Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

radina
18. mar 2013

@mimickapn supeeeer, tesim sa !!!! jupiiii 🙂)

mimickapn
18. mar 2013

dakujeeeeeeem krasne az sa trasie od stastia prejem vam kocky ten isty pocit ako mam teraz vsetkyyma a dakujem za podporu 🙂 dakujem

radina
18. mar 2013

@mimickapn uzasne , kedze si mala menej vajok ,ale asi je na tom nieco pravdy, ze menej zn. vyssiu kvalitu. Vedela som , ze v nasom care nesklamu. Ak na SR, tak len k nim.

mimickapn
18. mar 2013

@radina hej mala som len 3 ale bol medzi nimi jeden bojovnik a dufam ze vydrzi 9 mesiacov 🙂

martinusa22
18. mar 2013

@mimickapn blahozelaaam a ty si nebola v Brne ?

mimickapn
18. mar 2013

@mimickapn povedala mi sestricka ze mam hch 854 a ze to zodpoveda 5 tyzdnu tehu ale ivf som mala pre 15 dnami je mozne ze tam budu aj dvaja bubacikovia ci nie? nevis nahodou ako to je?

mimickapn
18. mar 2013

@martinusa22 nie na antolskej 🙂

radina
18. mar 2013

@mimickapn moze byt, oni tusim rataju tehu tyzdne od posledne ms. ale neviem to naisto.

bibi24
18. mar 2013

@mimickapn povedz mi kedy bolo opu, vypocitam ti v ktorom tt si 😉

mimickapn
18. mar 2013

@bibi24 opu som mala 1.3.2013 dakujem

melisska
18. mar 2013

@mimickapn blahozelaaaam 🤐 🤐 🤐 😵 😵 😵 😵 moja drzkajte sa dlhooooooooooo 🙂

mimickapn
18. mar 2013

@melisska dakujem moc 🙂 ste zlate kocky 🙂

mimickapn
18. mar 2013

@bibi24 bibi a kolko si mala hcg na 15.den po ET ? a kedy si isla potom na dalsiu krv a co dalej?dakujem 🙂

strapula27
18. mar 2013

@mimickapn gratulujem ti 😵 😵 😵 a nech teraz uz len pekne rastu🙂

tinna13
18. mar 2013

@mimickapn blahozelam, na dvojičky to nevyzera, ja som mala na 12 den hcg 936 s 1 dietatom.

mimickapn
18. mar 2013

@tinna13 tak to bolo krasne hcg a potom si ako casto chodila do car a ku svojmu gyn.? a vysetrenia ake budem musiet absolvovat ? mam vela otazok vsak ? 🙂

lubica1979
18. mar 2013

@mimickapn blahoželám, držte sa 🙂

zeina62
18. mar 2013

@mimickapn jej super gratulujem, inac kludne to mozu byt aj dvojcata, ja som mala na 11 den ovela mensie hcg a boli to dvojcata,uvidis 🙂

falin
18. mar 2013

@mimickapn - super, kraaaasa, blahozelam. Krasne HCG. Opatruj sa 🙂

mimickapn
18. mar 2013

@zeina62 ja som dnes 15.den ale ved to je jedno ci budu 2 alebo jedno tesime sa robnako a hlavne nech je zdrave a vydrzi 9 mesiacov🙂 dakujem

mimickapn
18. mar 2013

dakujem vam kocky ste moja velka podpora 🙂 a vsetkym snazilkam posielam tehuvyrusiky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

ria191
18. mar 2013

@mimickapn krásne gratulujem ti 😀 😀 😀 podľa mňa ich bude viacej určite a veľmi ti to prajem 😀 😀

mimickapn
18. mar 2013

@ria191 dakujem moc si zlata 🙂 a zelam ti aby si uz aj ty bola tento rok medzi nami tehulkami a urcite aj budes 🙂

ria191
18. mar 2013

@mimickapn no to by bolo super 😀 . Budem sa snažiť ťa nasledovať 😀

mimickapn
18. mar 2013

@ria191 len treba verit a zevraj tento rok 2013 je plodny rok a verila som tomu ze sa to podari a vyslo to,a hlavne pozitivne mysliet a bude to ani sa nenazdas :D

karinuska22
18. mar 2013

@zuzmil Ahoj. Ja som brala utrogestan 4-0-4. Doktor Stelcl mi kazal uzivat plnu davku do ukoncenia 10.tyzdna tehotenstva a potom napisal nasledovny postup : Utrogestan 4 dny 3-0-3, další 4 dny 2-0-2, další 4 dny 1-0-1 a pak úplně vysadit.

ria191
18. mar 2013

@falin tak ty si o pár dní predo mnou. Ja som dostala včera 😀 . K svojmu idem 28.3. dúfam, že bude všetko OK 😀 😀 😀 ale som zvedavá na teba 😀 😀 😀

amstelko
18. mar 2013

Babenky,ja som mala tiež len 3 vajká.Dve to na druhý deň vzdali a na piaty deň mi vkladali jjedného bojovníčka v štádiu blasticysty.Môj veľký deň je 25.3. a strašne chcem aby to vyšlo.Mám za sebou 4xIVF,2x KET.
@mimickapn Tebe na kt.deň vkladali.Gratulujem.

amali
18. mar 2013

tak po všetkých perepetiách sme sa nakoniec do toho brna dostali v vložili nám 2xHB/1 tak už len čakať na zázrak....dúfam že to konečne príde....... 😉

ria191
18. mar 2013

@amali tfuj tfuj tfuj poplutie pre šťastie 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre