Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

rienok
25. mar 2011

@martini @gabinkaa, @martini a rebekka33 ozaaaaaj som vam ešte nepisala že som si bola kúpiť šťastné zelené ponožky dnes 😀 budem síce vyzerať zaujímavo ale nech to para tlačí
@tinna13 😉 ďakujem veľmi pekne aj za ten titul 😀

gabinkaa
25. mar 2011

@tinna13 ja mu tiež verím, že bojovníček bude bojovať a silne sa zahryzne a nepustí, teším sa na neho

rienok
25. mar 2011

@gabinkaa ´to je bez debaty, nemá inú možnosť 😵

martini
25. mar 2011

@rienok ....ide to síce trochu naopak...dnes máš titul, budúci týždeň po IVFku dostaneš červený diplom...a potom tú indiánsku šatku 🙂

gabinkaa
25. mar 2011

@rienok no jasné a dnes som povysávala, umyla kúpeľňu, navarila a od zajtra klapky na očiach a na ušiach, nič nevidím, nepočujem, len jedno.......

rienok
25. mar 2011

@martini to sa mi podobá, nemôžem byť ako ostatní furt proti prúdu 😀
@gabinkaa tak správne, ale do chladničky chodiť môžeš 😉 ale keď máš dobrého mangela tak mu to neprezraď 😉 ja to vždy aspoň 2 dni využijem ...po OPU a po transfere 😀 som beštia beštiálna

gabinkaa
25. mar 2011

@rienok som mu povedala, že ma musí rozmaznávať, po OPU sme išli na obed, bol neskorý asi o 17.00, najprv som si oddýchla, ale zajtra sa mi nebude chcieť ísť, radšej domka v pohode a v postieľke 😀 to je dobre, že ho využiješ a dúfam, že budeme ich využívať dlhšie, budú nás musieť hýčkať 😀

rienok
25. mar 2011

@gabinkaa správne veď už od zajtra si domovom pre bojovníčka 😉

martini
25. mar 2011

@gabinkaa @rienok dievčence, ja vám tak držím zajtra prsty, že tiež nič robiť nebudem...veď čo sa dá robiť s päsťami zovretými 😉
Ja som teraz u rodičov a mama sa na mňa sťažovala, že ani deku som z hojdačky na terase nezobrala, keď som odišla zo záhrady...a ja na to: šak som tehotná, nie? 🙂
Takže Gabinkaa...odzajtra si tehotná a tiež nič neroooob. len tehotni 🙂

gabinkaa
25. mar 2011

@rienok pekne si to napísala......domovom.....

rienok
25. mar 2011

@martini ďakujem asi už pojdem do hajan nech som na zajtra nachystana 🙂 papa zajtra sa ozvem
@gabinkaa 😵

martini
25. mar 2011

@rienok dobrú noc a zajtra veľa úspechu ... a nezabudni, naplánovali sme 5 zrelých...okej, okej...keď budú štyri, tak to je tiež dobréééé. 🙂

gabinkaa
25. mar 2011

@rienok tak dobrú nôcku, ja tiež pôjdem, aby sme boli oddýchnutí, budem myslieť na Teba, my budeme na ceste 😉

gabinkaa
25. mar 2011

@martini ďakujem moja a budem sa držať Tvojej rady a tehotnieť.... 😉

martini
25. mar 2011

@gabinkaa veľa šťastia zajtra... tentokrát to VYJDE !!!!

lianka7
26. mar 2011

Babulky,myslim dnes na vas a silno stiskam paste,aby vam to vyslo.Na cestu posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂 Drzte sa a opatrujte!

luly3
26. mar 2011

rienok, gabinka myslím na vás a moooc držím palce.

luly3
26. mar 2011

@gabinkaa už máš drobca v perinke 🙂 🙂 🙂 nech sa mu u teba páči celučičkých 9
mesiacou, teda už 8,5 😀 😀 😀

@rienok ty už tieš máš po OPU 😉 tak dúfam že dopadla nad očakávania a že ti nieje zle 🙂

maticap.
26. mar 2011

@gabinkaa @rienok - dievcata, drzim vam palciaky! 😉 nech sa drobci poriadne zavrtaju 😵 !

naduska
26. mar 2011

@cecil36 ber hlavne ten Femibion ako som uz pisala ,ten obsahuje matafolin [ je to aj na krabicke napisane ]pomaha vstrebavat Kys.listovu ,lebo my MTHFR nedokazeme tak vstrebat kys.listovu .a mozes aj ten acidofolan nic sa nestane,, ved zvysok telo vyluci ,s kys.listovou sa nemozes predavkovat .
My MTHFR potrebujeme kys.listovu a vela je dobra na homocystein ......
k tomu anopyrinu - ja si ho nasadim tiez a v den OPU si ho nedaj a od vecera budes asi aj tak pichat fraxac alebo clexan....
oni nemaju radi v R. ked pichas alebo beries anopyrin pocas stimulky ,lebo sa im nmozes troska viac rozkrvacat :}
ale ja si ho nasadim urcite a v den OPU nedam ,lebo vecer uz budem pichat fraxac.

callex
26. mar 2011

ja uz mam aj pozehlene..ked je rec o super zenach..teraz idem do robotky 😠 .
nazov pre OZ: napadlo ma ,,Dve ciarky,,....myslim ze kazda z nas vie co to znamena.

luly3
26. mar 2011

@callex 😀 😀 😀 😀 dve čiarky 😀 😀 😀 heeej ale to vieme asi iba my 😀
baby ja sem jak bomba ja stale jem a jem a dnes som sa postavila na váhu
a mám 5 kg naviac 😠 😠 😠 už tak sem bola ako bomba a čo teraz

gabinkaa
26. mar 2011

@luly3 ďakujem moja, nakoniec sú dvaja, jeden v špičkovej kvalite a to druhé v dvojkovej, ale bojuje, tak sme dali obidve, dúfam, že sa im bude u mňa páčiť a budú nás chcieť ako rodičov 😀

gabinkaa
26. mar 2011

@maticap. ďakujeme, musíme veriť, že to dopadne dobre pre nás a potom aj pre tých našich drobcov 😵 😵 😵

luly3
26. mar 2011

@gabinkaa 🙂 🙂 🙂 🙂 noooo vidíš a bude sa pačit o tom ani nepochybuj 😉 na koniec to budú dvojčááátka 😀

luly3
26. mar 2011

@gabinkaa a kolko bunkove boli a kto ti robil ET ??? 😉

gabinkaa
26. mar 2011

@luly3 jedno bolo 8 bunkové a jedno 4 bunkové, ale vraj životaschopné, ET mi robil Koudelka, veľmi milý doktor, videla som ho prvýkrát a všetko nám pekne vysvetlil, aj obrázky mi ukázali

rienok
26. mar 2011

@luly3, @maticap, @callex, @martini, @lianka7 ahojte tak už mám po OPU, robila mi ho Pospíšilová a tak som sa tešila ráno ke´d som stretla pred RF Koudelku že to bude robiť on. no nevadí vraj mam 3 vajíčka tak uvidíme čo z toho bude.... neviete či mám normálne volať zajtra ...nedeľa alebo až v pondelok? ďakujem za držanie palčekov´, inak v pohode, trošku bolí brucho a spala som od 11 keď sme prišli domov až do teraz 😀 , zle mi ale nebolo

@gabinkaa ani nevieš ako ma tá Tvoja správa potešila 😵 😵 😵 ... tak máš drobcov 2 tak sa o nich pekne staraj 😉

rienok
26. mar 2011

@callex dve čiarky je náhodou úplne fajn názov OZ , ja som stále bez nápadu 😒

gabinkaa
26. mar 2011

@rienok super, že si v pohode, ja dnes leňoším, môj drahý pracuje, ale kávičku som mu urobila, keď sme prišli, išla som spať a spala som asi do druhej, dobrý oddych, myslím, že môžeš volať zajtra, nepovedali Ti? tam je myslím nepretržitá služba, tak sa pekne držkaj

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre