Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

manita
4. okt 2013

@nelly3
@yanka1
mne tá dr. povedala, že to len na SK sú také štrapácie s tým vyšetrením AMH,
v ČR to už robia pomaly na počkanie aj na autobusovj zastávke a platí to tam v plnej výške poisťovňa

yanka1
4. okt 2013

@manita kade chodim, tade zhanam tu matersku kasicku co uzivas ty, ale veru ju neviem nikde zohnat...mas ju z netu, alebo nejakej konkretnej lekarne?

manita
4. okt 2013

@yanka1
normálne z lekárne, úplne bez problémov, daj si ju objednať lekárničke, hoci aj tam v ružinovskej poliklinike, oni sú tam pružní:
odpisujem ti z krabice:
Royal Jelly Bio 1500 mg
WALMARK
20 ampulí
cena 19 €

(nedávno som tam objednávala nejaké homeopatiká, čo nemali, a boli hneď na druhý deň)

tinka9075
4. okt 2013

@manita ale neboj podarí sa 🙂 🙂 jáj ten čertík je Zojka ešte mi doktorka povedala že po 3 mesiaci sa zmení no zmenila je ešte horšia 😀 😀 o Markovi ani nevieme že ho máme ideálne bábetko 🙂 🙂 ja som brala utroš 1-1-1 Štelcl povedal že to stačí 🙂 🙂

manita
4. okt 2013

to sú nádherné starosti, aj ja chcem také! 🙂
@tinka9075

(na ten utroš sa dobre povypytujem, určite mi ho dajú kvôli veku, ale nevadí, urobím všetko podľa dr., však ťa tu vidím ako motiváciu!)

manita
4. okt 2013

@tinka9075 na fotkách vyzerajú obaja ako anjelikovia, žiadneho čertíka nevidím, neboj sa, najhoršie už máš za sebou, oni už sa ti pomaly začnú spolu hrajkať, sedkať... a ty budeš mať viac času pre seba, držkaj sa 🙂

tinka9075
4. okt 2013

@manita to máš pravdu sú veď som na deti čakala dlho 🙂 🙂 mne ten utroš vadil ale čo už keď sa musel brať 🙂 🙂

manita
4. okt 2013

@tinka9075 veľmi efektívne si ho brala
výsledok je dokonalý!!! 😉

tinka9075
4. okt 2013

@manita na fotkách áno keď fotím tak Zojka pozuje 🙂 🙂 veď to si tata rozmaznal tak si ju pestuje 🙂 🙂

bergalm
4. okt 2013

@manita hej isla som 2krat a vzdy bez utrosu tak mi to Marcelino naordinoval sice neuspesne,ale nelutujeme to 😉

manita
4. okt 2013

@tinka9075 tu sa posielajú tehu vírusíky ostošesť, pošli, prosím ťa, nejaké spokojné mamičkovské dvojčatkovské... 😉

manita
4. okt 2013

@bergalm 😉 uvidím, čo povie... 😉

manita
4. okt 2013

@bergalm a teraz sa ako cítiš? kedy testuješ?

nelly3
4. okt 2013

@yanka1
inac ma napadlo, ze ved krv je tam uz 2 tyzdne, ze ked to este nerobili to akoze ta krv bude oki?

nelly3
4. okt 2013

@speranza1
ano pockam si, mozno to stihnem oktober teraz ked nie november to isti 😉

maminka142
4. okt 2013

@tinka9075
@nelly3
@manita Dievčata čo si treba zobrať zo sebou pri odbere? Ďakujem 🙂

nelly3
4. okt 2013

@maminka142
nocnu koselu a prezuvky, to je vsetko 😉

speranza1
4. okt 2013

@nelly3 cau nelly... akurat mi dosli vysledky z Prahy

nelly3
4. okt 2013
speranza1
4. okt 2013

@nelly3 su v poriadku...nastastie..len som tu hladala ake ma byt TSH...a ake odporucaju v RF...akurat u mm boli horsie vysledky a neviem co znamena ASA

speranza1
4. okt 2013

@nelly3 nevies ako odporucaju brat prednison v RF? pred IVF?

bergalm
4. okt 2013

@manita citim sa netehu nemam moc nejake priznaky testovat mam 8.10

nelly3
4. okt 2013

@speranza1
mne kazali od 1DC ako som zacala stimulovat, ale myslim, ze baby ho beru 6 tyzdnou pred stimulkou aby mal nejaky ucinok.

sarasota
4. okt 2013

@speranza1 ako pise nelly aspon 6 tyzdnov

bergalm
4. okt 2013

baby,tak neviem ci skusim zajtra testnut budem 9den po vklade myslite,ze je to blbost????? 😨

tinka9075
4. okt 2013

@manita ahoj skôr sa nedalo poslať boli sme vonku na prechádzke a potom kúpkať papať a spinkať teraz keď spinkajú mám čas aj na net 🙂 🙂 namiesto vírusikov posielam fotku drobcov 🙂 🙂

zlatanka30
4. okt 2013

@tinka9075 krasni su 🙂
@manita aj odo mna

melisska
4. okt 2013

@kacenkab 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tinka9075
4. okt 2013

@zlatanka30 jéj aj tvoji sú krásny a už aký veľký 🙂 🙂

zlatanka30
4. okt 2013

@tinka9075 dakujem veru uz budu mat 10 mesiacov ,je to cim dalej narocnejsie hlavne maly to je ten je aj za dalsie dve a mala tu ani neviem,ze ju mam

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre