Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
17. feb 2015

@tinkatinulka inak zase som za blondínu čo už všimla si si moju čudnú matematiku ? ja teraz áno 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹

misenaf
17. feb 2015

@diska máš ma na svedomí 😀

haimi
17. feb 2015

@evadek super, ze mas pozitivny priklad, ze sa to da 😉

evadek
17. feb 2015

@lemoni86 no myomy...co uz s nimi...vybrat ich nechceli...vraj sa teraz mozu aj rozpadnut...tak treba dufat...vravim..moja mamina mala 3 myomy..7 cm,5 cm,8 cm...a segru mam..tak dufam aj ja🙂..ze moje 2 - 3 cm..mimcu neublizia...

tinkatinulka
17. feb 2015

@ria191 no jak ratam tak ratam ten april nestihas..a inak kedy mas kontrolu v nitre?

martuska00
17. feb 2015

@evadek gratulujem

ria191
17. feb 2015

@tinkatinulka ale zrovna pením teraz som sa objednala na 10.3. a kontrolné odbery 50€ do pijavice to už ani nie je možné čo im "j..be" taká som nahnevaná až ...... 😠 😠 😠

ria191
17. feb 2015

@evadek super gratulujem 😀 😀 😀 a kde máš tie myómy lebo u mňa to považujú za veľký problém ale som rada, že sa s tým dá otehotnieť aj keď mne sa to zatiaľ nepodarilo.

bergalm
17. feb 2015

@haimi a ktore sa dostali do vyberu?

ria191
17. feb 2015

@tinkatinulka chcú mi robiť ešte nejaké testy na cytokiny je to pre mňa dôležité či nevieš ? lebo už ma to serie fakt a to som chcela kvetináče do záhrady hovno hovno zlatá rybko ale taký je život čo narobím

evadek
17. feb 2015

@ria191 vnutrostenne-v maternici - v stene... 🙂 jasne..da...moja mamina je prikladom...dufam,ze ja budem dalsi🙂

ria191
17. feb 2015

@evadek aj ti zasahujú do vnútra maternice alebo sú priamo v stene? lebo tie v stene sú v pohode ale mám jeden čo mi vrastá do výstelky maternice tak preto sa pýtam ten mi robí šarapatu ty taký asi nemáš. Budeš mojím svetlým príkladom 😀

tinkatinulka
17. feb 2015

@ria191 jaj ale to mas len odbery..potom 6t cakas na vysledky a 6t liecis pred vkladom..moja ved ty ani ten jun nestihnes..peke zderstvo ta imuno, ja som dala 50 odbery, 50 konzultacia, 50 zhodnotenie..a nabali sa to ako svina..keby som vedela idem do Prahy k Malickovej a mam to aj ako výlet..a nielen sediet ut na riti v robote a dozuvat sa ..vrr..ja som tiež už kukala čo to do zahrady ale pri týchto nákladoch ajeje..a inak kolko je KETko 7000 ?hadam nemenili cennik

fatma1
17. feb 2015

@evadek
@ria191
Ahojte baby...Ja mam tie myom, submukozny, t. j. podsliznicny, ktory mi vyduva vyduva materniu, ci vystelku...ma 2,7 - 3 cm....a tiez mi hovoril lekar, ze to moze byt problem a nemusi...ak by sa uchytilo babo na opacnej strane, bolo by dobre, ak na tej strane kde je, je to problem ;(( vy mate ake myomy?? A mavam dost silny menzes a tlaci mi to na mechur vtedy...Dakujem za odpovede

silvia545
17. feb 2015

@evadek zlatko veľkáá gratulka 🙂 😉 ale sa ten malý nezbedník skrýval 😀 asi ho to už prestalo baviť,,drž sa moja,,všetko bude v najlepšom poriadku,,držím stále veľľmi palce a budem až do konca tvojho tehu 🙂 😉

nelly3
17. feb 2015

@tinkatinulka
myslim, ze 7000czk akoze tiez palka kokos 😝

tinkatinulka
17. feb 2015

@nelly3 no skreckujem utorgestan kde to len ide, mam už 10 krabiciek, tak ak mi da este aj estrimax /ak bude treba neviem ci pojdem v native alebo s upravou cyklu..tak za lieky to bude tak 100 € urcite..plus moije bežné..

evadek
17. feb 2015

@ria191 viem,ze sa volaju vnutrostenne..ziadne ine info o nic nemam..viem,ze mi ich odmietli vybrat..ze by ma viac poskodili...Ďakujem...ale ešte sme nepreskočili prvy trimester..tak opatrne..🙂

nelly3
17. feb 2015

@tinkatinulka
vies co, ja uz ani neskreckujem, lebo vzdy som dopredu zhanala a aj tak prd z toho bolo. nejako to nechavam na osud teraz co mi prinesie 😵 tak som velmi zvedava 😉

evadek
17. feb 2015

@fatma1 aj mne povedal,ze mi deformuje stenu maternice...a ,ze otehotnenie moze aj nemusi byt problem..ze to narusa imunitu maternice...

zibi
17. feb 2015

@evadek blahozelam moja vidis vyslo to a tak si tomu neverila aj napriek tsh aj vsetkemu .. tesim sa s tebou 😵

evadek
17. feb 2015

@zibi to asi preto,ze som nedavala tomu nadej..😀..

evadek
17. feb 2015

@silvia545 dakujem Silvi...nech sa ukaze i mimco buduci tyzden...a bude skvele....ale ano..som spokojna...od nic ..k 10 mm dutinke...pre mna zazrak🙂

zuzu1108
17. feb 2015

@tinkatinulka Inak ked spominas Malickovu, som z nej dost sklamana 😒 .Pisem jej maily od polovice januara, chcela som vediet ci brat kortikoidy (ked mam znizenu imunitu a beriem leicbu na to) a napisala mi este v januari ze som pn pripomente sa mi o tyzden.Tak jej vyposujem uz tri som jej poslala a nic.Tak som volala aj jej asistentke ze ci by jej mohla pripomenut ci by mi mohla odpisat a stale nic.Dnes som sa dovolala Malickovej a aka bola neprijemna som este u nej nezazila.Povedala mi ze ked nieco chcem mam sa objednat (ved z Ba je to take super sa trepat 4hodiny tam,len aby povedala ci brat kortikoidy a ako dalej s imuno liecbou) a ze ona si rozhoduje komu odpise na mail a treskla mi telefonom,ze ma pacienta 😠 .

nelly3
17. feb 2015

@zuzu1108
fuha to bolo dost teda neprijemne

zuzu1108
17. feb 2015

@nelly3 Normalne som onemela ako na mna vyletela. Ale co mi zostava, musim ist aj tak k nej 😒 . Lebo ona mi stanovila prvu liecbu imunoglobulinami a tu moj imunolog v Ba ani nevedel aku davku mi maju davat.

ria191
17. feb 2015

@tinkatinulka ale tinča neser ma ja idem na kontrolné odbery a to som mala iba NK bunky mierne zvýšené tak teraz to chcela skontrolovať či sa to náhodou neupravilo a sestrička mi povedala, že sú tam poznačené aj cytokiny za ktoré mám platiť 50€ my sme tam už raz nechali 100€ tak sa mi to zdá zdieranie ale asi s tým nič nespravím 😠 😠 😠

zoji79
17. feb 2015

@ria191 Ahoj Rius, no neviem po kom ma mala vlasy 🙂, mm plešo, ja mam riedke a ani Marcel nema hrivu 😀 Ale vsetci traja sme blond...aspon nieco sedi 😀 😀 😀 Ako sa mas moja? Stale veselo a robis si tu srandicky?

zoji79
17. feb 2015

Nasa lienočka 🙂

ria191
17. feb 2015

@fatma1 fúha presne taký problém mám aj ja submukózny myóm ktorý sa mi snažili zoperovať na tri pokusy ale nakoniec to vzdali lebo je neoperovateľný a tiež mi deformuje výstelku maternice čo je veľký problém. Ja už som mala 5 transférov a ešte som si ani neškrtla ani dúšik práve preto ma vždy povzbudí ak niekto otehotnie s myómom ale evadek ich má v stene ale tie naše nám zasahujú do výstelky a to je ten zásadný problém z čoho šedivie Marčelino. Nám zostáva veriť, že si to bábo nasmeruje tam, kde je to čisté ako píšeš na druhú stranu no moje tam zatiaľ netrafilo a keď bude po mm tak ani netrafí musím čakať na to keď bude nejaké embryo po mne 😝 😝 😝 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre