Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
9. okt 2013

@ria191 ano picham.... mam v sebe cca 23 injekcii 🙂 🙂 🙂 ..ale ja ich picham do stehna..lebo brucho som mala samu modrinu 😉

jalaura
9. okt 2013

@miscok no ved toto ... len vymyslaju ako to stazit...
ty mas stastie ze uz mas za tym...
dufam ze vsetko u teba v poriadku...

speranza1
9. okt 2013

@ria191 😀 😀 😀 vy ste siesti surodenci??? ake to je mat tolko surodencov?

jalaura
9. okt 2013

@falin ty ides tiez do Brna?
ako to budes riesit? ja fakt netusim...mam ist do centra a povedat im ze nechcem u vas ale prosim potvrdte mi toto...🙂 uz vidim co mi ukazu

speranza1
9. okt 2013

@nelly3 servus nelinka...a ty ako??? ides teraz v oktobri? alebo v novembri? ako si sa rozhodla? lieciky uz mas????

jalaura
9. okt 2013

@monikak1
no ja sa idem do toho pustit lebo chcem ist v novembri...tak potom dam vediet🙂

jalaura
9. okt 2013

@gagik no co som pochopila tak to je celoplosne lebo sa zmenila vyhlaska...tak sa to bude dotykat asi kazdej...

jalaura
9. okt 2013

@yanka1 kedy ides riesit dalsiu stimulku? ides do Brna?

gagik
9. okt 2013

@jalaura ahá, tak neviem co spravim, lebo aj ja sa tam chystam, nakolko mam 2 IVF na SK neuspešne. Nevieš koľko by vyšlo IVF v Brne, keby som to mala platiť celé?

nelly3
9. okt 2013

@gagik
ta je zatial v pohode 😉

nelly3
9. okt 2013

myslim, ze niektore baby tento mesiac podavali refundaciu, uvidime ako to dopadne lebo ja mam tiez este jeden pokus cez poistovnu, ktory si dam refundovat.
@speranza1 neviem, cakam na amh, dneska opat volam, injekcie nemam, zatial som nic nezohnala, prinajhorsom beriem z rf, dam si to refundovat.

manita
9. okt 2013

babule, oni sa tam odvolávajú na nejaký nový zákon, @jalaura tam dala presné číslo, stálo by zato mrknúť priamo nato, ktovie, ako to v skutočnosti je, ako si to tetka z poisťovne, čo písala ten mail vyložila... 😲 😲 😲
možno to v skutočnosti nie je až také absurdum
viackrát sa mi potvrdilo, že ženské v poisťovniach a na úradoch sú úplne mimo...

monikak1
9. okt 2013

@jalaura ja by som mala začať pichať teraz v sobotu, skúsim tiež pozisťovať čo sa bude dať.

miscok
9. okt 2013

@jalaura Rozum mi pri tom ostava stat ☹ My sa mame zatial dobre. Na kontrolu idem buduci tyzden. Je mi sice zle, ale nastastie nevraciam. Klop klop 😉

speranza1
9. okt 2013

@nelly3 tak drzim palce 😉

nelly3
9. okt 2013

baby co mi prisla faktura za soft stimulku neuspesna, faktura je v czk tak to mam zaplatit asi v czk lebo idem to robit cez ucet prevodom, lenze nalavo hore je pisane cislo uctu atd. a pod nim ze:
Tento účet je pouze pro platby v měně EUR.

buba08
9. okt 2013

@gagik poistovna sa dala zmenit iba do 30.9. , takze sa to teraz uz neda stihnut, ja verim, ze ta pani co napisala ten mail to naozaj nejako zle pochopila a ze to nebude az take zle, alebo ak ano, tak som sa dobre vybabrala, ze som nesla do Brna skor

buba08
9. okt 2013

@nelly3 mas to zaplatit v eurach

speranza1
9. okt 2013

@nelly3 a nemas tam aj kolko je to EUR? alebo skus tam zavolat ako si to zelaju mat vyplatene, ci v CK alebo v EURach..

buba08
9. okt 2013

@ria191 teraz tak uvazujem, ze asi ani mne s mm nerobi dobre to vysokohorske prostredie, ked furt nemame babo, asi sa prestahujeme na zapad a mozno aj 4 budu 😀 😀 😀

ria191
9. okt 2013

@nelly3 na to si daj pozor to ma špeciálne upozorňovali, aby som tie účty nesplietla ja by som cinkla do RF či tie czk môžeš prepočítať na €

nelly3
9. okt 2013

@buba08
asi im zavolam pre istotu.

nelly3
9. okt 2013

@speranza1
Cena celkem : 6 360,00 CZK
Zálohy : 0,00 CZK
Zbývá doplatit 6 360,00 CZK - toto je vyznacene velkym ciernym pismom
6 360,00 CZK / 25,7350 (směnný kurz) = 247,13 EUR - toto pod tym a malym pismom obycajnym.

ria191
9. okt 2013

@speranza1 bolo nás 6, ale jediný bráško zomrel ešte ako bábätko na srdcovú vadu, ale mať štyri sestry je strááááááááááááááááááááášne super ty kokso preto si neviem predstaviť, že my by sme nemali ništ "kua" život ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

speranza1
9. okt 2013

@nelly3 zavolaj konkretne na ekonomicke oddelenie a opytaj sa.... a budes spokojna aj ty a aj oni....

ria191
9. okt 2013

@nelly3 tak to zaplať v tých € na ten eurový účet lebo oni majú aj špéci účet v czk mene a keďže ti uviedli iba eurový účet tak použi tú prepočítanú čiastku v €

speranza1
9. okt 2013

@ria191 vy ste vsetky baby??? 😀 😀 😀 😀 , tak tvoj otec ma riadny babinec doma 😀 😀 a s tym bratom je mi to luto 😔 😔 😔 ...a neboj sa... dockate sa aj vy.. len aby to este nedopadlo tak ,ze si budete musiet davat pozor, aby si znova kazdy rok neotehu 😉 😉 😉

ria191
9. okt 2013

@nelly3 toto mi poslali ak som mala niečo zaplatiť možno ti to pomôže :
PLATBA V CZK
============
Ak sa rozhodnete platit v českých korunách, potom prosím, uhraďte celú zvolenú čiastku na tento bankovný účet v CZK:
Číslo účtu: 35-4445600277/0100
IBAN: CZ02 0100 0000 3544 4560 0277
SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Správa pre príjemcu:
PLATBA V EUR
=============
Ak sa rozhodnete platit v eurách, potom prosím, uhraďte celú zvolenú čiastku na tento bankovný účet v EUR:
Číslo účtu: 35-9229880297/0100
IBAN: CZ32 0100 0000 3592 2988 0297
SWIFT: KOMBCZPPXXX
Správa pre príjemcu:

Venujte prosím platbe velkú pozornosť a uveďte správné číslo bankového účtu podľa meny platby v CZK alebo v EUR. Ďalej prosím nezabudnite tiež do správy pre príjjemcu vyplniť Vaše identifikačné údaje: , aby sme mohli Vašu platbu správne identifikovať. Bankové poplatky platí obidve strany. Pre úhradu bankových poplatkov prosím použijte platbu typu "SHA" (share) nebo "europlatba".

ikuska
9. okt 2013

@nelly3 zaplatit treba tu ciastku v eurach, tym malinkym pismenom, aj ja som to tak mala 🙂

nelly3
9. okt 2013

@ria191
tak vo fakture mam ten druhy ucet, takze v eur mene, ale aj tak som tej pani napisala mail. dikes 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre