Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinkatinulka
9. júl 2013

@speranza1 no drina riadna, ale oplatilo sa..my sme sa rozšupli a máme 2 terasy a 1 balkov..ale moooc € tento špás stojí..inak už prišli € z posledneho Ivf z Dovery

ria191
9. júl 2013

@speranza1 "svatá" pravda 😀 😀 😀 ja sa chcem totižto venovať už iba svojim deťom 😀 😀 😀

tinkatinulka
9. júl 2013

@ria191 jasne ved vcera sme cestou skumali z auta ci je to bocjan alebo mega cajka..sme sa nasmialy s drahym že akí zúfalci už sme 😀 😀 😀

ria191
9. júl 2013

@tinkatinulka to máš super tie moje sú už dávno fuč no čo ja budem robiť to fakt netuším možno si kúpim červenú kabelku 😝 😕 😔 😀

ria191
9. júl 2013

@tinkatinulka čo ste išli cez Piešťany tu je čajok habadej 😀 😀 😀 , ale bocian ani jeden teda pre mňa

melisska
9. júl 2013

@mimika1973 už som mu napísala 😀 ale on nie je z tých co priletia
@cora41 bude moja 🙂 posielam srdiečko 🙂

speranza1
9. júl 2013

@tinkatinulka ...mne pri poslednom Ketku pristal bocian pred mojim autom.... stal a kukal sa na mna..a ja som uz bola ista, ze to bude tutovka..no a nebola....ach jaj.... (musela som si uvedomit..ty hlupa..deti bocian nenosiiii)......skoda..lebo som tomu chcela velmi verit 😀 😀 😀 😀

tinkatinulka
9. júl 2013

@speranza1 mojko v tvojom príopade asi musí bojcaj aj Prednisom aj Fraxik mat v košíku 😉

tinkatinulka
9. júl 2013

@ria191 Nie v Rajci sme boli

speranza1
9. júl 2013

@tinkatinulka 😀 😀 😀 😀 😀 ..asi hej....

speranza1
9. júl 2013

@tinkatinulka paaani -10,5 kg.... a za aky dlhy cas si takto schudla?

tinkatinulka
9. júl 2013

@speranza1 10tt

tinkatinulka
9. júl 2013

@speranza1 konečne su kila z liečby fuc a teraz bojujem s tymi kilami čo som roky krmila a stali hodne € 😀 😀 😀

speranza1
9. júl 2013

@tinkatinulka a ja za 4 tyzdne..nic..niekde robim chybu...a to som chcela dat dole len 5 kg..ty kolko planujes zhodit?

skaredekacatko
9. júl 2013

@andy175 ja som bola vo stvrtok ns vklad testnut mam az v utorok o tyzden. S
Neviem ako to vydrzim a ty si ktory den?

andy175
9. júl 2013

@skaredekacatko ja mám testnúť teraz v sobotu. som 7 deň po ET. a aké embryo ti vkladali? mala si predlženú kultiváciu?

skaredekacatko
9. júl 2013

@andy175 vkladali mi jednotkove embrio a na 5 den lepsie byt nemohlo tak uvidim a tebe na kolky de vkladal 😀 i a ake?

andy175
9. júl 2013

mne na 6 deň dvojkové... tak sa bojím...

tinkatinulka
9. júl 2013

@speranza1 no ja mam v plane do IVFka este cca 8..ale to je sen 😉

holly74
9. júl 2013

Ahojte žienky, zdravím vás po dlhšej dobe 🙂 tak my máme za sebou naše 6. ivf, vkladali mi dve EB, ale zase nič z toho...bol to asi náš posledný pokus, keď už to 3 x nevyšlo ani v RF, tak asi fakt neni o čom... už sa s tým len nejako vyrovnať, že pánbožko práve nám nadelil takýto osud... 😖

mauerka
9. júl 2013

@andy175 Mne vkladali na 5.den TROJKOVE, takze som bola dost smutna - a vidis, sme v 13.tt... a mnohe baby, kt. mali ukazkove jednotkove embrya tehotne nezostali. Hlavu hore, zabojuje o to viac, len mu ver.

melisska
9. júl 2013

@holly74 nemyslím moja, mrazacikov nemáte? Daj si vložiť jedno eb

melisska
9. júl 2013

@mauerka blahoželáme 🙂

marverka
9. júl 2013

@rachel36a dakujem a to ti predpisal gynekolog, alebo v centre? lebo pochybujem ze mi to v heliose predpisu ked poviem ze odchadzam do brna

melisska
9. júl 2013

@ria191 nerob toľko, nechaj si sily aj ku mne😀 ked skončís čakám ta 😀. Ked mám nervy vyriadila by som vsetko

stastenka42
9. júl 2013

ahojky dievčatá,mám otázku.....dnes som začala špinit akože mrcha by mala príst,ale ako si sa nevie rozbehnút,mám len zašpinený papier na wc...neviem či to mám brat ako 1DC alebo mám čakat na poriadne krvácanie,ide o to že musím začat brat estrimax pred KETkom...dakujem

melisska
9. júl 2013

@stastenka42 nie, prvý dc ked sa spustí krv 😉

mimika1973
9. júl 2013

@stastenka42 pockaj este ked sa to riadne spusti, vtedy to rataj ako 1.DC! ;)

holly74
9. júl 2013

@melisska nie, nemáme...ostatné embryjká boli pozadu, takže nemrazili nič... 😒

mimika1973
9. júl 2013

@melisska co dnes varime? mnammm... 😝 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre