Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

marverka
20. mar 2013

dievcata prosiiiiiiiim Vás ake ste mali vysoke hcg na zaciatku 5TT?a kedy Vám lekár videl pl. vačok? Ďakujem za všetky odpovede. 😉

martinusa22
20. mar 2013

Ach veľmi som zvedava ako mi to v piatok dopadne ...bojim sa ale zlej správy :(

rot
20. mar 2013

@kukulik30 žiaľ mne nie, naposledy som stimulovala gonalom vo ferticente, ale práve preto mi napadá - skús napísať do fóra fc, tam sa stimuluje v prvom rade gonalom (potom merional, cetrotide), takže mohol by sa tam niekto nájsť, komu zostal.

marryy
20. mar 2013

@kukulik30 ahojky a na kdy to potrebujes?ja mam zbytok 150jednotiek.a exp.je teraz v aprili.a to ja stejne uz nestihnu stimulovat.tak bych ti to prodala.napis do ip ked mas zajem.akorat ja som z prahy i ked som slovenka a tiez chodim do reprofitu.

kukulik30
20. mar 2013

@marryy ahoj a ako dlho to mas otvorene?

hencidlo
20. mar 2013

@kukulik30 ahojky, co mas nove ako pokracujes?

marryy
20. mar 2013

@kukulik30 od februara vtedy som stimulovala aj vtedy som ho kupovala od holciny tu na stranke mk. a mam ho stale v chladnicke.

kukulik30
20. mar 2013

@hencidlo uz som zacala stimulku, takze na tyzden bude odber cca...teraz v sobotu mam ist na uzv...snad do tretice vyjde 🙂
a ty ako?

hencidlo
20. mar 2013

@kukulik30 tak drzim palce a myslim na teba 🙂 u nas asi tak, ze som teraz po neuspesnom Kete a bola som si na socialke po papiere k adopcii 😅

dafy
20. mar 2013

@rot hej ved som sa smiala ze si ma vybavila na tehu aj s tabletkami 😀 ešte raz dakujem 🙂

mimickapn
20. mar 2013

@isabellaa tak gratulujem tehulka 🙂 tato temicka zacina byt nejaka plodna a to ma velmi tesi nech nas je co najviac tehuliek 🙂 tak kocky ktora bude dalsia ? 🙂

mimickapn
20. mar 2013

@marverka a kolky den si po ET? ja som mala na 15.den po et 854 HCG a dnes o dva dni 1488,podla tabuliek by som mala byt v 3tt+1.A kolko si mala HCG? mne este dnes nebolo vidno vacok len nejaku malu bodecku tam zatial bolo vidiet 🙂

bibi24
21. mar 2013

@mimickapn uz si urcite viac ako 3 + 1 😉

mimickapn
21. mar 2013

@bibi24 poslednu ms som mala 12.2.2013 ale na ET som bola 3.3.2013 takze od et je to 18.dni ,vcera som bola na sono a bola tam vidiet len nejaku malu bodku,nemalo by byt vidiet pri hcg 1488 uz nieco viac?ako tu citam ze v 5 tt by malo byt vidiet uz dutinku,tak som s toho zmetena a bojim sa aby bolo vsetko ok.

bibi24
21. mar 2013

@mimickapn uz som ti o tych tyzdnoch pisala, strana 1691. rozhodujuci je datum opu = akoby ovulacie. vies, ja to neviem posudit, zda sa mi, ze by mala byt vidiet dutinka, ale ja nie som lekar. Este moze byt skoro...Snaz sa byt kludna a mysliet pozitivne.

falin
21. mar 2013

@nelly3 - nelly, krasna sliznica, najprv som ti napisala ze co nejdes teraz, ale nasledne som si precitala ze beries cipky. Tak sa daj do poriadku a buduci mesiac zas narastie, neboj. Ja idem k dr. v pondelok, tak dufam ze budem mat aspon taku sliznicu ako ty 😉

@ria191 - ahojky, ja som si vcera kupila kvapky od valovica (FEMI), je to sice na cinnost vajcnikov, ale obsahuju aj alchemilku aj pastiersku kapsicku a hluchavku + este nechtik lekarsky, takze skusam namieto caju. Len som to mohla zacat skor 😝

@martinusa22 - vyskusaj, nemas co stratit. Ak praskne skor, pockas mesiac. Drzim palceky

@isabellaa - super, blahozelam tehulka 🙂 😉

isabellaa
21. mar 2013

@falin dakujem 😉

martinusa22
21. mar 2013

@falin no ďakujem vyskúšam idem tam zajtra na 8, cítim na tom pravom vajecniku take tlaky a krče a styk sme včera predsalen mali pre istotu 🙂

falin
21. mar 2013

@martinusa22 - verim ze folik vydrzi , pfuj, pfuj, pfuj 😎

ria191
21. mar 2013

@falin ale tie kvapky si nekúpila v lekárni či? koľko stoja veľa som o nich počula. Viem, že sú dosť dobré. Žeby som si nasadila aj tie?

melisska
21. mar 2013

@marverka 3. týden: 5 - 50
4. týden: 5 - 426
5. týden: 18 - 7,340
6. týden: 1 080 - 56 500
7.-8. týden: 7 650 - 229 000
9.-12. týden: 25 700 - 288,000
13.-16. týden: 13 300 - 254 000
17.-24. týden: 4 060 - 165 400
25.-40. týden: 3 640 - 117 000...je to individualne 🙂))

lusipe
21. mar 2013

@martinusa22
tak to si dobre urobila, teraz to mate poistene zo vsetkych stran 😉 ...ja som si bola vecer pichnut pregnyl a potom sme si dali vecer flasku cerveneho vinka a tak nam bolo veselo v posteli, ze sme aj na plodenie zabudli a nechavame to az na IUI.... 😉 tiez tam mam take tlaky, ale ja verim, ze vsetko dobre dopadne....

martinusa22
21. mar 2013

@lusipe tak som teda veľmi zvedava,zopakujeme to možno aj dnes a uvidíme 🙂držím ti palce nech to aj tebe vyjde 🙂

lusipe
21. mar 2013

@martinusa22
uz dnes nie 😉 ...musite mat nasporene spermie, odporuca sa aspon 2 dni abstinencia 😉

martinusa22
21. mar 2013

@lusipe tak teraz sme to ale porusili :(

lubica1979
21. mar 2013

@ria191 Ahoj, ak by si chcela, ja by som ti tie kvapky poslala. Môžeš ich vyskúšať, sú skoro celé. Ja som ich užívala pár dní, ale začal ma bolieť žalúdok od nich. Keď prídem domov pozriem do kedy ešte platia a ak budeš chcieť rada Ti ich pošlem.

lusipe
21. mar 2013

@martinusa22
neboj, nic ste neporusil....dnes nech pekne pije vela vody a nove sa od vcera vecera urcite stihnu vytvorit... inak jeden zaujimavy recept kamosky, ktora otehotnela po prvom IUI a my sme ho vyskusali minule IUI - vypit pred odberom redbull a ak sa da aj vecer predtym...nam pocet narastol z 10mil na 20mil 🙂

falin
21. mar 2013

@ria191 - kupila som ich v lekarni, ale nemaju ich vsade. Kupovala som v sieti lekarni Dr.Max, objednali mi ich a na druhy den som ich mala. Stali do 7 € a vydrzia 7 tyzdnov (davkovanie 2 x denne). Skus

ria191
21. mar 2013

@falin už mi ich tu dobrá dušička ponúkla, lebo jej nerobili dobre, tak mi ich pošle za čo jej veľmi pekne ĎAKUJEM @lubica1979

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre