Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

melisska
14. jún 2013

Chýbaju mi pracujúce .......😀

nelly3
14. jún 2013

@melisska
presne, neznasam to vytekanie bleee 😝

nelly3
14. jún 2013

@melisska
ja som tu, citam vas, ale zase nieco porobim a zase nakuknem, neboj ked budem tehulka mozno budem ako ty doma a budem vas otravovat, sice teba uz nie, ty uz budes mat ine starosti a radosti 😉

nelly3
14. jún 2013

@ofrah
zbytocne je takto skoro testovat a zbytocne sa stresovat potom. fakt, ja skor ako na 11 den som nikdy netestovala. trpezlivost ruze prinasa 😵

ofrah
14. jún 2013

@nelly3 Ďakujem polepším sa 🙂

manita
14. jún 2013

@inna74
@melisska
tak ja idem do lekárne s fúrikom po zásobu utrošu, keď po ET sa dáva dvojnásobná dávka oproti IUI... ach, jaj...

melisska
14. jún 2013

@nelly3 aj mňa 🙂)) otravuj budem rada 🙂

melisska
14. jún 2013

@manita len choď, hlavne nech pomôže 😉

sarasota
14. jún 2013

@melisska ahoj a zelam krasny slnieckovy dnik 🙂

sarasota
14. jún 2013

MILUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM ZIVOT 😀

speranza1
14. jún 2013

@sarasota tak uz sme dve... 😀 a co ta tak potesilo dnes? 🙂

sarasota
14. jún 2013

@speranza1 proste som sa tak dnes zobudila a je mi krasne mam skveleho manzela , rodinu a vas babenky.Na babetku popracujeme co viac si priat zacalo pozitivne myslenie.A verim ze Tomasko nam zosle drobciatko za seba. 😀

lienka_1
14. jún 2013

Dobre rano okolo obeda! 😀 😀 😀

speranza1
14. jún 2013

@sarasota presne tak sa ma brat zivot..tesit sa z toho co mame a nesmutit nad cim co este nemame 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵
p.s.: ale vsetky vieme, ze nie stale sa nam to dari 😀

speranza1
14. jún 2013

@lienka_1 no a ty kde si bola doteraz???? 😀 😀 😀

lienka_1
14. jún 2013

@speranza1 V posteli 😀 😀 a potom som si dala fajne ranajky a kavicku a kedze uz mam dostatocne rozlepene oci, tak som si zapla PC, ze vas idem "skontrolovat" 😀 😀 Joooj, presne toto som potrebovala po dlhom pracovnom tyzdni 🙂

speranza1
14. jún 2013

@lienka_1 jeeej to je žuuužo... paradicka... mne sa dnes rano nechcelo velmi vstavat😀

lienka_1
14. jún 2013

@speranza1 Ja velmi zle spavam a dnes som ako babatko spala 🙂 Obcas mi tak dobre padne prazdny dom, mozem si pustit muziku na plne pecky a robit si co chcem....dnes kaslem na vsetky povinnosti 🙂.....az zajtra...zajtra budem mat ja piatok 😖

speranza1
14. jún 2013

@lienka_1 tak to sme na tom podobne..aj ja veeelmi zle spavam... ale dufam, ze zajtra sa pekne vyspim...pretoze ked pride vikedn..prave vtedy som uz hore od 06.00 😲 😲 😲 😀 😀 😀

nelly3
14. jún 2013

@speranza1
tak sme uz tri 🙂 normalne ste ma pozitivne naladili, nie zeby som nebola, dneska mam s manzelikom 5 vyrocie svadby, strasne ho milujem, je to moje vsetko 😵

sarasota
14. jún 2013

@lienka_1 tak si ted dnesny den uzi 🙂

speranza1
14. jún 2013

@nelly3 ahooj... moja tak vam gratulujeeem.... dufam, ze to dnes spolu kraasne oslavite...
Citala som ako si dopadl v RF... tak super, das si urobit vysetrenia take ako ja a ideme do toho, co ty nato? 😉

sarasota
14. jún 2013

@nelly3 gratulujem a nech vam to vydrzi cely zivot je to krasne ked si milovana a mozes milovat 🙂

nelly3
14. jún 2013

@speranza1
jasne, ze ano,ideme, ja idem len na hematologiu, imunologiu, ze aj tak mi da teraz prednison, tak asi zbytocne si to davat robit. no dufam, ze teraz to uz vyjde, MUSI 😉 manzelik mi vcera povedal, ze uz som na rade (byt tehulka), mily 😵

speranza1
14. jún 2013

@nelly3 aj ja si dam hematolku a este sa poradim s Dr. ci potrebujem aj tu imunitu, alebo mi len nasadi prednison... Booze, ked som citala o tom lieku, tak sa mi zatmelo pred ocami..uf...

lienka_1
14. jún 2013

@speranza1 Ja som pred poslednym IVF skusila melatonin a fungoval perfektne. Teraz nejako nezabera, asi podvedome este stale pracuje stres z posledneho IVF, vzdy po dalsom neuspesnom kole sa to zhorsi. Ale dnes obalim nervy cukrom 😀 😀 😀...idem skusit spravit laskonky, uz mam na ne dlho zalusk 🙂

speranza1
14. jún 2013

@lienka_1 ja som piekla vcera a budem aj dnes...a mne melatonin voooobec nefunguje.. ☹ ... nevadii....a ano je to pravda, za vsetkym treba hladat stres (alebo zenu) 😀 😀 😀 😀

sarasota
14. jún 2013

@lienka_1 mnam 😝

nelly3
14. jún 2013

@speranza1
ja som si to tiez citala, ale vyhodila som to z hlavy radsej, baby , ktore to beriete, ako ste sa citili? ja akoze tiez nemusim taketo lieky, celkovo mne aj estrofem aj utros vadi, ale ved prezijem to nejako 😝

speranza1
14. jún 2013

@nelly3 vsetko prezijeme..lebo sme zeny a sme silne bojovnicky 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀 a NEVZDAVAME SA 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre