Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
19. máj 2015

@lienka_1 a nemôžem ísť s mm ja? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 prosíííííííííííííííííííííííím som neškodná 😀 😀 😀. Jachting je môj sen 🙂

ria191
19. máj 2015

@lienkae vyber si Otevřela 😀 ver mi

majkulik
19. máj 2015

@lienkae injekcie predpisane v dr si mozes vybrat na sr. toto bude nase 4. ivf ☹

lienka_1
19. máj 2015

@ria191 Staci prebukovat letenku 😀 Ides?

lienka_1
19. máj 2015

@lienkae Ak si chces dat refundovat ivf, lieky musis kupit v Cechach alebo ich zobrat priamo z RF. Ti potom vedia nepouzite lieky zobrat spat. Ak kupis lieky na Sk, poistovna ich nepreplati. Aspon tak to bolo v minulosti. Este si to over u zien, ktore si dali ivf refundovat.

majkulik
19. máj 2015

@lienka_1 ja som si sla vybrat lieky na SR a overovala, ci mam zchvalene tie lieky. ak b som mala, tak by mi to rovno odpocitali cize by som zaplatila menej. a potom by sa refundovali len vykony

nelly3
19. máj 2015

@ria191
no co kedy ideme do boja? o tyzden idem navstivit tvojho kamosa do B.Bystrice, som zvedava co mi povie, ach jooooooo

fatma1
19. máj 2015

caute baby...ktore ste prosim boli u doc. Bielika a BB? A ktore vas operoval alebo robil hysteroskopiu, laparoskopiu, laparotomiu..atd.? Ja idem na konzultaciu 10. alebo 17. juna, este si mam zavolat.
Ale neviem sa rozhodnut, ci doc. Bielik a BB alebo Igor Slezak z BB, z onkologie.
Mam myom, submukozny - 2,7 cm. Teda komu sa mam dat operovat.
Dakujem vam

lienkae
19. máj 2015

@ria191 a kto je Otevrel? 😕

lienkae
19. máj 2015

@majkulik to ma mrzi, ze uz stvrte ivf :( u nas to bude druhe

ria191
19. máj 2015

@fatma1 jednoznačne Bielčo ani neváhaj 😀 😀 😀

ria191
19. máj 2015

@lienkae upratovačka 😕 😕 😕 😝 😝 😝 ale nie 😀 😀 😀 no veď doktor a je fakt dobrý a hlavne akčný otvorený všetkým možnostiam.

ria191
19. máj 2015

@nelly3 no lásko u mňa to je fakt vo hviezdach zase fičím na antibiotikách ale čo už 😠 😠 😠 . Tak to som zvedavá čo ti povie ale ako ho poznám "rád" operuje takže asi viem odpoveď.

ria191
19. máj 2015

@lienka_1 dúfam, že už mám letenku prebukovanú 😀 😀 😀 dúfam, že môžem zobrať aj malého 😀 😀 😀

lienka_1
19. máj 2015

@ria191 Len daj pozor, aby nezbadal nejaku rybu a sup ho cez palubu 😀 😀

lienkae
19. máj 2015

@ria191 😀

majkulik
19. máj 2015

@lienkae hm ☹ zial. mslela som si teraz po potvrdeni tehu, ze Boze dakujem, ale akosi . . . 😢

nelly3
19. máj 2015

@ria191
pocuj mam taky pocti, ze mi budeme asi spolu tehulkovat 😉

majkulik
19. máj 2015
diska
19. máj 2015

Baby,po dnesnej kontrole ma nas maly 2480g 🙂

dorotka66
19. máj 2015

@diska krásna váha 🙂

bergalm
19. máj 2015

@diska a kolky tt si teraz?ja budem vediet vo Stvrtok a nemam sajnu kolko bude mat nasa laska

diska
19. máj 2015

@bergalm 33tt+6,drzim na zajtra palce,ozaj uz vies kde budes rodit?

santeema
19. máj 2015

@lemoni86 no veru...o chvilu tu budu nasi krasavcekovia, postupne jeden po druhom🙂 haimi to zacala a ani neviem kto je posledny🙂. ono to ani nie je stazovanie, len take info, ze ako komu je, aspon v mojom pripade, lebo ja som cela stastna, ze mam krpca v brusku, uz nech si robi co chce tam, ved to dlho nepotrva. a aspon nemame pocit, ze sme v tom sami, ked fucime a ledva chodíme a nespavame, atd🙂...

speranza1
19. máj 2015

Dievcata ako vam ratali tt?...od posl.menzes, alebo odo dna Et/Ket?

speranza1
19. máj 2015

@santeema presne si to vystihla...ani ja som sa nechcela "stazovat".... Len popisujem moj stav 😀 ....ved ja som z tych mojich chalanov cela paf 😀 😵 😵 😵

speranza1
19. máj 2015

@diska kraaaasna vaha... 😵

diska
19. máj 2015

@speranza1 mne stale rataju od poslednej Ms.

speranza1
19. máj 2015

@diska to aj mne...musim si to tu zmenit na MK....lebo ja som mala zadany termin podla ET.

zabka1124
19. máj 2015

Kočky pekne do radu;), teraz som na rade jaaaaaaa, tak ziadne predbiehanie;)!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre