Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

evadek
4. jan 2016

@diska a mala si aj zvysene cytokiny?...ja vobec nebyvm chora...paradox asi...ani ma nic neboli...A chora som fakt ,ze malokedy.....aj teraz v praci boli vsetci chory....a ja zatial nic....Len tie cytokiny...vraj to je skryty zapal...no kde???

vernazza
4. jan 2016

@fatma1 ahoj, tie globule su u nas na predpis, ale nasi ich moc predpisovat nechcu (lebo su lacne a nemusis si potom kupovat volnopredajne preparaty na mykozy...)
ale v cechach sa daju kupit aj bez predpisu. stoji to par eur aj s postovnym. ja som objednavala tu (http://www.gigalekarna.cz/produkt/globulus-cum-...)

vernazza
4. jan 2016

@ria191 ten keby vedel, kolke tu po nom bazime!! 🙂 co uz, ma nieco do seba, chlapec.. 😀 hlavne nech mal pravdu v tom, aby som dala este sancu nativu a matka priroda vyberie to prave jajo. no uvidíme zajtra, pre istotu sa na to nejako nesustredujem.

inak som sa musela smiat, ked som bola teraz na stranke iscaru v ba. moj gyndos mi ho ospevuje, ake maju teraz krasne nove priestory a ake super vybavenie (babis zasponzoroval) a ze tam mam ist aspon pozriet, ze aj koudelka tam k nim chodi a bla, bla.. a na stranke maju normalne v tej casti O nas citujem:
"Veľmi úzko spolupracujeme s centrom Reprofit v Brne – formou výmeny pracovníkov, skúseností a spoločnými seminármi. Častým hosťom v našom centre je aj na Slovensku mnohým pacientkam známy MUDr. Marek Koudelka."

uz nevedia co spravit, aby si tam nahnali pacientky! si myslia, ze nam bude stacit, ze tam Koudak chodi na navstevu obcas. 🙂 som sa ho dnes pytala, ci bude iscare menit aj znacku a hovori mi, ze boli take uvahy, ze to bude reprofit Slovakia, ale nakoniec sme od toho upustili, aby sme si nepokazili meno. tak to snad hovori za vsetko.. 🙂

vernazza
4. jan 2016

@evadek nezachytila som, ty si pred tym dexamedom bola aj na subcuvii? lebo mne sa po pol roku pichania subcuvie upravili cytokiny na normal..

evadek
4. jan 2016

@vernazza nie...nebola...len dexamed...medrol tiez...ale to bola nizka davka..preventivna....vtedy to nikto nekontroloval....
No uvidime co povie mudr. po dalsom odbere...lebo ona sa nejak k novemu lieku nema....ani 15 injekcii a zly vysledok ju nepresvedcil...

ingrid0105
4. jan 2016

@evadek ahoj riesim tiez cytokiny. Preco solmucol a anopyrin? A u obvodacky si co davas zistovat?

evadek
4. jan 2016

@ingrid0105 solmucol obsahuje nac - moze sa brat az mesiace posobi antioxidacne...znizuje zapaly v tele http://slanedeti.sk/cms/mukolytika-ich-ucinna-l... ...zibi to napisala do nasej skupinky...a nasla som o tom vela clankov....
Je to na volny predaj...tak vyskusam...
Nie anopirin..prepac...aspirin protect mi predpisala Bergendiova....tiez znizuje zapaly....a tiez to pisala aj @zibi ...
U obvodacky plucne chlamydie....helicobactera...crp....a klasicke veci co zvysuju zapaly....
A idem vyskuat akupunkturu....kolegyna chodi jednej odbornicke...a prisla dcere na stitnu zlazu.... tak uvidim....
Skusam vsetko mozne...omega 3 ...vitaminy....kiez by uz nieco zabralo...

ria191
4. jan 2016

@vernazza hej ten chlap ma neskutočnú charizmu taky ten milý kukuc 😜😜😜. Ja som videla u môjho gyndaka letáčik z iscarka a veru je tam koudak odfotený ale Brno je hold brno ak ti to povedal, tak mu ver 😍😍😍.

gagirl
4. jan 2016

@vernazza ahoj moja..a ostatne kocky..tak sono dnes dopadlo dobre..Robil mi ho dr.Vrana..mam naneho nejak stastie..🙂 aj hystero mi robil on naposledy..Zato na mojho dr.Otevrela nejak stastie nenam..Dr.vravel ze to vyzera dobre..na oboch vajecnikov cca 5folikulov..A vo stvrtok Opu..Tak uz len verit ze to vsetko dobre dopadne 🙂

ingrid0105
4. jan 2016

@evadek a obvodacka ti spravi vysetrenia bez problemov? Mne tiez dexamed nezabral a som teraz ns subcuvii este jedna injekcia a kontrolny odber. Ak nepomihlo tak skusim to co ty

evadek
4. jan 2016

@ingrid0105 no ja som razna...donesiem jej vysledkya poviem, ze to treba riesit..... tak ja verim,ze ano..zatial som s nou nemala problem..🙂
...som zvedave ci zaberie subcuvia....

gagirl
4. jan 2016

Dievcata mam este jednu intimnu otazku..kolko dni by mala byt absencia sexu aby boli spermie co najlepsie..Lebo pravdupovediac my sme uz aj2tyzdne nesexovali..nebude neskoro ked dnes bude a vo stvrtok doobeda bude odber?

ingrid0105
4. jan 2016

@evadek no dam ti vediet uz stracam chut tolko vsetkeho co do seba napichame a stale bez vysledku

zibi
4. jan 2016

@evadek opatrne s aspirinom ale..nema sa vysadzat naraz, lebo paradoxne este viac zvysuje zapal..ked nie je na antifosofolipidove protilatky ako napr. anexin, kardiolipin alebo lepive dosticky nemal by sa brat..na reidenie krvi je potom lepsi heparin ... a aspirin velmi riedi krv , mne sa z neho tazko dychalo a zvysuje aj kyselinu mocovu a nasledne z toho mozu bliet klby, vznika ako keby dna a aj to sposobuje zapal..cize aspirin radsej opatrne nie je to sranda ..ale tak ked ti ho dokyna predpisala tak ok, len pisem co som sama na sebe vypozorovala a co som citala..tak vysadzat opatrne ako prednison aby nevznikol v tele este vacsi zapal

zibi
4. jan 2016

@gagirl mne napr. otevrel a aj galo povedali ze staci tri dni a v pohode 😉

zibi
4. jan 2016

@evadek mas najnovsie vysledky? vies mi poslat na mail? mozno na daco pridem 😀 😀

ria191
4. jan 2016

@gagirl pekný výsledok ale keksík večer musí byt 🙂 🙂 🙂 inak by bol asi problém takto by tie 2-3 dni mali stačiť a inak mudr. Vrana je famózny vôbec nemusis ľutovať, ze nemas šťastie na otevrela 😜😜😜.

ingrid0105
4. jan 2016

@gagirl to je tak akurat😉

cmudlo
4. jan 2016

@gagirl jeej super! Tak to je bohatá úroda! Veeeľmi držím palce. Určite to dobre všetko dopadne 💗

gagirl
4. jan 2016

@ria191 ok..mne sa sice uz moc do toho nechce..boli ma uz dost brucho ale nejak zo vyriesime 🙂 a co sa tyka dr.Vranu ani nehovor..to je teda famozny ako pises..a este ako velmi..😉az som sa hanbila ked som isla k nemu dolu bez😉

gagirl
4. jan 2016

@cmudlo dakujem..verim ze to aj dobre skonci..Ja som mala aj naposledy 17vajicok a ako to zle dopadlo..jedno zostalo silne..a dalsie sa spomalili a nicsa nemrazilo☹

vernazza
4. jan 2016

@gagirl neboj, dobre vsetko dopadne a zahajime novu tehu vlnu! 😉

gagirl
4. jan 2016

@vernazza drzim ta za slovo 🙂

cmudlo
4. jan 2016

@gagirl aj jedno stačí. ...to pravé. ...bude dobre, len musíš byť pozitívne naladená! Takže už vlastne si tehulka 😉

markomoj05
4. jan 2016

@ria191 dr. Vranovi chodim Aj Ja prave som priletela do brna

gagirl
4. jan 2016

@cmudlo u mna je to pozitivne naladenie najvacsi problem asi..to sa musim este vela ucit..ale budem sa snazit slubujem😉takze zatial este nie som..ale coskoro budem tehulka 🙂

mimika1973
4. jan 2016

@gagirl nie nebude, mozete kludne si myslim, najvyssi cas 😉 !

gagirl
4. jan 2016

@mimika1973 diki moja..mas pravdu..najvyssi cas..Nas sexualny zivot je v poslednej dobe dost biedny..neviem cim to je ale nejak nie je chut..takto dieta nebude..este ze existuje ivf😉

mimika1973
4. jan 2016

@jalaura ahojko, ako tehulkujes? uz bolo prve sono? 😉

mimika1973
4. jan 2016

@gagirl veru toto dlhodobe snazenie ochladi trosku aj tie intim vztahy 😔 😔stara znama vec veru... Este ze existuje IVF ako vravis 😉
Dzim palce na OPU, aby boli kvalitne dozrete vajka a zaroven pekne oplodnenie 🙂 a samozrejme uspesne embryjuska v maminkinom brusku 😵 Date vlozit dve podla moznosti? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre