Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

majba
12. sep 2016

@lifela tak ja som dnes kupila 4 testy. boli po dva v baleni. stali spolu 7,50. mne sa tie z Dr. Max celkom osvedcili. tak skusim aj teraz. ved kedy budem testovat ked nie teraz? aspon si tie ciarocky, dufam, vychutnam 🙂 ked si spomeniem, co sme platili za tu celu habaduru okolo ivf tak tych par drobnych za testy je nic.

lifela
12. sep 2016

@majba jasne, urcite si tie // treba vychutnat 🙂 my sme boli samoplatcovia, ale mali sme soft. to je vase prve ivf a rovno v Brne?

majba
12. sep 2016

@lifela ja idem na krv k Dr. na 14 den po ET. vychadza mi to na 19.9. a dufam, ze mi urobi aj ultrazvuk. aj predtym uz taky cas bolo vidiet vacky. a dva dni na to pojdem na kontrolnu krv, aby sme videli, ci hcg stupa tak ako ma. nech som hlavne ja kludnejsia. a potom v 6-7 tyzdni na ultrazvuk, ci bude srdiecko. a potom az 12 tyzden... ale to uz predbieham..

majba
12. sep 2016

@lifela no nase tretie. a boli sme iba v RF. na slovensku sme to chceli skusit v KE ale ten pristup a ponizovanie, tak sme sa rozhodli skusit cechy. z druheho mame dceru. 🙂

majba
12. sep 2016

@lifela a tiez sme samoplatcovia. a mala som tez uctovany soft ale s vysokymi davkami menopuru. 225j

majba
12. sep 2016

@mimika1973 ja som po ET. dnes 7 den. den vkladu nepocitam.

majba
12. sep 2016

@mimika1973 implantacne spinenie som nemala. ani predtym. ja som stale spinila, ci krvacala az 6-7 tyzden. tak dufam, ze teraz sa tomu vyhnem.

lifela
12. sep 2016

@majba my sme tiez skusili v BA, ale este pred akoukolvek liecbou tam sme skusili radsej Brno ,a bolo to spravne rozhodnutie. a dcerka ma kolko?

majba
12. sep 2016

@lifela nam sa brno pozdava viac ako tie centra, co mame tu na vychode. a ak mam cestovat, tak je mi to uz jedno, ci do BA alebo do Brna.
ma rok a osem mesiacov.

gagirl
12. sep 2016

@majba drzim ti velmi palce, nech vam to vyjde 🙂

cheeky82
12. sep 2016

ahojte. takze som sa predsa dockala tehu knizky. taketo povinne citanie Vam prajem vsetkym!!
Dnes som 12tt+2, dlzka 64 mm a NT 1,5mm. Doktor povedal, ze je vsetko ok, tak dalej nezistujem, lebo Dr. Google by mi isto nasiel nejaku odchylku 🙂

izzie27
12. sep 2016

@mimika1973 ja mam testovat v piatok . Spinenie som nemala ani pri prvom. Drzim ti palce

izzie27
12. sep 2016

@lifela test bol stale ten isty pepino. Kupila som ho v Tete a boli tam 2. Dnes sa mi zdal uz trosku vyraznejsi. Kupila som dnes mamatest tak potom dam vediet.

tinkatinulka
12. sep 2016

@mimika1973 ty si po vklade? ja mam vždy 8 den impl.

gagik
12. sep 2016

Baby intralipidy maju stale v lekarni pod tymto nazvom?

tinulka26
12. sep 2016

Ahojte kočky, som tu nová a chceli by sme ísť na konzultáciu do Brna. Bolo by to naše prvé IVF po 3 rokoch snaženia. Môžete mi napísať ako to je s poisťovňami ako to preplácajú, prípadne kolko vás to vyšlo ako samoplátcov? Viem záleží od prípadu ale aspoň približne kolko si máme prichystať peniažkov. A ešte jedna otázka robia tam aj Hyfosy (priechodnosť vajcovodov kontrastnou látkou)? 🙂

ssegra
12. sep 2016

@cheeky82 ahoj gratulujem 🙂 velmi sa s tebou tesim. Urcite je vsetko v poriadku aj hodnota NT..teraz uz len uzivat si tehulkovanie 🙂

lily311
12. sep 2016

@cheeky82 gratulujem, že všetko ok, si už na výbornej ceste, už si konečne môžeš užívať tehulkovanie, závidím v dobrom.... ja som dnes 8+5tt a tehu knižku už síce mám ale ďalšia kontrola až 6. októbra 😝 to sa snáď dovtedy aj zbláznim....strášššne ďaleko to ešte je...

lifela
12. sep 2016

@izzie27 ja som dnes skocila po tie mamatesty 🙂 tak zajtra skusim zas

cheeky82
12. sep 2016

@lily311 no aj tebe to letí, ved len teraz si testovala a uz si v 9tt😀 Robil mi ak stet, lebo to svrbenie sa vrátilo, výsledok budem mat najskôr až v piatok. To idem aj na trizomy test, tak buduci tyzden v piatok budeme vediet aj pohlavie

izzie27
12. sep 2016

@lifela aj ja vzdy som bola s nimi spokojna...o takomto cade som mala uz krasne //

marculik
12. sep 2016

@cheeky82 ahoj moja super blahozelam a si aj doma ci este pracujes? 🙂

cheeky82
13. sep 2016

@marculik dakujem. ano pracujem. som velmi rada ze som nezostala doma. cas by sa mi velmi vliekol a stale by som sa len pozorovala a strachovala. pokial budem vladat a situacia mi dovoli, tak by som chcela pracovat. ani gynekolog a ani imunolog sa nezmienili, ze by som mala zostat doma, tak neni dovod. I ked byva mi dost zle a som velmi unavena hlavne okolo obeda,ale to asi kazda.

cheeky82
13. sep 2016

@lily311 inak ja mam poradnu 10/10. mame to tak nakope🙂 nech nam dobre dopadne. to uz dostanes aj fotku najblizsie

lifela
13. sep 2016

@izzie27 @majba babyyyyy, tak ja s GS mamatestom dnes na 9. den takto 🙂 tesim sa neskutocne!!! 🙂 snad to pojde aj nadalej dobre 🙂 drzim palceky aj vaaaam 😉

cheeky82
13. sep 2016

@lifela je to veeeelmi pozitivne. gratulujem. nejako sa s vami roztrhlo vrece.co vklad, to uspech. len tak dalej aj ostatne kocky

izzie27
13. sep 2016

@lifela gratulujeeeem z celeho srdiecka a tesim sa s tebou☺
Ze som ja hned nekupovala mamatesty bola by som spokojnejsia. Ale i tak som mala krasny darcek k narodkam a dnes je ti uz istejsie☺ tesim sa potichu a viac sa budem az po porode😄

mimika1973
13. sep 2016

@lifela
@izzie27
jeeeda, to su pekne ciarocky teda! 😉 😉 tesim sa s Vami baby, je to tam! 😵 😵
Ake ste mali embryjka? 5.dnove? HB ci ine stadium? RF to isti !!!!!

gagirl
13. sep 2016

@izzie27 jeej to su teda krasne ciarocky..ja som to vedela..blahozelam a drzim vam palce aj nadalej..A cakam na slubene tehu virusiky..uz ich veeelmi potrebujem😉

izzie27
13. sep 2016

@mimika1973 mali sme 5dnove potom sa mrazili. Toto bolo HB2. Tam sa vytesujem opatrne😉ty si mala ake? Drzim palce nech sa pridas k nam☺

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre