Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

melisska
6. jún 2013

@dafy polepetko 😀

dafy
6. jún 2013

@bergalm opravujem zle som ti napísala myslela som mesiac jul ty ideš v jun teraz tak zrejme tam bude 🙂

ria191
6. jún 2013

@manita žiaden papier k notárovi nepotrebuješ to asi iba na Sk v RF určite nieeeeeee a o tom parkovaní ešte pikošku je pravda, že sa tam neplatí, ale sú obdobia keď sú tam nejaké výstavy a vtedy sa platí ale v pohode aj € ale myslím si, že teraz tam žiadna nie je 😀

ria191
6. jún 2013

@melisska no veru tiež som púlila oči aký guláš dafča @dafy navarila s tými mesiacmi, ale som sa pobavila 😀 😀 😀 raz tak raz tak 😀 😀 😀

ria191
6. jún 2013

čo by sme tu my západniarky robili bez vás východniarok 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 zdechli od nudy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lubica1979
6. jún 2013

ahojte baby, užívate alebo ste užívali počas tehotenstva nejaké vitamíny. Neskúšali ste GS mamavit? Doki mi povedal, že mám užívať len kyselinu listovú.

melisska
6. jún 2013

@lubica1979 ja nie, len čerstvé ovocie, masko, vajíčka, jogurty, mliecko. 😀

lubica1979
6. jún 2013

@melisska ďakujem moja

ria191
6. jún 2013

@melisska zabudla si kaleráb 😀

ria191
6. jún 2013

@melisska chabý pokus o vtip 😎

dafy
6. jún 2013

@ria191 to preto ze ked ja ho nebudem mať tak nikto potom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ria191
6. jún 2013

@dafy dobre si to zariadila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ešte že ho nechcem u mňa boduje Kouďák a je oveľa oveľa jemnejší ako Marcelkovi a ešte je aj gentleman

ria191
6. jún 2013

"kua" spravila som preklep "Marcelko" 😀 😀 😀 ja sa asi zabijem ☹ ☹ ☹

ria191
6. jún 2013

@speranza1 sperča kde si? v zúfalkách ? budem ťa tam chodiť strašiť 😀

manita
6. jún 2013

@ria191
@melisska
dík, takže predoperačné netreba, papier od notára netreba, samé dobré správy

pôjdem tam asi aj na tú folikulometriu, nie rovno až na OPU, bude to tak lepšie (ako to prebieha? tak ako tu? krv + sono a potom sa volá, aký je výsledok a kedy treba pichnúť Pregnyl?, či povedia hneď?)

ria191
6. jún 2013

@manita iba sono žiadna krv a povie ti to hneď

dafy
6. jún 2013

@ria191 vieš čo ma naser a namiesto Marcelka si vyberiem Koudelku 😀 😀 😀 😀 aspoň budem mocť porovnať 😝 😀

speranza1
6. jún 2013

@ria191 caaau teraz som dosla.... bola som si kupit obed... blizko bola lekaren, tak som kupila aj testa a haaadaj co???

ria191
6. jún 2013

@dafy nie nie nie "Marcelko" je fakt super 😀 😀 😀 . Nechaj si ho 😀 😀 😀

ria191
6. jún 2013

@speranza1 "oščala" si ho?????

speranza1
6. jún 2013

@ria191 presne tak a?

ria191
6. jún 2013

@speranza1 "kua" nenaťahuj ma 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

ria191
6. jún 2013

@speranza1 ho ho ho............o ?????? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

speranza1
6. jún 2013

@ria191 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 je biely ako krieda 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ria191
6. jún 2013

@speranza1 a čo sa ceríš ty ťapa 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ty si robíš prdel 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

speranza1
6. jún 2013

nieee..nerobim si prdel..ale ja som sa vyplakala do sytosti vcera moja... a povedala som si ze uz nebudem plakat nad rozliatym mliekom.....kus oddychnem...strasiem zo seba kg a stres a pojdem znova do boja moja.... 😉 🙂

melisska
6. jún 2013

@ria191 potešila si ma, že aj zapadniarky robia preklepy 😀

tinkatinulka
6. jún 2013

@speranza1 nerob foriky..ved to treba z ranneho mocu..

melisska
6. jún 2013

@dafy kto ma viac tehu a deticiek ??? Chichichi Marcelko

ria191
6. jún 2013

@melisska a ja že iba hrubky 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre