych odradzal skor , kym to nie je uplne potrebne a to som mala aj darkynu, cobola ochotna hned darovat bdzplatne vajicka. jasne ze nie mne, to sa tak nesmie, ale si uprednostnena v poradi, ak mas darkynu. ale tiez som ja sama uvazovala nad darovanými, ale najskôr som to chcela skusit niekolkokrat s mojimi, ze uvidi sa ako to dopadne. ked to je ako v tombole tusim🙂. moja kamoska v rovnakom veku ako ja ked som otehotnela v 38 rokoch mal svojich kvalitných 12 oplodnených a zmrazených vajicok a ani jedno sa neuhniezdilo. na dasie ivfko mala 8 kvalitných a znovu nic. iba 2 krat bola tehotna 6 tyzdnov a potom malicke odumrelo. a manzela ma uplne v poriadku a ja v podstate hned od zaciatku beznadejny pripad mam balo. neviem cim to je, ze niekomu sa to podari a niekomu nie aj ked ma vsetky predpoklady na uspech....

franzziska
19. dec 2014

@silvia545 ahojky ako sa mas? 😉

santeema
19. dec 2014

@speranza1 aka sranda, kolko je tu dvojciat🙂...nech rychlo a dobre rastu🙂...a zelam nech vsetko dobre dopadne🙂

majba
19. dec 2014

@crazybabenka vlastne cele to spinenie s krvacanim zacalo tak tyden po vklade a prestalo az po mesiaci. po liekoch sa krvacanie do tyzdna ustalilo. a potom sa krvacanie uz nezopakovalo. a o dva tyzdne budeme mat doma malinku 🙂 drzim palce, nech ti to tiez dobre dopadne 🙂

lucka_220809
19. dec 2014

@zoji79 nadherny vrabcek 😉

gagirl
19. dec 2014

@crazybabenka drzim palce moja nech je to krvacanie z toho ze embryjko sa pekne hniezdi..drzte sa🙂

gagirl
19. dec 2014

@zoji79 blahozelam..zlatucke dievcatko🙂

gagirl
19. dec 2014

@motiv blahozelam a prajem vsetko dobre aj nadalej.;)

gagirl
19. dec 2014

@evadek ahoj..je mi luto ze ti stale nieco komplokuje cestu k vytuzeneme cielu..ale verim ze vysledky zo stutbej zlazy sa podari coskoro upravit a mozte sa dotoho pustit..len nikdy neprestavaj verit ze to vyjde..a urcite to tak raz bude..prajem ti aby to bolo cim skor..🙂

kako23
19. dec 2014

@ludinka dakujem Ti velmi za podporu 🙂 ale tema babo sa u nas odklada na neurcito...dnes som spadla tak nestastne, ze som ai komplikvane zlomila clenok, uz som aj po operacii...boze moj, uz dufam, ze bude len lepsie.lebo tento posledny mesiac po neuspesnom ivfku je zly

lusipe
20. dec 2014

@zoji79 velka gratulka🙂 nadherne dievcatko, budete mat nadherne vianoce a nech sta zdravucki a nech malinka robi radost🙂

ina7
20. dec 2014

@zoji79 To je krásna princeznička 🙂 Nech robí len radosť celej rodine <3 Môžem sa ťa spýtať, ty si rodila vo Vyškove, že? Ako ste to mali ďaleko a ako to prebiehalo. Ak by si mala trošku času, kľudne aj do IP. My sme nad tým uvažovali ale nenabrali sme zatiaľ odvahu na zahraničie.

bambulka2015
20. dec 2014

@speranza1 jeeeeej gratulka. Uz to len dokopat dos stastneho konca. Setri sa. Inak, este sa velmi nahlas netes. Ja som mla v 6tt tiez dve a o tyzden neskor uz len jedno ☹ ale tak dufam, ze aspon to jedno to dobojuje az do konca.
Tebe drzim palceky.

ivetahe
20. dec 2014

Ktora mate zvysny Diphereline?Pisat do ip.

gagirl
20. dec 2014

@kako23 fuha..tak to je velmi neprijemne..:(prajem ti co najrychlejsie uzdravenie a vela sil..drz sa..

kako23
20. dec 2014

@gagirl dakujem Ti krasne. Ked sa dari, tak sa dari. Len snad uz nic horsie sa nestane.

crazybabenka
20. dec 2014

tak baby aj tento drobček to vzdal.... 😢 😢 😢 😢 😢 už nemám ani slzy plakať....mrcha sa rozbehla naplno....aj keď som len 22DC ....volala som do RF....vysadiť utroš....mám napísať Marcelovi.....nechápem....prečo mi aj po ET aj teraz po KET prišla mrcha tak skoro 😢 😢 😢

ingrid0105
20. dec 2014

@crazybabenka to je li luto, aj mne sa to stalo, daj prosim ta vediet co ti na ti povie lekar, aj ja dostanem ms prilis skoro ☹

ingrid0105
20. dec 2014

Dakujem niekomu za srdiecko 🙂

silvia545
20. dec 2014

Ahojte dievčatá 😉
baby prosím o radu,,beriem inofolic už vyše 6 týždňov a mám taký dojem,že mi asi nerobí dobre,rozhádzal mi celý cyklus,poslednú ms som mala 5.12. a aj to som mala len 3 dni,čo normálne mávam 5 až 6 dní a na 4 deň ani kapka,,teraz som mala dostať koncom decembra a prišla mi dnes po 15 dňoch ☹ ☹ vždy mi ms chodila presne alebo o 1 až 2 dni skôr,celú dobu ako užívam inofolic ma pobolievajú vaječníky a podbruško,,neviem čo mám robiť,či ho mám dalej užívať alebo prestať,,mate s tým nejakú skúsenosť ?
tak som sa tešila,že koncom decembra ideme na to a teraz toto,zase čakať ☹

silvia545
20. dec 2014

@franzziska ahoj,no dnes mi nieje nejako moc dobre 😒 a ty ako sa máš ? 🙂

speranza1
20. dec 2014

@crazybabenka je mi to velmi luuuuto 😔 😔 😔 😔

ingrid0105
20. dec 2014

@silvia545 mne cyklus naopak upravil, skus este vydrzat 1-2 mesiace, a je pravda ze ovulku citim intenzivnejsie ako normalne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre