Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lenka_21
7. jún 2011

BABYYYYYYYYYYY, mam spravu od Leamax... je v nemocke a uz jej robili vysetrenia ... ma krasnu dutinku v maternici, kt.zodpoveda velkosti podla tt v kt.by mala byt a tak cakaju na plod ... vraj kym ho neuvidia zostane v nemocke. Este mi pisala, ze trosku spini, ale dufam, ze to bude nakoniec vsetko OK 🙂 😉 🙂 😉 🙂

ria191
7. jún 2011

Ahoj Zlatanka30 ja som bola tiež v RF u Štelcla a povedal mi, že keď mám endometriózu tak budem zle reagovať na stimuláciu ale ja mám už cysty na vaječínkoch tak neviem hádam tebe by povedali niečo iné.

martini
7. jún 2011

@lenka_21 cí...tak to je jaké super...gestačný vačok v maternici...no prosím ťa jej odpíš, že sme všetci veľmi happy a že jej nesmierne držíme prsty 🙂

zlatanka30
7. jún 2011

@lenka_21 hej to viem.chodim docentovi.ale teraz tam je uz aj doktorka.ideme v piatok ale uz sa rozlucime nema vyznam tam chodit,uz si pripadam ako idiot z jedneho centra do druheho.ked mi neni sudene mat dieta nic nenarobim. ☹

vrabcek24
7. jún 2011

@lenka_21 jémine, super, to je správa, 😀 veľmi silno držím palce Leamax, až mi prišla slzička, tfuj tfuj na dobré výsledky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zlatanka30
7. jún 2011

@ria191 ja mam teraz cystu 1,5 a aj tak som stimulovala.

mircalla
7. jún 2011

@gerdusha nie, vobec nie. mne to tam tiez par krat nevyslo, ale ja neberiem centru, ze vyjde mi to, su dobri, nevyjde mi to, nadavam na nich. Potom si uz zachranovala situaciu, ze im nic nezazlievas, ale neviem preco tie ironicke komentare predtym.
Myslim, ze som citala kriticke este od 2 kociek, ale ich forma podania bola o inom.

lulu10
7. jún 2011

@lenka_21 TY KOKSO to je supéééér!!! citila som ze to mmt nebude, špiniť moze aj z toho ze sa v nej teraz dost rypali 😒 ale urcite to bude ok 😵

ria191
7. jún 2011

@zlatanka30 ja som stimulovala v Heliose v Martine teraz v marci so 4 cm cystami na obidvoch vaječníkoch ale jeden mám vysoko takže neprístupný a mala som 7 vajíčok čo bol u mňa úspech v RF mi neodporúčal stimulku až po vyliečení endometriózy preto som išla do Heliosu ale my sme dosť ťažký prípad mám asi 5 myómov na maternici a mm katastrofálny spermiogram nám sa ale 1. IVF nepodarilo ☹ teraz v júli chcem začať 2 cyklus tak uvidíme ako to dopadne 🙂

jada1
7. jún 2011

@lenka_21 bože to je super, dúfam , že to skončí dobre. 😵 😵 😵 😵

miminkad
7. jún 2011

@martini no to by veru bolo najlepsie 😉
@lulu10 tak to moc pekna spomienka neni ☹
@lenka_21 to je ozaj ake zvlastne.no kazdy labak to ma inak.mozno keby si to dam v robote,to mam hned,ale s nimi chcem mat pokoj...

mircalla
7. jún 2011

teraz som docitala
@cavik no parada, a to uz si to chcela vzdat
@leamax verim, ze to dobre dopadne, ja som ti aj predtym pisala, ze to moze byt tehu
a inak kukam same tehule

lenka_21
7. jún 2011

Jaaaaaaj a opat mi pisala Leamax a ze Vas vsetky dava pozdravovat 🙂 😉 🙂

gabinkaa
7. jún 2011

@lenka_21 supeeeer správička, chudiatko a toľko stresov jej tí lekári narobili, tak moc držíme palce, nech je všetko OK, pozdravujeme

dandy914
7. jún 2011

@lenka_21 wau, to fakt? drzim palce aby uz vsetko bolo ok.

miminkad
7. jún 2011

babule,tak leamax sa ma fajn.dostala injekciu,berie duphaston,ma byt v klude a lezat a nechaju si ju tam minimalne do srdiecka.vsetko suhlasi s obdobim,kolko by malo byt babulko velke

luly3
7. jún 2011

@gabinkaa ako dopadla dnešná návšteva u gyn?????? aj ti urobil ULT

rebeka33
7. jún 2011

Lenka_21 no supéééér, ja som taká rada,,že som mala pravdu 🙂 . Netreba sa vzdávať. Ked jej nechodila mrcha tak som dúfala. 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Ja som nepochopila ,prednedávnom mal niekto na 7 deň negat. test a vysadila všetko, že neupešné, ani na krv nešla. Toto je už 2 zázrak prírody po cecil. Krásne ju pozdravuj a nech si pekne ležká 😵 😵 😵 no a žiadna dovolenka. 😀

rebeka33
7. jún 2011

Jááj, ale sa teším.

mima263
7. jún 2011

Neuveriteľnééé. Super. Všetky tie teórie o raste hcg môžu ísť do hája.
U mňa to pár dní rástlo ukážkovo a potom už len krv, špinenie a koniec. Po siedmom pokusoch a dvoch potratoch, ktoré boli pre istotu hneď za sebou som úplne v koncoch

maticap.
7. jún 2011

@lenka_21 to je super sprava! Pozdravujem @leamax a silno drzim paste!!!!! 😉

maticap.
7. jún 2011

@tinna13 @martini @lenka_21 @cavik @rienok - dievcata - dakujem, za nazory - dufam, ze som na nikoho nezabudla.
Nuz, moja predstava dovolenky je tepla voda v bazene alebo v mori, slniecko a moj mm. A v hotely cisto a stravitelna strava 🙂. Termin bud od tejto soboty alebo netusim kedy - asi v july.... My sme vyskusali aj Tunisko, boli sme v "nie extra uzasnom" hotely (tusim 3 hviezdicky), no ratali sme jeho urovnou a velmi chabou urovnou ranajok, lebo sme si pozreli predtym recenzie. A veru hnacka bola iba raz a aj to musim povedat, ze mna a mojho draheho doslova a do pismena uriekla jedna "domorodka". A to bol teda brutus, to vam poviem. Neverila som na to, ale tu nebolo o com. Inak musim Tunisko chvalit - len skoda, ze tam mali tento rok tak "veselo" - kvoli tomu by som tam nesla. A kedze moj manzel mi laskavo prezradil, ze az vo stvrtok bude vediet, ci niekam v sobotu mozme ist (lebo vsak ved vsetky zajazdy cakaju len na nas...), tak na to zacinam kaslat. Iba ma stve, ze potrebujem vytrhnut jeden zub a termin mam vo stvrtok. No a pred moznou dovolenkou mimo SR by som to nechcela riesit....komplikovane, ze? To som cela ja a moj mm... 😀

miminkad
7. jún 2011

@maticap. vitaj v klube komplikovanych osob

maticap.
7. jún 2011

@miminkad dik 😀 .

gabinkaa
7. jún 2011

@luly3 dobre sme si podebatovali, predpísal mi lieky, som bola veľmi milo prekvapená z jeho prístupu, UTZ mi nerobil, pretože to pôjdem ešte do Brna, vraj potrebuje správu z Brna, pýtal sa kedy bol posledný menzes, vraj už bud. týždeň by mohlo byť niečo vidieť, krv mi nezobral, keďže tam nebol ráno, ale vraj nevadí ak mi ju zobral aj obvodný, hovoril aj o Tebe, teda nie menovite, ale vraj má pacientku z Brna a teraz je už v 13. tt, tak som myslela, že si to Ty 😀

gabinkaa
7. jún 2011

@ninockaskv držím dnes palčeky 😵 😵 😵

callex
7. jún 2011

@tonytony ja som sa objednavala na ten screening a sestricka ratala prvy den menzesu.aj som sa jej pytala co berie do uvahy..a povedala ze tento.

gabinkaa
7. jún 2011

@cavik gratulujééééém k dvom srdiečkam, krásna správička 😵 😵 😵

luly3
7. jún 2011

@gabinkaa 😀 😀 😀 jasné že som to ja 😀 😀 😀 on je úplne super 😉 má ku mne
dobrý prístup a môžem tam prísť kedykoľvek pekne sa o nás stará 😅 😅 😅
on je fakt super doktor 😉

tonytony
7. jún 2011

@lenka_21 Jé, tak to je kránsá zpráva od LEAMAX🙂 Mačkám palce dál- to je fakt super! M8m takovou radpst za ni🙂

Děkuji za to spočítání tt těhu, jste hodné🙂 Už jsem se objednala- snad teda nic nezakřiknu, ale chtěla jsem mít jistotu, že bude volno, kor když budou dovolené...

callex
7. jún 2011

skoro mi padla sanka s tou spravou od leamax.dalsi betar co sa rad hra na schovku.tak vyzera to ze je v super rukach a vsetko bude dobre..zazraky sa deju.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre