Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

denulkl
30. jan 2014

@bradik este mam otazku,ked si kombinovala tie tri druhy mala si k tomu aj clostylbegit?mne tiez stelcl spominal ze sa to da kombinovat..ked niekto ma tu moznost.

lorena14
30. jan 2014

@bergalm to je super 😀

sara1
30. jan 2014

@kako23, ja som zacala v nedelu, zajtra idem na UTZ, tiez beriem Clostik 3x1 a picham menopur 75 UI od 2. DC. Dost ma pobolievaju krize a tlaci ma nieco v podbrusku, tak snad tam nieco rastie 🙄 Ako kazda, mam strach, co bude na sone a ci tam nejake foliky su a ci rastu. Dam vediet, co mi zajtra povedia 🙂 ....

denulkl
30. jan 2014

@speranza1 potrebujes nejake?😉

tinka9075
30. jan 2014

@lorena14 ahoj presne ako píše
@bergalm čím skôr z GF preč je to len továreň na prachy ich len tie zaujímajú a nie pomôcť 😖 😖 nám dokonca Harbulák povedal že všetko ok no len som tam bola 2x na ivf a nič ja blbá som mala odtiaľ čím skôr zdrhnúť 😠 😠 potom sme šli do Brna a stačila iui a teraz mi tu bľabocú dve zlatíčka za ktoré ďakujem Štelclovi 🙂 🙂

speranza1
30. jan 2014

@denulkl nie dievcata dakujem 😀 😀 😀

kako23
30. jan 2014

@sara1 drzim palce 🙂 a tie bolesti su urcite dobre znamenie.ides do Brna na ultrazvuk?

sara1
30. jan 2014

@kako23 prepac, pozeram, ze mi sem prispevok co som pisala vobec nevlozilo. Ja som zacala stimulovat v nedelu clistilbegyt 3x1 a pichat menopur 75 UI 1x1. Stale ma pobolieva podbrusko a krize, tak dufam, ze mi tam nieco aj rastie 🙄 . Zajtra idem do Brna na UTZ. Ako kazda z nas, aj ja sa bojim, ci mi foliky narastli, ci tam vobec nieco mam a tak, taka klasika. 😀

nelly3
30. jan 2014

@falin
neboj, ty to este raz das, uvidis 😉 len aby to neboli nakoniec dvojky 😵

sara1
30. jan 2014

@kako23 no a hned to mame dvojmo 😉 Zajtra dam vediet, ako sa to u mna vyvija, co mi povedal lekar.... 😉 aspon ze som neochorela, lebo v nedelu to nevyzeralo dobre. Napadlo ma, ze to by som si mala ist spravit aj predoperacne, ze? 😲 .

nelly3
30. jan 2014

@sara1
v RF nepotrebujes predoperacne pri opu 😉

sara1
30. jan 2014

@nelly3 no to je super, dakujem. To iba u nas potrebujeme vzdy hordy posudkov 😀 ........

kako23
30. jan 2014

@sara1 V Brne netreba ziadne predoperacne vysetrenia. Takze tym sa nemusis trapit 🙂 este raz drzim palce a hlavne ziadne stresy, urcite budes mat krasne folikuly a budu Ti planovat OPU. 🙂

sara1
30. jan 2014

@kako23, dakujem. Stresy nemam, vedome sa im vyhybam. Ja som vyrovnana s tym, ze to mozno nebude posledny pokus, tym to prezivam omnoho lahsie 😎. Vsetko bude tak, ako ma byt. 😉

lorena14
30. jan 2014

@tinka9075 to je super že sa ti podarili detičky 😉 Ja by som hneď išla do toho Brna no je to dosť ďaleko tak si nato musíme trošku našetriť. Ako často ste tam chodili za stimulku? keď sa môžem spýtať.

tinka9075
30. jan 2014

@lorena14 Ďakujem ja som rada že ich mám Brno bola posledná nádej už sme boli rozhodnutý že si adoptujeme ale nejak som verila že detičky budem mať 🙂 🙂 ja som bola len na iui ale babenky čo stimulujú ti napíšu ako často chodili 🙂 🙂 od nás to bolo asi 200km ale muž povedal že by šiel aj ďalej tak sa mu v centre páčilo 🙂 🙂

marculik
30. jan 2014

@jahoda333 a to si tam sla na kolky pokus a gratulujem,ked sa ti to podarilo 🙂

patrissia
30. jan 2014

@denulkl Ahoj moja, ja tiež začínam stimulovať vo februári 🙂 na kedy ti vychádza mrška? Akými liekmi stimuluješ? a ku ktorému dr. chodíš?

marculik
30. jan 2014

@haimi fuu super my mame iba s laparky vysledky a s genetiky a to je vsetko tak mala by som si nieco asi porobit nejake vysetrenia

marculik
30. jan 2014

@haimi a este sa ta chcem spytat co je amh? 🙂

bradik
30. jan 2014

@denulkl Nie clostyl som uz nemala kedze som mala tieto lieky tak sme ich chceli vyuzit. Inak spominal,ze zvyknu zacinat so stimulaciou prave s clostylom

patrissia
30. jan 2014

Babule, ktoré z vás mali merional, koľko si zane účtuje RF?

bradik
30. jan 2014

@lorena14 Ahoj, my sme boli v Brne na konzultacii,potom na jednej kontrole,na OPU a na vklade,takze 4x,ale ak mas dobreho a ochotneho gynekologa,tak ti moze foliky odmerat aj on a do Brna posles iba info mailom. Dievcata co su z daleka to tak robia,lebo chodia tam aj dievcence z vychodu.Brno je dobra volba,ja som tiez bola v GF 2x na IVF a nic a v Brne sa nam hned podarilo,drzim palce

lorena14
30. jan 2014

ďakujem za info toto je super takto by to mohlo fungovať 😀 Dala si mi nádej na Brno to som rada a k bábetku gratulujem 🙂

denulkl
30. jan 2014

@patrissia no s tou mrchou je to take vselijake,tento mesiac mi meskala tak uvidim kedy sa ohlasi tak na konci februara.chodim k stelcovi ako 90% bab tu co vidim...🙂 no a ja budem mat clostylbegit s merionalom.

patrissia
30. jan 2014

@denulkl aha, tak to ja idem skorej.. aj ja mám clostil a merional 🙂 a tiež chodíme k Štelclovi 🙂

denulkl
30. jan 2014

@patrissia kolko jednotiek budes pichat? Ja 75 jed.

patrissia
30. jan 2014

@denulkl ja tak isto.. povedal, že musíme začať s minimálnou stim., lebo som mladá a zdravá.. aby som nemala veľa vajok.. povedL, že najlepšie okolo 10-15

nelly3
30. jan 2014

@patrissia
435czk/1ks merional

patrissia
30. jan 2014

@nelly3 dakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre