Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinna13
27. feb 2011

@callex nemam zvysenu 36,3
ale ak mas digitalny teplomer tak si skus rano odmerat bazalnu teplotu.
ja som mavala bezne bazalne teploty od 36,2-36,5.Po transfere som si ju zacala merat kazde rano o 7. prve meranie bolo 3 den od transferu a teplota bola 37 a dalsich 5 dni neklesla a bola rovnaka. ak si pozries grafy bazalnych teplot u tehotnych zien tak kazdej po oplodneni stupla bazalna teplota a drzala sa hore

rebeka33
27. feb 2011

@zufalka prosím len to nie, nie ty. Skús ešte testnúť a choď určite na krv. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
@martini len nech to silnie. Konečne sa pridá aj košičanka a budeme spolu kočíkovať. 😵
@callex tak to by bol gól, ale veľmi ti to prajem.

mircalla
27. feb 2011

@rebeka33 presne to ma napadlo...zufalka, nie ty prosim

rienok
27. feb 2011

@martini blahoželám, určite bude čiaročka silnieť 😉
@callex no tak to by bolo úžasné.... jaj držím palce aby si bola tehulka
@zufalka, ešte naozaj počkaj a choď na krvný test. nevzdávaj to! tak ako píše @mircalla možno vám v RF daju nejaku zlavu

martini
27. feb 2011

@rebeka33 ďakujem a už sa tešííím na spoločné kočíkovanie 🙂
@falin Hádam ich tam mrazáčikov nenecháš... vieme si predstaviť ako sa cítiš...škoda, že sa takéto obdobie nedá prespať.
@zufalka Vydrž aspoň do utorka a testni až 12. deň ako nám v RF kázali. Držím prsty, že práve ty budeš tá, ktorej sa tento zázrak podarí.
@callex to by aké superské bolo...
@rienok ďakujem. na svoj fotoblok som hodila aj fotku, toto bol dôvod založiť album, nie? 🙂

martini
27. feb 2011

@mircalla Ďakujem. Pripájam sa k tvojej úvahy ohľadom pokusu získať zľavu pre falin.

rienok
27. feb 2011

@martini no a ako inak 😀 , som sa kukla je tam!
ozaj myslela si zľavu pre @zufalku, alebo nie?

martini
27. feb 2011

@rienok jemine, jasné. myslela som na obe a som to poplietla. sorry

martini
27. feb 2011

@rienok Ráno sme s mm pozerali uprene na test a keď som tam videla náznak druhej čiarky, tak sa ho pýtam, či vidí niečo. A on, že nie. Tak som otázku zopakovala o 30 sekúnd a negatívna odpoveď sa zopakovala. Som si povedala, že kurnikšopa, veď ja mám normálne halucinácie, normálne mi regulérne šibe...a tak pre istotu ukazujem presné miesto čiarky a sa ho pýtam opäť...a on "jáj, tu áno, som pozeral dole" (dole = miesto čo sa máča do vzorky)....

rienok
27. feb 2011

@martini to máš tak keď chlapovi ukazuješ test 😀 😀 😀 mala si hneď ráno sem zavesiť, kočky by to hneď potvrdili 😎

martini
27. feb 2011

@rienok mm sa potom sťažoval, že jak on to má vediež, keď on pozná len tie testy, čo vyzerajú ako teplomer (jeho pomenovanie) a tam vie, kde ma pozerať 🙂 ....no on bol ráno v lekárni a tento kúpil 🙂

martini
27. feb 2011

@rienok a ty aký máš plán? kedy šupneš zasa do toho?

rienok
27. feb 2011

@martini no, už teraz s najbližšou mrchou.Vychádza to okolo 17. - 18.03. že by som mala začať stimulovať 😎

martini
27. feb 2011

@rienok Super. No marcových Vás teda bude 🙂 možno sa aj osobne v Brne spoznáte 🙂 Ja som za to, aby sa šlo čím skôr, ak to pravdaže nie je obmedzené objektívnymi (najmä medicínskymi) dôvodmi. Ja som to tak poňala, lebo trápiť psychiku dlhšiu dobu je fakt na nervy (či o nervy).

zufalka
27. feb 2011

ste zlaté baby,ale ja som tvrdá realistka a proste viem že je zbytočné sa klamat a udržiavat vo falošných snoch 😒 V tomto som sa zatial nikdy nepomýlila,vysadila som si aj lieky nech mrcha dorazí čím skor a hotovo 😒 Čo má byt to bude,v to verím a to sa nezmení 😒
@martini mooc ti gratulujem 😉

mircalla
28. feb 2011

@zufalka som sem kvoli tebe nazrela o 1:20. skus to s tou zlavou, akoze delene riziko. neverim, ze v tvojom pripade odmietnu, to by ma prvy raz v zivote sklamali....ked sa ti to rozlezi v hlave....

tinna13
28. feb 2011

@martini pekna ciarocka 🙂 , nemozem spat tak kukam oskarov

mircalla
28. feb 2011

@tinna13 jej to su uz teraz?ja som tv nevidela mesiace, ak neratam tenis

martini
28. feb 2011

Ktorý deň po ET sa má ísť na krv? Neviem či 12. alebo 14.?
Dnes som ešte raz testla a čiarka zosilnela 🙂

callex
28. feb 2011

@zufalka nevysadzaj lieky to je naozaj skoro...nie nadarmo kazu testovat na 14den po ET...este vydrz...prosiiim.
@martini je tam..len nech vydrzi...

callex
28. feb 2011

@martini na 14den sa chodi na krv.v GF sa chodilo aj 12 aj 14.ale staci toho na 14ty.

martini
28. feb 2011

@callex Ďakujem. tým, že som nesplnila pokyn z RF testovať doma až na 12ty deň, ale urobila som tak už 10ty...sa mi to celé nejak posunulo a zrazu som nevedela, či ma ten 12ty deň posielala v RF na krv, či na domáce testovanie. Takže dík za objasnenie. takže na krv pôjdem vo štvrtok.
A ty ako? MS kedy má prísť?

callex
28. feb 2011

@martini zrejme ti na 12ty den kazali len testnut..inak mne kazali na 14ty..tak kdovie ako to rataju. MS by mala dorazit okolo 4.3...ale uvazujem ze kupim test len tak pre srandu kralikov.jeden testnem zajtra rano a druhy ked bude mrcha meskat. aby som vedela ci sa tam aspon daco mihlo.

mircalla
28. feb 2011

@callex suhlasim....

ninockaskv
28. feb 2011

@falin ...prevetraj hlavu.. a casom sa mozno do toho pustis zase, ked mate mrazacikov. .. ja som bola 2x tehu po KETe 🙂

@zufalka, dajte si pauzu, skuste nasetrit peniaze.. a neskor otestovat..vies ake je hcg zapeklite, robi si to co chce 🙂 a ako hovori mircalla, mozno vam vyjdu v ustrety v RF, za pokus to stoji :-0

@martini.. parada.. tesim sa s tebou

@callex, no to hadam nie? teda .. ano.. to by bola aka bomba 🙂

pozdravujem vsetky ostatne 😉

martini
28. feb 2011

@callex dobrý nápad, keď máš pocit, tak si ten test urob. veď za to nič nedáš. Ale bolo by to úplne superské, keby to vyšlo.

naduska
28. feb 2011

Ahojte @falin je mi to luto, aj ja som tak dopadla.Mala som transferovane krasne 2blastule a nic ,aj sliznica bola ok .Neviem co teraz ☹ bola som v R. teraz 2x. Baby na kolky x vam to tam vyslo? ja uz tomu ani neverim ,mate niekto robenu fragmentaciu spermii?lebo by som to chcela dat spravit ale v R.to nerobia ☹ .Volako tam stagnuju ,maju vela pacientok a prachy iste ☹ tak nic nove nepotrebuju sa mi zda.ale nic v zlom 😀

martini
28. feb 2011

@naduska ani mrazáčikov nemáte?

tinna13
28. feb 2011

ahojte, hcg na 13 den od ET je 935,8.
navyznam sa velmi v tychto hodnotach, vkladali mi dve.
myslite, ze to mozu byt dvojicky?. ja by som sa velmi potesila 🙂 🙂 🙂

naduska
28. feb 2011

martini nie nemame a to som vzdy mala ☹ len v R.nic

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre