Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

kika017
2. apr 2013

@speranza1 ahoj asi kvôli OHSS. Ale pichli mi iba 1500 jednotiek ( iba tretinu z balenia ), tak neviem... Ale tiež sa bojím že by to mohol byť ešte pregnyl

speranza1
2. apr 2013

@kika017 aha... tak este troska pockaj a uvidis, ci ciarocka bude pekne silniet... velmi ti to prajem 🙂 ..drzim palce 🙂

kika017
2. apr 2013

Tak toto je ten dnešný test. Dúfam, že tam čiarka o 2 dni zostane 🙂

martini
2. apr 2013

@amali ci, to nebudu nahodou 2 ks 😉

speranza1
2. apr 2013

@kika017 tak to su krasne ciarky... velmi ti prajem nech vam to vyjde 😵 😵 😵

amali
2. apr 2013

@martini uvidíme......na druhý týždeň

lubica1979
2. apr 2013

baby, chcem sa Vás opýtať, ktoré ste si vyberali lieky na SK a žiadali ste o refundáciu, prikladali ste bločky liekov k žiadosti o preplatenie a preplatili Vám aspoň niečo? ďakujem

tinka9075
2. apr 2013

@amali
@kika017 babenky veľká gratulka 🙂 🙂

lienka_1
2. apr 2013

@kika017 Ja som mala doma kopu tehu testov, tak som skusala kolko mi vydrzi ciarka po ovitrelle a na 5. den po som uz nemala ziadnu, takze toto je tehu ciarka 🙂

lucky29
2. apr 2013

Ahojte baby,
zajtra máme prvú konzultáciu, aj prvé vyšetrnie teším sa 🙂 Držte nám palce

martinusa22
3. apr 2013

Baby nechala som sa nahovoriť spravit si test a zatial tam vôbec nic nebolo, stalo sa uz niektorej ze to az neskoršie ukázalo?:(

martinusa22
3. apr 2013

Som 7 den po vklade a este stale neni nic vidieť :(

moja72
3. apr 2013

@martinusa22 testovala si strašne skoro, takto skoro po vklade máloktorej vyjde pozitívny test 🙂 vydrž ešte pár dní a skús znova určite to bude dobré 🙂

martinusa22
3. apr 2013

@moja72 Ach veľmi sa budem báť ked budem robit další test:( cítim sa ako pred menzesom :(

moja72
3. apr 2013

@martinusa22 tiež som sa bála pred každým testom, ale nakoniec tam boli vytúžené dve čiarky. veľmi ti držím palce a hlavne mysli nato, že ďalší test určite ukáže //

martinusa22
3. apr 2013

@moja72 ked ono je to tak ťažké , myslela som ze mi dnes ukáže aspon taku slabšiu druhu čiarku a by ma to aspon upokojilo ale nebolo to tak, musím uz len čakať 🙂 ale ďakujem

kika017
3. apr 2013

@martinusa22 Držím palce, ešte nevešaj hlavu, možno za 2,3 dni tam bude už aj druhá. Ja som dnes písala Koudelkovi, lebo sa necítim nejak dobre, už od punkcie mám strašne nafúknuté brucho a je mi dosť blbo. V noci nemôžem poriadne spať, túto noc som aj vracala. Rozmýšľam či to môžu byť ešte príznaky OHSS alebo je to tými liekmi. Tak čakám čo odpíše.

martinusa22
3. apr 2013

@kika017 úplne ma to psychicky zlozilo a tak verím ze tam tie dve čiarky budu🙂( a držím ti palce ze ti dobre všetko dopadne

zarabono
3. apr 2013

@martinusa22 je skoro testovat,mozno zajtra by bola slaba ciarka,ale pockaj aspon do 11-12 dna

martinusa22
3. apr 2013

@zarabono mala by som testovat podľa doktora 8.4. Tak uvidim ci to dovtedy vydrzim, hlavne sa musím pospiechat, bol to zlý nápad testnut sa uz :(

zarabono
3. apr 2013

@martinusa22 ani nemysli na to,ze si dnes testovala.je to blbost...

martinusa22
3. apr 2013

@zarabono ked tam tie čiarky nakoniec budu tak sa asi zblaznim od radosti 🙂)))normálne si to neviem predstavit

zarabono
3. apr 2013

@martinusa22 ja som tomu neverila,ani ked sa maly narodil,az ked mal par mesiacov...stale mi to prislo ako sen,ze sme sa takeho stastia dockali

amali
3. apr 2013

ahoj baby, chcem vás poprosiť ktorú žiadosť ste posielali do poistovne Dôvera...ja som tam našla dve žiadosti a neviem ktorú poslať.......díky

tinkatinulka
3. apr 2013

@amali o liecbu v zahranici..myslim že sa to tak volalo

isabellaa
3. apr 2013

Caute tehulky, ktore su na zaciatku. Nenasli ste nahodou temu, ktora je sita pre nas a je aktualna, tehotna po ivf? alebo nieco podobne? Nasla som len porod v novembri 2013. Dajte tipy, v akej teme ste, ked ste uz tehu, vdaka. Pekny den.

majbo
3. apr 2013

@martinusa22 Aj ja som chcela dnes či zajtra pokušať a testnuť ale,keď vidím tvoju skusenosť tak radšej počkám...musíme tomu veriť,že sa nám zadarí 😉 .A aký test si použila ten reprofiťácky? Včera mi konečne odpísali z kryo,tak zostal mi len jeden bojovníček,som z toho smutná,lebo asi 4 vyzerali na jednotku,tak neviem čo sa stalo ale som zároveň aj šťastná,že zostal aspoň ten jeden.

dafy
3. apr 2013

ahojte no nejak to tu viazne 😝 ako tak pozerám to tu som sama ktorá stimuluje teraz v apríli ? 😵 ...ja uz mám dnes za sebou 4 včielku......dufam ze tá tehu vlna sa neodstavila akurát teraz 🤐 ..do kelu radsej som mala ísť v marci 😀

tinkatinulka
3. apr 2013

@dafy ja som včera pichla poslednú a piatok už mám OPU 🙂

dafy
3. apr 2013

@tinkatinulka super tak si síce o kus dopredu ale aspoň nie som sama 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre