Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ninockaskv
15. apr 2011

@rienok hm, tak to sa ti tam viac venovali, ako mne ta pracharova.. to si asi vypytam este raz vymenny listok a skocim si tam .. ale az v maji .. teraz sme stale rozburani, nemam kde cvicit 😉

kajka39
15. apr 2011

@ninockaskv - objednaj sa ale skor, cvicit sa stale ma zacat az po mobilizacii, nikdy nie predtym.. a este su potrebne aj vymenne listky?? nemalo sa to od aprila zrusit...

martini
15. apr 2011

@kajka39 také malilinké...ale večer sa nafúkne a tak sa obdivujem pred zrkadlom a predvádzam sa pred mm 🙂... tak pekne tu hovoríte o tom cvičení, že normálne ľutujem, že som necvičila... ale určite neskôr začnem.

rienok
15. apr 2011

@kajka39 no áno máš pravdu, ale ja do tej stimulky pojdem už teraz, veď budem cvičiť viac ako mesiac 🙂 .... až dnes prišla normálna mrcha, a čo je výborné mám ale aktívne svaly panvového dna ... keď ich testovala tak vravela že to je OK len sú tam bloky ... takže mobilizáciu si dohodneme v pondelok lebo už mám konečne termín kedy začala mrcha 😀 normálne sa na to teším že konečne som dačo začala
@ninockaskv tak ako hovorí @kajka od 01.04. by mali byť zrušené výmenné lístky, tak si tam skús zavolať....zatiaľ majú zmluvu s Unionom a Dôverou ale že rokujú aj s VšZP... a keby sa Ťa pýtali ku komu tak k Ľubke 😉
@cecil36 to nič neni! veď si mi sama hovorila, že to je normalka a niektore zeny to mavaju az do skoncenia 1.trimestra.... všetko je OK a drobci sa už zahryzkali 😵 😵 😵 zajtra rano testuj ... prídem skoro na koňa 😉 @vrabcek24 ano vo Falcku som bola ale tu v BA tak dúfam, že aj u vás bude odborníčka
@ofinka tak som bola na konzultácii u diabetológa a v utorok idem na záťažový test 🙂 ďakujeeem
@martini, @tinna13, @cecil36, @gabinkaa no a dnes mam prve cvičenie s osobným trenérom 😀 dúfam že je pekný 😀 ... mám už termín na hematológiu aj endokrinológiu, ale dovtedy skúsim prehovoriť môjho gynekológa na tie vyšetrenia čo mi tu @callex povypisovala abo na konzultácii v RF zlomím Štelcla 😀 tak som to zobrala útokom 😉
@callex tak ako? dúfam, že všetko OK a máš bohatú úrodu vajok 🙂

rienok
15. apr 2011

@martini juj neboj, zachvilku nam pošleš fotečku bruška 😉

tinna13
15. apr 2011

@cecil36 to spinenie malo vela bab ktore boli tehotne, je to ked sa bublinky zavrtavaju hlbsie, ale aj tak by som zavolala do RF. asi by si mala zvysit davku utrogestanu pre istotu. ja som brala 2x4 tabletky

vrabcek24
15. apr 2011

@rienok uvidím,lebo v KE je len jedna fyzioterapeutka, nie je ich tam toľko na výber ako v BA, ale keď som sa objednávala, tak mi tá pani vravela, že si ju ľudia chvália ..... 🙂

@rienok @gabinkaa pri tej vašej rýchlosti v testovaní a cvičení sa cítim ako slimák 🙂 🙂
ale som rada, že som sa tu zaregistrovala, lebo nikde som sa nedozvedela toľko noviniek ako práve tu a nikde som nestretla toľko optimizmu a dobroprajných ľudí ako na koňovy 😵 😀

ninockaskv
15. apr 2011

@rienok @kajka39 super sprava o tych listkoch.. skusim tam cinknut

ja dnes zase driem a som sa dozvedela, ze kolegynu zdrbali za dochadzku a pritom chodi ako ma.. toto tu je ako v skolke, uz aspon keby som mala brusko 😖

cecil36
15. apr 2011

Baby tak doobeda som mala hnedkaste spinenie a poobede ruzove s malilinko krvou, iba na toaletaku, tak snad sa mimco drzi.
@tinna13 dakujem za radu zavolala som a dr. mi zvysila davku na 2x4, vraj pre istotu 😉
@rienok ja som mala pri malej tiez spinenie, ale az den pred mrchou, pri predchadzajucich ivf som nespinila vobec,viem, ze to byva v tehu, len som sa zlakla, ze zas nic 😠 A rano som tu neboj, pravidelne sa budim o piatej 😀
@kajka39 dakujeeeeeeem 😉

vrabcek24
15. apr 2011

@cecil36 určite sa drží 😀

mima263
15. apr 2011

@cecil36 jééééj tak predsa .... držím palce 😉
@vrabcek24 fakt sa dá v KE cvičiť mojžiška? alebo som to zle pochopila? Dáš mi kontakt do IP? veľká vďaka
Krásny víkend baby 🙂

rienok
15. apr 2011

@callex ... podaj správu , koľko máš vajok? som netrpezlivá 😅
🙂 ... juj ale je pekný 😀 no ale teraz vážne, je naozaj výborný ... ...myslím, že zo mňa vydoluje človeka 😎
veľké ĎAKUJEM 😵
@vrabcek to nič, mňa to chytilo až teraz, predtým som čakala na osud 😀 teraz som ako motorová myš 😀

cecil36
15. apr 2011

@rienok ja ti moc drzim palce, myslim, ze ides dobry smerom a na konci je mimi. Inak mne sa vo falcku velmi pacilo, cakam ci testik bude silniet a ked nie nabieham tvojim smerom 😉

cecil36
15. apr 2011

@vrabcek24 snad mas pravdu🙂, inak ja by som mala teraz nejako mat mrchovske obdobie (+- 2 dni), tak snad nepride 🤐

rienok
15. apr 2011

@cecil36 nesmie, má to od nás zakázané ... to sa len mimiskovia zavrtavaju hlbsie 😉

cecil36
15. apr 2011

@rienok jeeej si zlata 😵 a bola si u tej slecny Pytlovej? Som ti spravila reklamu, ze si mi dala na nich tip 😉

kajka39
15. apr 2011

@callex - tak ako??? cakame, verim ze je vsetko ok!! 🙂 🙂
@rienok - naozaj ty si to vzala utokom.. nech ta ta chut nikdy neopusta.
Baby ja som dnes dostala mrchu a mam ist 2-3 DC na imuno, hematologiu , HP tak som volala do caru a vraveli mi , ze v ponkelok uz bude asi neskoro, kedze vychadza az 4DC, vraj ked uz nebudem mat menzes nemusim ani chodit, ze vysledky mozu byt skreslene, a ze pockat musim az na dalsi mesiac... som to ja nestastnicek 😝 😝
Chcem sa spytat, ozaj musi byt krv odobrata len 2-3DC,???? ☹ ☹ ☹

cecil36
15. apr 2011

@kajka39 podla mna 4 DC je este v pohode, najmä ak mavas dlhsie cykly. Neskor uz nie. A potom sa robi okolo 21 DC 😉

gabinkaa
15. apr 2011

@rienok Ty si to teda zobrala hopom, aké bolo to cvičenie? si ma navnadila, aby som o tom uvažovala, ale nejako sa mi nechce lietať do Ba stále, ja som dnes konzultovala s tým mojím šamanom, tak sme sa dohodli na stretku po konzultácii u Štelcla, objednaní sme na 4. mája, toto je teraz fakt rýchlovka, tak držím palčeky nech cvičenie pomôže 😉

gabinkaa
15. apr 2011

@vrabcek24 to sa Ti iba zdá, min. rok som sa vliekla, teraz som to chcela čím skôr doviesť do šťastného konca, ale nejako mi to nevyšlo, keďže je stimulka s menšou dávkou hormónov, tak nebudem čakať a ideme hneď v máji, dúfam, že tento pokus bude úspešný, držím palčeky aj Tebe aby si bola úspešná

cecil36
16. apr 2011

Dobre ranko, zas som prva? 😀 To len ja nemozem spat? 😅
@rienok nafotene pre teba skoro rano 😉

tinna13
16. apr 2011

@cecil36 ahoj aj ja som tu cakam na tvoj test. Je tam ciarocka, 😉 , ked sa vratim v utorok tak prajem nech uz mas kolajnice. spinenie uz prestalo? kedy ides na krv?

cecil36
16. apr 2011

@tinna13 tinka ahooj, ty si tiez ranne vtaca ako ja 🙂 Ja si pripadam ako zelezniciar, kazde rano vstanem o piatej 😀 Spinenie klop klop bolo len vcera, nasadila som viac utrosu, tak snad sa to nebude opakovat 😉 Na krv, ak budu testiky silnut, pojdem toho 21.4. kedy by som mala oficialne testovat. Sem tam ma pobolieva brusko sem tam prsia a vooobec nespim, to pri malej som mala spavu nemoc, asi je kazde tehu fakt ine 😎

tinna13
16. apr 2011

@cecil36 som rada ze spinenie prestalo a nech sa uz nevrati, aj ja takto vstavam kazde rano okolo 6:00. ale niekedy spim aj cez den.
@callex ako moja? asi si vcerajsi den cely prespala?

lulu10
16. apr 2011

@cecil36 ahoj cecil super ze spinenie prestalo-to mi odlahlo 😉 a testik je krasny tesíííím sa 😵

cecil36
16. apr 2011

@lulu10 ahooj, si zlata dakujem 😉 , a ty sup sup do RF nech ma mozes v PICSI nasledovat 😵

lulu10
16. apr 2011

@cecil36 idem 21.4. som velmi zvedava co nam povie na nase štatistiku ale hadam tam uz mal pacientku potratmi 😅

cecil36
16. apr 2011

@lulu10 a ty ides tusim k machacovi, ze? Neboj on je velmi sikovny dr. 😉 Radsej si napis, co vsetko sa ho chces spytat, lebo ja som vzdy polovicu veci zabudla 😀

lulu10
16. apr 2011

@cecil36 ano idem k machacovi, a urcite si vsetko popisem 😉 ja som aj do Heliosu vzdy isla so zoznamom otazok lebo tiez by som polovicu zabudla, ale v podstate sa moje otazky sustredia na dva problemy-ureaplazmy a zly spermiogram, nic ine nam nenasli... keby nam aj machac dal nejake lieky na tie ureaplazmy ja si ich kludne zaplatim len aby nam pomohli-ved ako som uz bola raz pisala "aj hovno z nutrie" len nech pomoze 😀 😀 😀

cecil36
16. apr 2011

@lulu10 ty si ako ja, ja by som spravila cokolvek pre mimi 😉 A aj hoffman je dobry odbornik, velmi si ho chvalia, tak budes v dobrych rukach 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre