Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zlatanka30
4. máj 2012

@kukulik30 myslis?ja by som bola vdacna aj za jedno .

kukulik30
4. máj 2012

@zlatanka30 no je to mozne...to by vysvetlovalo aj tak skory pozitivny test..lebo fakt som este nepocula, aby mal niekto po KET tak skoro pozitivny 😵
ale ved to jedno, len nech vsetko dobre dopadne 😉

zlatanka30
4. máj 2012

@kukulik30 nic ine si neprajem len nech je to ok.

kukulik30
4. máj 2012

@hencidlo nech je dalsi pokus uz uspesny, drzim palce 🙂

speranza1
4. máj 2012

@hencidlo som rada, ze je ti trosicka lepsie...prajem ti len vsetko dobreee 🙂

hencidlo
4. máj 2012

@zlatanka30 neviem ci je to skoro, ale moja kamaratka po KET mala na 6den po KET // a uz ide do 6mesiaca, tak pevne verim, ze sa vam to podari 😉 😉 😉

rienok
4. máj 2012

@zlatanka30 ja som čarodejnica 😉

makovicka53
5. máj 2012

ahojte zienky...do Brna ste sli az po 3. neuspesnom IVF tu na SVK? alebo ste to riesili hned...neviem sa totiz rozhodnut som po 1. neuspesnom IVF....a neviem co dalej...ci nie su naozaj lepsi odbornici v cechach...co myslite?

zarabono
5. máj 2012

@makovicka53 ahoj,my sme sli do brna hned po prvej konzultacii v heliose.milion a jedno 😉

makovicka53
5. máj 2012

@zarabono ahoj a mozes mi prosim opisat v com to bolo ine?....

zarabono
5. máj 2012

@makovicka53 vo vsetkom,hlavne hned v pristupe,bolo vidiet,ze v brne nam chcu pomoct,kdezto v martine nas hned odpinkali,ze sme mlady a zdravy a mame byt trpezlivy a pomaly nic nechceli riesit.v brne sme po prvej konzultacii hned stimulovali na ivf

makovicka53
5. máj 2012

@zarabono ...a toto ja potrebujem aby sa to riesilo hned ....uz som si par prispevkov precitala a ozaj vyzera byt dobre....a ako si sa tam objednavala?...mozem sa opytat aky ste mali problem? vidim ze babika je uz na ceste...hlavne sa drzkajte mate to uz za par 🙂

nelly3
5. máj 2012

@makovicka53
aj ja som po 1.IVF a idem sa objednat prave do brna na konzultaciu, uvidime ako to tam bude na mna posobit a tak. v pondelok sa tam idem objedant telefonicky, snad sa dovolam 😉

zarabono
5. máj 2012

@makovicka53 tak potom si na spravnej adrese 🙂 ja som sa vtedy objednavala cez stranku takym dotaznikom.ale teraz by som to riesila inak,bud telefonicky alebo priamo mailom na konkretneho doktora.my sme v podstate ani problem nemali,len som nemohla otehotniet,potom nam spg vysiel horsi,morfo nam dost kolisalo od 1-4% dobrych,takze nebolo co riesit.i ked by sa s tym vraj dalo aj prirodzene,ale zas dokedy cakat....dakujem.prvu konzultaciu v rf sme mali koncom aprila a otehotnela som zaciatkom oktobra sme mali ivf.mne sa zda,ze sme sa spolu stretli uz v jednej teme 😕 hematom v tehu

makovicka53
5. máj 2012

@nelly3 noo...daj mi potom prosim vediet...mas uz vybrateho doktora?

makovicka53
5. máj 2012

@zarabono uz som si pozrela aj ich stranku maju ju super spracovanu je tam ozaj vsetko potrebne dokonca aj cennik...my mame tiez zlu morfo a mne slabo dorasta siznica...dopracujem sa na max 6mm...ved prave jasom uz otehu 2x prirodzene trvalo to neskutocne dlho a aj tak to zle skoncilo...ked si bola v aprili na konzultacii potom ti robili aj nejake vystrenia alebo co ste riesili medzi tym casom do oktobra...neviem ci sme sa stretli v tej teme...ale ja som hematom pocas tehu nemala 🙂

zarabono
5. máj 2012

@makovicka53 maju teraz prerobenu stranku,inovovanu.aj si skusala cosi na sliznicu si davat?na konzultacii mi robili sono.inak sme mali vys so sebou,som bola pred laparkou,ale to hned zamietli,ze nemam ist,ze mi spravia hysterosalpingografiu,co je setrnejsie,ale nakoniec,ked dosli vysledky spg,tak nebolo ani to treba.od aprila do oktobra tak som bola na infekcnom,na genetiku sme boli,alergiu som si dala dokopy,endokrinologiu,komplet gynekologicke,stery ,a chodila som na rhb

makovicka53
5. máj 2012

@zarabono aha cize si mala aj ine problemy?ci to ti doporucili oni toto vsetko? ja uz genetiku mam...a ine neviem ci potrebujem...a ta hysterosalpingografia je co...to mi mozno odporuci ked mam tu sliznicu na figu skusala som kadeco....to mi museli pri kyretazi dopsut.... 😒

nelly3
5. máj 2012

@makovicka53
jasne dam, nemam vybrateho, zevraj su vsetci super, tak uvidim, kuknem poriadne este raz na ich stranku a rozhodnem sa 😉

zlatanka30
5. máj 2012

@nelly3 my sme mali Stelcla a maximum spokojnosti.On je vzdy tak pozitivne naladeny 🙂

zarabono
5. máj 2012

@makovicka53 nie,to som si ja dala robit.v podstate oni neodporucili nic.toto nebolo podtrebne.jedine genetiku a tie trombofilne mutacie odporucili.to sa pod sonom nastrekne kontrast a pozrie sa priechodnost vajecnikov a tak.akoby si mala laparku,lebo to je neinvazivne.aj estrimax si bravala?

bibi24
5. máj 2012

Baby, ja nemam vobec vobec ziadne priznaky, takze som uplne presvedcena, ze to nevyslo. Mam taky vnutorny pocit a ten ma nikdy neklame ☹ ☹

makovicka53
5. máj 2012

@nelly3 oki drz sa...budem cakat 🙂

makovicka53
5. máj 2012

@zarabono ahaa no len ked ja som otehu prirodzene tak ja ich priechodne asi mam...ano bravala od 1DC 3x1 vraj max davka neviem...

kukulik30
6. máj 2012

dobre ranko, tak ako???

@bibi24 este si netestovala??
ja mam uz podobne pocity 😖

bibi24
6. máj 2012

Negativne ☹

kukulik30
6. máj 2012

@bibi24 ☹ ☹ ☹

lenkalienka01
6. máj 2012

@bibi24 to mi je strasne luto ☹ , kolky den od ET si testovala, nie je to skoro ?? ja som vcera zacala spinit , tak tiez sa mi sen rozplyva a chystam sa na dalsie kolo 😒

bibi24
6. máj 2012

@lenkalienka01 nie nie je to skoro bohuzial, 10 dni po et blastocysty.

moja72
6. máj 2012

@bibi24 ahoj, si si už robila test? mňa od včera bolí podbruško a kríže a včera som začala trošku aj špiniť, pritom menzes mám dostať až v utorok ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre