Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

melisska
11. apr 2013

@dafy vieš moja, že stačí jedno, to prave 🙂 držím palceky

melisska
11. apr 2013

Nikto tu nieje?

martinusa22
11. apr 2013

@melisska ale je, stale pozerám co sem kto da,aby som sa poucila a vedela niečo nove🙂

dafy
11. apr 2013

@mirm mne tiez predtým pichali do brucha a teraz som sa riadila dievčatami a dala som si do brucha 😉

melisska
11. apr 2013

Aspoň niekto 🙂

dafy
11. apr 2013

@melisska ja viem že stačí jedno lenže stále je tu to velké .....ALE!!! asi umrem ked mi zahlasia ze ani jedno nevydrzalo 😢

melisska
11. apr 2013

@dafy neboj moja bude🙂 čo mám povedať ja? Som sama doma lezim, čítam knižky, len aby som stále na to nemyslela...je mi smtno

dafy
11. apr 2013

@melisska a nešla si na tu krv??..aby aspoň si vedela či hcg stupa?? ja by som určite šla aspoň pre pokoj duše..takto sa len utrapiš kým pojdes zase na usg

melisska
11. apr 2013

@dafy tu už netreba krv, moja, je potrebné vydiet embryjko v dutinke

dafy
11. apr 2013

@melisska no hej ale keby sa nevyvíjalo tak by hcg nestupalo nie?? či?? 😒

nelly3
11. apr 2013

@melisska
si doma na pn-ke? ked ano to je dlho byt doma, ja budem chodit do prace stale lebo doma sama, poznam by ma porazilo. pocuj, je to vsetko oki, netrap sa, ja citim, ze to dobre dopadne, ty si to velmi zasluzis fakt, myslim na teba. cmuk a velke objatie moja 😵

melisska
11. apr 2013

@nelly3 aj ja som chodila do práce ale prišlo toto a som na pn, bodaj by si mala pravdu
@dafy teraz je podstatne vidieť bobco, že vieme, že je s nami

melisska
11. apr 2013

Ale som rada že ste tu so mnou, cmucik

tanitta
11. apr 2013

@melisska chalani su pomalsi 😉 ...ale verim nervy pracuju na plne obratky.. ☹ ....stiskam vsetko co mam 😉

buba08
11. apr 2013

@melisska je dobre, ze si na PN, ak sa nemylim, tak si ucitelka, vsak? ak ano, tak je lepsie, ze si doma, pretoze v skole je strasne vela virusov a bakterii, ktore by si mohla nachytat, ale to urcite zo skusenosti v skole vies 🙂 drzim palce, viem si predstavit ake mas nervy ci je vsetko v poriadku, drz sa, verim tomu, ze to dobre dopadne

mirm
11. apr 2013

@dafy dakujem

a kolky cca den byva odber vajicok?

melisska
11. apr 2013

@tanitta bodaj by to bolo tak, už od vkladu mu hovorím chlapec nás
🙂

melisska
11. apr 2013

@buba08 ďakujem, su to nervy

buba08
11. apr 2013

@melisska takze dobre som niekde zaregistrovala, ze si ucitelka? 🙂

melisska
11. apr 2013

@buba08 ano

buba08
11. apr 2013

@melisska aj ja som, momentalne som tiez na PN, len skoda, ze nie kvoli tehu, ale som po laparke, tak sa este davam dokopy

melisska
11. apr 2013

@buba08 a čo?? Ja neviem či sa mám moja tešiť, ak sa bobco neukaze v pondelok ...

Čistenie

buba08
11. apr 2013

@melisska povedala si v praci dovod PN- ky? Ja som bola minuly rok v maji na PN- ke kvoli rizikovemu tehu, bohuzial som potratila, dovod mojej PN- ky som nepovedala, no ked som chybala viac ako mesiac, tak zacali tusit co je vo veci, ked som sa potom po MA vratila, tak nikto nemal odvahu sa ma opytat, ci som bola tehu, aspon som mala pokoj od dotieravych a zvedavych kolegyn :-/ povedala som to iba 2 kolegyniam, aj to az ked som sa vratila do prace

buba08
11. apr 2013

@melisska viem, ze je to veeeelmi tazke, ale musis verit, ze babatko tam bude, uvidis, ze to bude vsetko v poriadku a za par tyzdnov sa dockas krasneho uzlicka 🙂))))))
Na laparke nic nezistili, myslim z gynekologickeho hladiska, ale zistili, ze nemam v poriadku crevo, tak ma asi neminie kolonoskopia a este sa trapim s bakteriami e. coli a streptococ, takze snahy o tehu mame zakazane uz 9 mesiacov

dafy
11. apr 2013

@mirm ja som mala odber na 12 dc

buba08
11. apr 2013

@dafy kedy mas volat do Brna ohladom embryok? verim, ze to bude ok a vklad bude

melisska
11. apr 2013

@buba08 vedia to v práci, neudrží jazyk nikto

melisska
11. apr 2013

Dafy bude volať okolo 13:00:)

dafy
11. apr 2013

@buba08 kolo jednej 😒

dafy
11. apr 2013

boože ja sa tak bojím ze to bude na prd 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre