Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

majkulik
23. apr 2015

@skaredekacatko dakujeeem 😀 😀

jomini
23. apr 2015

@mircalla ja este stale beriem, utrogestan zacinam vysadzat v nedelu a mala som aj ostatne, avsak moj gynekolog mi nechava fraxik do konca tehu. Kolky si tt?

zuzka213
23. apr 2015

Ahoj, poraďte mi v ktorom centre v brne ste najspokojnejsie, ktoré odporúčate? Planujem tretie ivf, neviem ci to financne zvládneme, preto ma zaujima ci ste vsetky samoplatci, ci je možná nejaka uhrada zo slov. poisťovne. Koho konkrétneho by ste volili?

monicka79
23. apr 2015

@zuzka213 ja som bola ako samoplatca IVF soft v Reprofit Brno a stalo nas to komplet 1700eur aj s ICSI 11 vajicok a k tomu 7 zamrazenych embryi. Soft nepreplaca ziadna poistovna, tak sa to neoplatilo vybavovat a normalne IVF s poistovnou ta vyjde priblizne rovnako.

haimi
23. apr 2015

@monicka79
@mircalla

Aj ja som si kvoli krcku nasadila utros 2-0-2 a stale mam dole v podbrusku tlaky ako pred vybuchom. Len neviem, ci to je z neho. Pred tym som mala crinone a take som nemala. Skusim si dnes vecer nedat, ci to je z neho. 😕

haimi
23. apr 2015

@majkulik super, gratulujem 🙂 dufam ze si prave otvorila uspesnu snuru. A uz ti doktor bral aj krv? Ake si mala hcg?

mircalla
23. apr 2015

@jomini dakujem a ten estrofem? Ten mi robi fakt zle.som Len 8tt

bergalm
23. apr 2015

@crazybabenka veru mas pravdu na tej foto posobi unavene a staro...Zrejme fakt potreboval zmenu no škoda

jomini
23. apr 2015

@mircalla ten neberiem, mali sme et..no ja by som ho vysadila.., ved je len na rast sliznice, dolezity je utros lebo telo si v riafenom cykle nevie vyprodukovat progesteron kym sa plne nevyvinie placenta.

mircalla
23. apr 2015

@jomini ja som teraz chytila normalnu paniku....marcel mi napisal ze mam pokracovat vo vsetkych liekoch, ale ten estorfem citam ze sa v tehu nema brat...brat ste to niekto?

mircalla
23. apr 2015

@jomini tak nastastie som sa docitala, ze to baby normalne beru po IVF....no idem tam zavolat, ze koho mozem kontaktovat ako vysadzovat lieky, kedze marcel je prec
ale 3x2 estrofem 4x0x4 utrogestan, medrol a clexane,....uff uz ma zlcnik zacina bolet

tanitta
23. apr 2015

@mircalla ja cca do 12tt

mircalla
24. apr 2015

@tanitta dakujem za info

crazybabenka
24. apr 2015

@bergalm alebo mu zmena neprospela

speranza1
24. apr 2015

@mircalla ano berie sa estrofem do 12tt..je to dobre na vystelku maternice, aby tam babatko/a mali makku perinku.....neboj sa ☺😊...prajem vela stasticka....

A pri ostatnych dievcatach, ktore maju testovat cakam // 😵

dalida
24. apr 2015

@zuzu1108 dakujem pekne za odpoved. Budem to konzultovat s Koudym... Je pre mna casovo narocna cesta do Brna kvoli intralipidom... UTZ mi urobi tiez moja lekarka pred KET...

silvia545
24. apr 2015

Ahojte baby moje 😉
takže dnes 12 deň po ET a test biely ☹ už som vyronila toľko slz,že mi ide hlavu roztrhnúť,som veľmi smutná 😢 😢 dakujem,že ste mi držali palce 😉

tlucka
24. apr 2015

@silvia545 Je mi to veľmi ľúto... Viem, že každé slovo je zbytočné, ake verím, že po dnešnom smútku prídu lepšie dni a budete bojovať ďalej. Držím ti veľmi palce.

tlucka
24. apr 2015

@silvia545 Ja radšej ani testovať nechcem.. Mám strach, že to tiež nedopadlo dobre ☹

majkulik
24. apr 2015

@haimi bral, dnes som mala na 12ty den 458.dakujem

ingrid0105
24. apr 2015

@silvia545 to je mi nesmierne luto moja...

crazybabenka
24. apr 2015

@silvia545 dnes si mala testovať? ☹

silvia545
24. apr 2015

@tlucka dakujem,,držím ti palce silno,aby sa ti splnil sen a našla si // 🙂 bude lepšie,len som tak veľmi verila,že to víde a potom sklamanie ☹ ach jaj,nemala som poslúchnuť Macháča,prehovoril nás na moje vajíčka a já som bola odhodlaná ísť na dárcovské,ale hned nás odradil,že sa nevzdávať,takto sme mohli čakať na dárkyňu,já už svojim vajkám neverím 😖 ked to prebolí,tak som odhodlaná ísť dalej,ale nie so svojimi,,už ma neprehovorí 😒

dalida
24. apr 2015

@silvia545 bude dobre... myslim na teba a posielam vela pozitivnej energie.

silvia545
24. apr 2015

@ingrid0105
@crazybabenka baby dakujem 😉 prajem Vám,aby ste mali väčšie šťastie ako ja 🙂 nás asi ten Hore nemá rád ☹
@crazybabenka mala som testovať v nedeľu,ale som si myslela,že by sa už mohlo dačo ukázať na teste a ukázalo sa veľké Nič 😖

silvia545
24. apr 2015

@dalida dakujem ti veľmi 😉

tlucka
24. apr 2015

@silvia545 No aj mňa Macháč prehováral, aby sme stále skúšali s vlastnými. Že som mladá, máme pekné embryá, tak načo ešte vymýšlať s darovanými. Lenže aby sa 12 embryí neuchytilo, tak niečo asi v poriadku nebude. Kolko si mala embryí a aké ti vkladali?

zuzka213
24. apr 2015

@monicka79 ďakujem za odpoveď, si spokojná v centre?boli ste úspešní? Aký je postup ak sa rozhodnem pre nich? S kým sa kontaktovať? Neviem si to celé predstaviť z ke dochádzať do brna ...zvládate to?

crazybabenka
24. apr 2015

@silvia545 ďakujem moja....nejak sa v tom nevyznám.....ale nie je ešte šanca....že by sa "niečo ukázalo" ....ja som napr. mala pri malej negat. test.....a až krv ukázala "že je to tam" ......resp. aj test....ale to som už bola skoro 40 DC

a máš ešte nejakých mrazáčikov?

silvia545
24. apr 2015

@tlucka vieš čo moja,na prvej konzultácii nám povedal,že máme šancu len s darovanými ,len som bola odhodlaná to skúsiť ešte raz so svojimi a že ked to nevíde tak ideme na darované,,samozrejme to nevyšlo 😖 na daľšej konzultáci už vravel úplne iné,aby sme na darcovské zabudli,že teraz to dáme so svojimi atd. aby sme skúšali a nevzdávali a dokedy to budeme skúšať ??? len čo kopu peňazí vyhodíš a nič z toho 😠 už ma neprehovorí,tak ľahko,nebudeme zbytočne peniaze vyhadzovať,ked nám to so svojimi nejde 😉 vždy mám len jedno vajko dobré na oplodnenie,,teraz som mala 3 vajká a len dve oplodnili a jedno sa začalo deliť,,ľavý vaječník mi znovu nedal nič,lebo sa mi tam spravila cysta ,aj ked som tam mala folíky,ale tá cysta ich zničila 😖 čo z toho,ked mám prázdne folíky ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre