Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bimba8
5. sep 2013

@tinkatinulka fuuu diky to som rada 🙂 uz som zacinala hystercit kde v IT budem hladat nove lieky 😀

lubanka
5. sep 2013

@falin Ďakujem aj tebe za odpoveď 😵 ste zlaté vďaka 😉

tinkatinulka
5. sep 2013

@ria191 no ano chodnicky hotove juj ale to bola makacka a plot zamurovany.este kto nam postiepe drevo???

tinkatinulka
5. sep 2013

@ria191 a este daco tento rok idete robit na dome?alebo len to babo? 😀 😀 😀

zibi
5. sep 2013

@lubica1979 jej moja tak to si ma pekne povzbudila dakujem 🙂 este sa chcem opytat ty si kedy testovala ja som mala opu v sobotu takze 5 dni som teraz cca pockat do 10 dna a potom vyskusat?to vychadza na 10.9.

speranza1
5. sep 2013

@tinkatinulka @ria...zienky potrebujem poradit..mate doma leskly nabytok?..chcem dat urobit vstavanu skrinu a rozhodujem sa ci matnu alebo lesklu.... (vopred sa oslpravedlnujem za odbocenie od temy) 😲 😲 😲

zibi
5. sep 2013

@lusipe mne docent z martina povedal ze iui je taky lepsi sex 😀 ze to nema velmi zmysel ... jedine vtedy to podla mna ma este sancu ked ma muz normospermiogram a zena ma problem s ovulkou a s clostylom to nacasuju ale aj uz bezneho gyndosa.... akonahle je problem so spermiogramom sanca je mala..
mylsm ze tinka tu je jedina po iui a caka dvojky ale jej manzel ma normospermiogram sa mi vidi cize u takych sanca je 😉

do softu by som sla..ja som mala maximalne davky hormonov jedine co som si z tych stimuliek odniesla boli kg navyse pribrala osm za pol roka 12 kg sice som vysoka ale bola som stale stihla a teraz si pripadam ako slon 😅 cize ked mozes chod do softu ja len lutujem ze sme to brno neskusili skor lebo ta stimulka je fakt minimalna zataz na telo 🙂

falin
5. sep 2013

@liana_k - kraaaaaasne hcg, velka gratulka 😵

@zibi - zibi masu malu mame z ivf bez predlzenej kultivacie, takze sancu urcite mas. Ver bublinke. Drzim palceky

zibi
5. sep 2013

@speranza1 ked mozem tak sa vyjadrim aj ja 🙂 ja mam klasicku vstavanu skrinu myslim ze je to farba jelsa a nejaky odtien a mam matne drevo nemam na nej ziaden lesk... lesk je neprakticky kvoli tomu zena tom vsetko vidno a musis to stale utierat ... a najma ked budes mat deti tak ti to vsetko ocapu ....

zibi
5. sep 2013

@falin jej super tak to ste ma fatk povzbudili
ja si mylsim ze ked sa embryjko pekne vyvijalo do tych troch dni tak aj potom nema dovod sa nevyvijat aj ked stat sa moze hocico ..horsie by bolo keby mi uz slabsie vkladali ale chvalili mi ze je krasne a vyzera zdravucke bez fragmentacii atd..jednotkove 🙂 tak dik za povzbudenie 🙂

speranza1
5. sep 2013

@zibi ved prave o to ide..mne sa lesk paci..ale na druhej strane nechcem byt otrokom svojho byvania....

zibi
5. sep 2013

@speranza1 je to neprakticke..sice pekne ale neprakticke a taka vstavana skrina ja mam dost ked ju kazdy tyzden umyvam mokrou handrou , potom suchou a niekedy este postriekam aj prontom....a na mojej nevidno ked su nejake smuhy ale pri takej kde mas lesk to by si sa fakt udrela keby si chcela aby to stale pekne vyzeralo ..najma od ruk sa to stale opacka 🙂 a kvoli detom by som zvolila bez lesku

marverka
5. sep 2013

ahojte, dievcata prosim vas mate niektora skusenosti s metodou vysetrenia FRAGMANTACIE DNA spermii v BA v REPROGENE, metodou tunell? dik

lubica1979
5. sep 2013

@zibi ja som testovala na 12 deň. držím prsty nech sú krásne //

falin
5. sep 2013

@lusipe - ja som pichala 9 dni merional, 2 dni orgalutran a 1 potom este pregnyl. Odber som mala 13 dc,
ale je ti individualne, moze to byt o par dni menej alebo viac

@skaredekacatko ☹ ☹ ☹

@ria191 - no co uz blondina 😕 , ale z toho smajlika som pochopila ze ta chripka skolila. Potom ked som si precitala spravicku od teba, tak som pochopila, este ti musim odpisat 😉 . Na teba sme nezabudli, to sa bat nemusis, budeme ti drzat a yohrievat miestecko, neboj nic a v oktobri priskocis, oki

zibi
5. sep 2013

@lubica1979 dakujem 🙂

jahoda333
5. sep 2013

Takze babulky pekne rastieme mame 5,7cm a vsetko je tak ako ma byt babatko krasne kopalo a gulalo sa z boka na bok bolo to nadherne krasny a nezabudnutelny zazitok mam velku radost 🙂 😉

falin
5. sep 2013

@lubanka - za malo, kludne sa pytaj 😉

@speranza1 - speri ahojky, k tomu nabytku, presne ako zibi pise, ja som tiez za matny (z praktickeho hladiska). Ozi ked sme boli na dovolenke, tak tam bola 1 plaz ktora sa volala la speranza , tak som na teba myslela, ze mas sukromnu plaz v IT 😀 😀

lubicaligocka
5. sep 2013

Babule!!!!!!! Wuhaaaa na prvy sup! Je to tam, kolajnice ako hrom!! Uz mam listok a spokojne sa veziem vo vlaku. Dakujem vam vsetkym za podporu. Dovolenkujem uz doma v UK. Do prace az v utorok. Som taka Happy!!
Tfuj Tfuj tfujjj posielam dalej tehu bacille 😀 😀 😀 😀 😲

Ja som mala tusaka ale bala som sa aby som to nepokazila tou sebadvoverou. Ked sme Isli z Brna lezala som v aute celou cestou s nohama na streche a ten prvy den som fakt bola cely v posteli. A vlastne cele 2tyzdne som len tak oddychovala. Max prechadzka vonku. A oplatilo sa. Skoro som sa znudila know smrti ale stalo to za TO!! 😀

lubicaligocka
5. sep 2013

A najvacsia parada, ze nie som sama aj 3 dalsie holky z mojho okolia su tehu. Tak sme od seba +/- 2 tyzdne ;))

nomxxx
5. sep 2013

@lubicaligocka skvelá správa 🙂 🙂 🙂 ...sme tu všetky čakali nedočkavo 🙂 ..gratulujéééééééém 😀 😀 😀

tinkatinulka
5. sep 2013

@speranza1 kludne sa pýtaj..inak moje povolanie je bytový dizajnér 😀

gaga83
5. sep 2013

@lubicaligocka blsuper spravicka blahozelam;););)

jahoda333
5. sep 2013

@lubicaligocka jeeeeeeeeej paradicka dalsia tehulka ako sa nam to pekne rozbehlo a vo vlaku su dalsie volna miestecka prosim nastupovaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat vsetky do radu 🙂 😉

tinka9075
5. sep 2013

@lubicaligocka veľká gratulka 🙂 🙂 pozerám že ty si z Partizánskeho ja z Bošian 🙂 🙂

tinka9075
5. sep 2013

@zibi držím palce som rada že si sa rozhodla pre Reprofit 🙂 🙂 zbytočne by si sa trápila v sk centrách a nič z toho ako to bolo aj u mna 😒 😒

melisska
5. sep 2013

@lubicaligocka to bolo jasné 🙂. Blahoželáme 😀

ria191
5. sep 2013

@speranza1 jednoznačne lesklú ja som samotyran 😀 😀 😀 a sklo nechceš to je niečo medzi 😀 😀 😀

ria191
5. sep 2013

@melisska moja reč 😀 😀 😀

tinkatinulka
5. sep 2013

@ria191 vtipalek..lacobell na dvierkach je naj ale aj ta cena..🙂 treba setrit na babatko 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre