Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gabinkaa
31. mar 2011

@martini 🙂 🙂 🙂

luly3
31. mar 2011

@martini testovala 🙂 bola tam čiaročka a až dve 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@gabinkaa nesleduj sa ja ked som bola negatívna som mala úplne
tie isté príznaky ako teraz len s tým rozdielom že teraz mám // a vtedy nist ,
takže podla mna to telo reaguje na tie lieky a nie na drobca lebo ešte je
asi aj tak skoro, nie?????

gabinkaa
31. mar 2011

@luly3 neboj ja sa nesledujem, nemám na to ani príliš čas cez deň, ale ak niečo bolí, tak to cítiš či sa sleduješ alebo nie a ak to prestane bolieť, tak zasa necítiš nič, ale inak to beriem v pohode a uvidím či budú dve alebo jedna
a či je to skoro? to práve neviem posúdiť

luly3
31. mar 2011

@gabinkaa 🙂 🙂 🙂 určite budú // 😉

naduska
31. mar 2011

@gabinkaa kolko bunkove ti vkladali ??? mala si blastule??

tinna13
31. mar 2011

@martini bozinku to su krasni havkovia, presne takuto rasu by som chcela aj ja, anglickeho alebo francuzskeho buldocka. skoda, ze byvas tak daleko 😀

neskor si vas docitam, vela ste popisali

@rienok @gabinkaa TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

martini
31. mar 2011

@tinna13 mám tu taký čínsky kalendár výpočtu pohlavia 🙂 len je vo Worde a tak neviem na neho dať link... ale keď mi povieš koľko máš rokov a v ktorom mesiaci si počala (asi vo februari), tak ti poviem, čo budete mať 🙂
Keby ste nááhodou zablúdili do KE, tak sa stavte, Artur a Oskar (mená psov) majú radi návštevy 🙂)

rienok
31. mar 2011

@martini a čo im robia, zožerú im topánky? 😀 Artur a Oskar ... úžasné mená aké majú skratky? či Ti neutekajú?
ten čínsky kalendár sa nedá poslať cez IP alebo tak dajak?
@tinna13 ďakujeeeeeeeeeeeeem 😵
@gabinkaa tož to su klidny 😀 lebo som mala pocit z práspevkov že sa veľa sleduješ, ale takto to je v poho 😅 aj mna sem tam dačo pichne obcas trochu tlaci tesne nad lonovou kosťou... čo Ti ja viem. Ja som sa bála že máš horšie nejaké bolesti

cecil36
31. mar 2011

Ahojte, konecne som sa sem dostala 🙂
@rienok nech vam stretko vyjde 😉 a nabuduce sa uz 100% pridam. Inak snad sa ta dcerina viroza na mna nenalepi 😠 Ozi, baby pri stimulke boli podbrusko ci nie? Mna nic neboli, nepicha, tak neviem ci je to tak v poho...? 😉

cecil36
31. mar 2011

@lulu10 Machac odpisuje do 24 hodin 😉 Aspon u mna to tak vzdy fungovalo 😉

gabinkaa
31. mar 2011

@luly3 nič iné si neprajem len dve //, lebo si myslím, že si to zaslúži, tak ako každá jedna z nás čo prechádzame podobnými problémami, tie, ktorým to ide ľahko ani nevedia čo sú toto za problémy, ale tebe moc moc gratulujem k silnejšej čiaročke
@naduska vkladali mi 8 bunkáčika a 4 bunkáčika, tak uvidím
@tinna13 ďakujeme 😉
@rienok to nie, len bolesť cítiš, ale cez deň som nemala toľko času, daňové teraz a aj práca, dnes som konečne urobila úhradu, aby ma ešte nepokutovali

rienok
31. mar 2011

@gabinkaa ja som tiež posielal prachy a rozčuľovala som sa pri tom 😀 juj, čo všetko by som s tými peniazmi vedela spraviť 😵 😵 😵

rienok
31. mar 2011

@cecil36 mňa nebolelo podbruško ba ani vaječníky.... vôbec nič mi nebolo, buď v pohodke 🙂

gabinkaa
31. mar 2011

@rienok to mi hovor..... 😅 ešte som musela riešiť aj banku, znova mi ukázalo zablokovaný IB, už sa mi to tento mesiac stalo, museli mi ho odblokovať, už som nadávala či sa mi tam niekto nenabúrava cudzí, však nie je možné, aby mi to ukazovalo zablokované a volala som majstrovi kedy bude urobená nová kuchyňa, tak vraj bud. týždeň 🙂

martini
31. mar 2011

@rienok takže som tu tabuľku našla aj na nete...no budeme (ty aj ja) mať dievčatá 🙂

http://www.nasarodina.sk/tehotensky-kalendar/ka...

luly3
31. mar 2011

@martini mnooo ja mam otazky mam 30 ale v maji 31 tak teda kolko rokou mam
dať že mám 😀 😀 😀 😀 lebo pri 30 je dieučatko a pri 31 chlapček 😝 😀

martini
31. mar 2011

@luly3 v čase počatia bolo 30, takže samééé baby tú budúúú 🙂 som zvedavá aká bude úspešnosť tejto tabuľky 🙂

rienok
31. mar 2011

@martini nemoze byt správny, ja budem mať dievčatko a chlapčeka 😀 😵

martini
31. mar 2011

@rienok no veď je správny...jedno bude dievčatko, lebo ten číňan nepočítal s tým, že my prekábatime systém a vytvorím dvojvaječné dvojčatá, čo je v prírode zriedkavé 🙂 takže jedna bude baba určite a to druhé bude možno chlapec, prinajhoršom budeš mať dve princezné...

rienok
31. mar 2011

@martini no, ešteže tak lebo ja správy, ktoré nechcem počuť neberiem na vedomie 😀 svoj život ovplyvňujem pozitívne 😀 asi mi dnes šibe 😎

maticap.
31. mar 2011

ahojte, co je nove? Citam, ze budu baby - aj ja si myslim, ze u nas bude baba - aj podla toho cinskeho kalendara mi to tak vychadza 😵 . ale inak je mi to - hlavne, nech je to zdrave! 😎

martini
31. mar 2011

@rienok veď tak sa to má...správny prístup...

tinna13
31. mar 2011

@martini to snad nemyslys vazne s tymi menami. mame s mm uz zoznam mien pre nase deti /ten zoznam uz mame davno/ a Artur a Oskar su nase top mena pre Chlapceka 😀 . cez velkonocne sviatky sa chystam na vychod na cely tyzden. ja tam mam celu rodinu. Rodicov v MI a sestru v KE.
Tak mi to prosim ta vyrataj som zvedava. Mam 32 rokov, a neviem co sa berie ako datum pocatia? OPU 8.2 ci ET 13.2.
A tebe co vyslo? mne je to v podstate jedno. ale ti tvoji havkovia su zlatucki

tinna13
31. mar 2011

@martini pardooooon vlastne uz mam 33 nedavno, este som si nezvykla 🙂

martini
31. mar 2011

@maticap. takže asi ďalšia baba do partie? a jasné, že je to jedno a zdravie je najpodstatnejšie...to skôr len tak pre rozptýlenie si to tu "zisťujeme" ...🙂
maticap., nechcem ti do toho kecať, ale ty si písala, že si mala v pondelok CRL 1,1 cm (jedine, že by to bol údaj gestačného vačku, teda GS)..to si potom v 8. mesiaci a nie v 6tom. Lebo vždy sa počíta gestačný vek, nie skutočný vek embryjka...ale možno sa mýlim a tiež je to v konečnom dôsledku jedno, hlavne nech je zdravé a podrobnosti sa určite u gynekológa dozvieš neskôr 🙂

martini
31. mar 2011

@maticap. nie MESIACI, ale týždni, pravdaže...sorry, som popleta 😉

maticap.
31. mar 2011

@kajka39 kajka, dakujem. Som rada, ze si znova spat a ozvala si sa. 🙂

martini
31. mar 2011

@tinna13 no dobre, ale vo februari počas počatia (teda OPU) si koľko rokov mala?

maticap.
31. mar 2011

@martini ahoj martini, hej, pisala som 1,1 cm - a dufam, ze som sa nesekla, lebo dr. to hovoril v milimetroch: 11 mm. A povedal, ze mu to vychadza na 7. TT + 1, no vraj teraz je to tazko utrafit - milimeter sem - milimeter tam. Vraj o dva tyzdne to na sone bude uz jasnejsie. Vsak ale ved ja viem, kedy bola ovulka a teda mi to vychadza, ze som 6.tyzden tehotna. Inak, co sa tyka pocitania gestacneho veku - mam v tom slusny chaos. Budem rada, ked ma uvediete "do obrazu" . 😀

tinna13
31. mar 2011

@martini tak aj mne vysla baba 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre