Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lienka_1
10. sep 2015

@tlucka Presne tak! Ak vnutorne citis, ze si to mala urobit, tak je to to najlepsie rozhodnutie, ktore si mohla urobit. Myslim, ze ze aj Machacovi sa tento pristup paci! 😉 Teraz klidek a pohodicka. Uz nezvazuj, len to urob 🙂

tlucka
10. sep 2015

@lienka_1 Ďakujem zlatíčko za podporu. Aj za tehu bacilky 😀 😀 😀

ria191
10. sep 2015

@tlucka nechci vedieť ako hovorím ja svojmu ale micko to rozhodne nie je 😕 😕 😕 😔 😔 😔 😝 😝 😝 😀 😀 😀

lienka_1
10. sep 2015

@ria191 No dsj, bude zase sranda 😀

matusik6
10. sep 2015

@tlucka
Super,vidis aka si sikovnica 🙂

ria191
10. sep 2015

@lienka_1 😔 😔 😔 😕 😕 😕 🤐 🤐 🤐 🤐

evadek
10. sep 2015

takze som sa vratila z dexamedovej injekcie...ale neviem preco na to chodim....
Mi volala moja gynekologicka..takze sa vyplnilo to co vravela : progesteron je 2,70...mal by byt 30...caka ma duphaston....hormony....a ja dufam,ze tie myomi neporastu po nom ako salene.....
a mam hranicne hodnoty endometriozy.... 😠 ☹ ☹
...takze ja sa toho vkladu nedozijem...hladam nejaku ciganu..ktorej vlozim moje 4 embrya.....lebo ja uz nevladzem len cakat..cakat...v kuse sa to odklada......budem inventar tejto skupinky 😢 ...

tlucka
10. sep 2015

@matusik6 No neviem, či šikovnica... Dnes som úplne pracovne neschopná. Stále dnes cválam na koníkovi, premýšľam, či som dobre urobila a hladám nejakú novú kliniku, kde mi pichnú lipidy...

matusik6
10. sep 2015

Dobré si urobila a este lepsie ze si pichla orgalutran,pockam na 100 pro.
A imunovital?
Keby si zavolala,že to potrebuješ urgentne, oni ti to podajú.

matusik6
10. sep 2015

@tlucka to som pisala tebe

tlucka
10. sep 2015

@matusik6 Teraz som volala do Medissima a majú sa mi vyjadriť, či mi to podajú. Problém s tým je trochu v tom, že viaceré infúzne stacionáre vyžadujú potvrdenie od internistu, že to môžu podať. Ale ja som mala v zálohe tu Nitru, len teraz je to tak narýchlo všetko, ide víkend, k tomu ešte štátny sviatok... A napr. toto Medisimo podáva všetky infúzky aj cez víkendy, sviatky. Tak snáď ma neodbijú..
Ja dúfam, že som dobre urobila. Len teraz sa mi trochu skomplikovala v práci situácia. Budem musieť trvať na PK, lebo si nemôžem dovoliť zobrať do stredy volno. Teraz mi vedenie oznámilo, že tu nikto nebude, tak úžasne budem všetkých zastupovať... Skvelé...

matusik6
10. sep 2015

A to kedy potrebujes podať?
A tie lipidy čo to má nejaké veľké nežiaduce ucinky,ked treba internistu

tlucka
10. sep 2015

@matusik6 Potrebujem to podať 2-5 dní pred vkladom a 2-5 dní po vklade. Odber budem mať v sobotu, ale teda netuším, či vôbec folikul už nebude prasknutý a ak áno, ako sa bude embryo ďalej vyvíjať. No má to nejaké nežiadúce účinky, preto je to potrebné podať pod dohľadom lekára. Možno viaceré kočky by ti vedeli povedať konkrétnejšie, ja som preistotu príbalový leták podrobne nečítala...

tinkatinulka
10. sep 2015

@tlucka tak moja drzim moc palce, oddychuj a neber Femi aby neprasklo

matusik6
10. sep 2015

@tlucka
Aha to som nevedela ze to takto prebieha
A to medisimo sa už vyjadrilo?

tlucka
10. sep 2015

@tinkatinulka Už od včera neberiem. Snáď teda nepraskne. Ale moc sa nato nespolieham. Pošúchaj tú tvoju guľu a zisti prosím, či som sa dobre rozhodla 😀 😀

tlucka
10. sep 2015

@matusik6 Čakám na vyjadrenie, posielala som tam mail. Ale povedali mi telefonicky, že by s tým nemal byť problém. Vraj už mali raz takú klientku, ktorej to schválili, ale nakoniec neprišla si to dať pichnúť.

marculik
10. sep 2015

@ria191 ok dik za info 🙂

matusik6
10. sep 2015

@tlucka
Tak potom.super
Drzim palce🙂

mimika1973
10. sep 2015

@tlucka drzim palce na sobotu! tfuj tfuj! 🙂

ada274
10. sep 2015

@tlucka ahoj, ak mozem poradit zajdi do Iscaru. Normalne sa objednaj na termin k dr. dones spravu z Reprofit a poziadaj o aplikaciu intralipidu. Zavolaj tam vopred, dojednaj si termin a zisti co to bude stat. Ja som tiez bola zufala a presne takto som to urobila. Lekarky boli velmi ochotne mozno aj preto ze Reprofit a Iscare ma uz 1 vlastnika. Ja som platila tusim 2x po 30 eur akoze za UTZ a konzultaciu. Pichli mi to setricky a tieklo to cca 2 hodky. Tie administrativne pracovnicky co tam robia boli trochu nafucane ze co tam chcem ked nie som ich pacientka, ale doktorky boli super.

Inac kocky citam vas a drzim vsetkym palce.

tlucka
10. sep 2015

@ada274 Ďakujem za radu, keď sa mi nepodarí zohnať niečo iné, skúsim aj tam. Ja som dokonca dnes bola na sone v Iscare. A tiež som sa obávala, aké to tam bude, lebo som tam 3 roky dozadu chodila a zutekala som odtial 🙂 Ale musím povedať, že doktorka bola fakt milá. A tá nafúkaná adm. pracovníčka tam uz nie je, vraj odišla na materskú. Namiesto nej pracuje ta skvelá pani z recepcie 🙂

tlucka
10. sep 2015

@mimika1973 Ďakujem zlatíčko 🙂

ada274
10. sep 2015

@tlucka ja som tam bola pred tromi tyzdnami a uplne v pohode. Dr. si budu aj pamatat, ze uz to riesili. V kazdom pripade good luck!

tlucka
10. sep 2015

@ada274 Ďakujem 🙂 Takžs sa teda zadarilo 🙂

mircalla
10. sep 2015

Dievcata,ako sa mate? Som stale v italy,zajtra konecne domov nemala som sancu vas citat,ziadny net.uprimne dovolenka v 28 tt je cisty horor.nevladzem a co je najhorsie,mam brutalnu ale fakt brutalnu zahu.mala som to aj pri malom,ake teraz je to ovela horsie.zvykla mi zaberat len fatra a to tu nekupim.vraciam cistu kyselinu kazdu noc v kuse mi je Zle urcite som schudla.nejake nove tehulky ci stimulantky? @lienka1 ako??? inak zjedla som omylom procuitto hadam mi nic nehrozi.mala som ostat ,hadam som stake zavreta,poradna v stredu

rada2002
10. sep 2015

@lienkae OPU dopadlo dobre. Nevidela si ma preto, lebo sme prišli presne na hodinu a hneď sme išli dovnútra. Bolo jedno vajíčko, ktoré sa oplodnilo-hurá a zajtra idem na vklad. Tak verím v to, že to vyjde.

rada2002
10. sep 2015

@lienkae a ako si dopadla Ty?

ada274
10. sep 2015

@tlucka no bohuzial nie. Prehryzla som sa cez to lebo dieta uz mam a dobre si pametam ked sa nedarilo.

lienkae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre