Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

amali
6. mar 2013

@lucky29 a ja chodím z Humenného 😉

martinusa22
6. mar 2013

@ria191 no lebo robím v At , mat tam aj poistenie a ked by mi to tam v at nechceli preplatit ci by to na Sk nešlo na muža to plelatenie🙂

ria191
6. mar 2013

@martinusa22 no tak to budeš mať ťažké, pretože čo tu máme viaceré skúsenosti tak nám jednoducho povedali, že nepreplatia, ale keď sme to poslali poštou vyplnené tak nemali žiaden problém. Ale vyskúšať treba to je jasné 😀

martinusa22
6. mar 2013

@ria191 no tak to je zaujímavé teda 🙂

ria191
6. mar 2013

@martinusa22 áno je, ale moc nepočítaj žeby ti to preplatili, pretože zákrok budú vykonávať u teba aj keď to podstupujete ako pár.

radina
6. mar 2013

@tinkatinulka Tak ako ty 🙂 ...2 zmiesam dokopy do jedneho roztoku. 😉 ... ale uz som si to dnes capla spravne, mala som zlu techniku. 😀

martinusa22
6. mar 2013

@ria191 no tak potom verím v to ze mi to tu v At preplatia 🙂

lucky29
6. mar 2013

@amali
Ale dá sa to zvládnuť však 🙂
A ako?Ako sa dlho čaká.

amali
6. mar 2013

@lucky29 ja idem do brna na druhý týždeň na OPU teraz stimulujem....

amali
6. mar 2013

zajtra prvý ultrazvuk...to som zvedavá.... 😉

lucky29
6. mar 2013

@amali
A v Brne prvý pokus?
Bola si aj na Slovensku?

ria191
6. mar 2013

@martinusa22 ja si myslím, že určite áno keď to preplatia bez problémov tu na SK tak v AT určite.

amali
6. mar 2013

@lucky29 v Brne prvý pokus a bola som aj na slovensku ale nebola som spokojná

lucky29
6. mar 2013

@amali
Poisťovňa na Slovensku ti niečo prepláca?

amali
6. mar 2013

@lucky29 ano preplatí ti....ale až ked pošleš žiadosť o refundácu nákladov plus faktúru a bločky čo zaplatíš v brne

radina
6. mar 2013

@amali Ahoj, ako ide stimulkovanie? 🙂 ja uz citim lavu stranu, tak snad mi tam uz nieco klici. 🙂 Ktory den ti vychadza opu?

lucky29
6. mar 2013

@amali
A koľko sa dopláca?My sme boli v Ke v Splne a sme maximálne nespokojný,má tam ešte 3 embriá zmrazené ae už ich nechceme využiť mali sme aj Ket a nič podľa mňa sú nekvalitné embriá ani trošku sa neujali.Hodnoty Hcg vždy 0.

amali
6. mar 2013

@radina ahoj, ja napodiv necítim nič.....opu by som mala mať na druhý týždeň...zajtra idem na prvý ultrazvuk tak uvidím čo bude....a ty ako?

amali
6. mar 2013

@lucky29 ja som mala podobný problém......cca ťa to víde 1000eur bez liekov a cesty

radina
6. mar 2013

@amali Ja to ale citim vzdy, teda rastuce foliky ,ale len vlavo. Tak na kontrolu idem v pond., a 13.14 den mi vychadza na stvrtok a piatok. takze vtedy bude opu. 🙂

amali
6. mar 2013

@radina takže ja budem o dva dni skôr.....po 😉

amali
6. mar 2013

@radina dúfam že marcovky budú úspešné..... 🙂

radina
6. mar 2013

@amali Tak to dufam! snad tie modriny co mam budu stat za to ! 😝

amali
6. mar 2013

@radina no ja som asi nejaká divná...nemám modriny a nič ma nebolí....len aby z toho niečo bolo bojím sa ☹

radina
6. mar 2013

@amali nie si ,to skor ja som divnaaa, ale ako som napisala, zle som ti to pichala, resp. moc rychlo som si tam tu tekutinu vpichla a to to sposobilo, a si vezmi ,ze ja picham este extra fraxik, a ten ma desne tupe ihly.
Ja to citim hlavne preto, ze mam taky citlivy lavy vajecnik, ja v nom citim aj beznu ovulku . 😀

marverka
6. mar 2013

@ria191 ahojte, union preplaca??ja som volakde citala ze nie.

amali
6. mar 2013

@radina no ved uvidíme zajtra či sa tam niečo vytvorilo..... 😉

buba08
6. mar 2013

@gerdusha ahoj, prosim ta, nevies mi povedat, ci hysteroskopia je to iste ako laparoskopia? potrebujem to vediet, pozerala som to na nete, ale mne to pripada ako to iste

gerdusha
6. mar 2013

@buba08

Pri laparoskopii ti urobia dve alebo tri dierky do brucha a pozeraju endometriozu - zrasty. Pri hysteroskopii ti pozeraju maternicu pristrojmi cez posvu...a pozeraju najma myomy, polypy

Mimochom,nie si ty moja polyoxidoniova spolubojovnicka? 🙂

buba08
6. mar 2013

@gerdusha ano som tvoja polyoxidoniova spolubojovnicka 🙂 len teraz neberiem polyoxidonium, cakam na vysledky od Malickovej z Prahy, asi ma caka pichanie gamaglobulinov, uvidime podla vysledkov. Na hysteroskopiu sa pytam preto, lebo moja gyndoska mi odporuca laparku a iny gyndos hysteroskopiu, no a teraz si vyber ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre