Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
9. máj 2013

@cora41 tesim sa 🙂

ria191
9. máj 2013

@speranza1 čo bude vedieť?

ria191
9. máj 2013

@speranza1 eeeeee to bol blbý fór 😀 😀 😀 Viem

speranza1
9. máj 2013

@ria191 🙂

nelly3
9. máj 2013

@ria191
ja som tu, len dneska mam v praci nejako toho vela, tak len nakuknem a makam dalej 😉

ria191
9. máj 2013

@nelly3 tak už sme skoro celá "stará" zostava 😀 😀 😀 . Veru aj ja by som už konečne mohla niečo urobiť 😀

annetty
9. máj 2013

Ahojte baby☹ Krvacaaaaaaammm☹ 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 , tak tolko bolo moje teho ☹

tinka9075
9. máj 2013

@annetty utekaj rýchlo na pohotovosť ja som to mala pri prvom tehu zostala som v nemocnici a krvácanie zastavili,,,

annetty
9. máj 2013

@tinka9075 o piatej mam sono u mojho lekara :S, neviem ci to este stiha zastavit. Ale mam take velke bolesti v bruchu....uz to vidim. Mm mi hovori, ze nech sa ukludnim...no jasan.....ale diky za podporu, uvidime co poved doki za 3 hodky

tinka9075
9. máj 2013

@annetty ja by som šla na pohotovosť tým nič nepokazíš daj vedieť ako si dopadla držím moc palce 😉

annetty
9. máj 2013

@tinka9075 uz leti pre mna mm, tak mysli na mna ,,,,,☹

tinka9075
9. máj 2013

@annetty budem držím palce neboj všetko bude ok 😉

falin
9. máj 2013

@annetty - ach nie moja. Suhlasim s Tinkou, chod na pohotovost, necakaj. Myslim na teba

falin
9. máj 2013

@annetty - posielam srdiecko

dafy
9. máj 2013

@annetty silno držím palce aby to dobre dopadlo 😵

lucky29
9. máj 2013

Ahojte baby, chcela by som podať žiadosť o refundáciu nákladov do VŠZP. Nemáte náhodou link kde by som našla toto tlačivo. Ja som to hľadala na ich stránke ale...........
Našla som len toto http://www.vszp.sk/poistenci/zdravotna-starostl...

ria191
9. máj 2013

@lucky29 tam je zeleným vysvietené: Žiadosť o refundáciu platby v hotovosti za vecné dávky poskytnuté v EÚ to je to tlačivo rozklikni ho

ria191
9. máj 2013

@annetty môže to byť aj hematóm vykrváca a bude dobre. Drž sa mojenko.

bibi24
9. máj 2013

@vilaamalia aj u nas to tak bolo, ze nase zvysne 2 morulky neboli po dalsej kultivacii vhodne na mrazenie. A ja som to samozrejme vzdala aj s tymi vlozenymi. A vidis 😉 Stal sa zazrak 🙂

lucky29
9. máj 2013

@ria191
Ok , ďakujem len som sa chcela uistiť že som našla správne tlačivo 🙂

lucky29
9. máj 2013

@bibi24
Ahoj, dnes som 4 den po ET a cítim taký zvláštny pocit v podbrušku. Mohlo by to byť uhniezdenie?

bibi24
9. máj 2013

@lucky29 neviem, samotne uhniezdenie nie je mozne citit. Podbrusko ta moze boliet z utrogestanu, cele telo je nim ovplyvnene 😉

vilaamalia
9. máj 2013

@bibi24 si zlata, ako mi zakazdym prekazis vsetky moje cierne myslienky🙂 pozitivnymi a hlavne realnymi argumentami🙂 dakujem Ti za to🙂

dafy
9. máj 2013

@melisska si počula???ze vraj Hredzák uz nepracuje ze zavreli centrum?? nechápem ani sa mi nechce veriť 😕 😕

vilaamalia
9. máj 2013

@falin dakujem🙂 verim, ze sa im bude u mna pacit🙂

bibi24
9. máj 2013

@vilaamalia nemas za co 😉 bola by som velmi rada, keby sa aj u teba potvrdilo to, ze aj slabsie embryjko ma sancu na uspech 😉 a pripominas mi mna pred par mesiacmi 😀 velmi drzim palce 😉

sarasota
9. máj 2013

@melisska dakujem za srdiecko poslem dalej 🙂

melisska
9. máj 2013

@dafy áno počula, no, možno aj dobre ....
@annetty posielam srdiečko

lucky29
9. máj 2013

@dafy
Fuuuu ha to sa mi nechce verit ale ja osobne by som tam nikoho neposlala 😀 Asi tie vysledky boli na pí..... 😀

martinusa22
9. máj 2013

Takze dnes po OPU a na pocudovanie len jedno dozrete vajko, tak ked sa bude vyvíjať hned v nedeľu bude ket

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre