Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zlatanka30
27. máj 2011

@leamax juj dakujem som ako na ihlach. 😠

leamax
27. máj 2011

@lenka_21 hej, veru, este lulu10 je tam s tebou 😉
@zlatanka30 ved nadej je vzdy, neboj, dobre to dopadne, pekne ich hladkaj, nech vedia, ze u maminky im bude vyborne 😵

gabinkaa
27. máj 2011

@rebeka33 ja hlasujem za Karolínku, síce je to dlhšie meno, ale málo používané a to zaujímavejšie, Emka sa veľmi používa 😉

gabinkaa
27. máj 2011

@zlatanka30 mne také vkladali, ale druhý deň od OPU, ak nerátam deň OPU a teraz neviem ako sme dopadli, lebo sme stále v štádiu čakania pred testíkom

miminkad
27. máj 2011

PREDSTIMULANTKY:
Lenka_21

STIMULANTKY:
ninockaskv

ČAKATEĽKY:
gabinkaa
miminkad ET 23.5,hcg test 6.6.
leamax ET 9.5. hcg test 30.5.
bayley
rienok ET 17.5. hcg test 31.5.

TEHULKY:
rebeka33
pikha
tinna13
martini
maticap
luly3
callex

MAMIČKY:
zuzla80
olympia
orsulka
takyna
tanitta
avaka
julietka
mirinda10
anty
shandy
dior
mircalla
violoncielka
modra
tomka12

SPRIAZNENÉ DUŠE:
Lenka_21

callex
27. máj 2011

inak citala som si teraz ten clanok o pupocnikovej kvri...ten link co dala mircalla..a myslim ze te prispevky bab hovoria za vsetko.ja som zatial rozhodnuta nevyuzit tuto moznost,..a ani nebudem splnat kriteria..kde by sa vo mne vzalo 4,5kg dieta ked ja som sa narodila dvojkilova a nejake drobne?

leamax
27. máj 2011

@callex aj ja si chcem precitat - som presvihla akosi info od mircally 😢

leamax
27. máj 2011

@callex uz som nasla, to bolo tusim v zdravi pisane. som citala...

miminkad
27. máj 2011

@leamax ozaj,kupila si si to nove zdravie?

leamax
27. máj 2011

@miminkad ano, dnes mi ho muzik kupil. preco?

miminkad
27. máj 2011

@leamax no ked si spominala,ze pojdes si kupit 😉

leamax
27. máj 2011

@miminkad jaaaj 😀 mne tusim zakrpatieva mozog 😀 😀 😀

miminkad
27. máj 2011

@leamax 😀 😀 😀

maticap.
27. máj 2011

@rebeka33 ahoj rebeka, este to tu docitavam (ste toho ale popisali), a zistujem, ze aj Tebe sa paci ABC design a Mamba. Priznam sa, ze mi az oci vyleteli, ked som si to precitala. Uz si ho v nejakom obchode skusala? Ja sa chystam zajtra do Hlohovca do jedneho shopu s kocikmi. Chcem ho porovnat s Gessleinom F4 kombi. Potom poreferujem. 😀

callex
27. máj 2011

@leamax https://www.modrykonik.sk/fotoblog/petrazav/alb...
ale tie prispevky pod tym obrazkami stoja zato..

leamax
27. máj 2011

@callex tak to som nepozerala 😀 dik, idem teda este raz kuk

maticap.
27. máj 2011

@callex cavec, tak som si prave docitala prispevky k tomu clanku o pupoc. krvi. Len skoda, ze sa ten clanok neda precitat - je to prilis male zobrazenie. Nevies v ktorom cisle Zdravia to vyslo?

rebeka33
27. máj 2011

ďakujem všetučkým za návrhy na mená,už som xkrát prešla kalendár a stále nemám pocit, že to nie je topravé orechové. Tak do 3 dní po pôrode mám čas 😀 😀 Mne sa tiež páčila Ema .ale práve to ako ich je veľa ma odrádza.Mne sa páči aj rebeka preto ju mám v niku, aleto skôr pre seba 😀 . Stále mám pocit,že to naj prehliadam.
@maticap no veru poreferuj ležiacej , ja to pozerám len na nete,ale to inštruktážne video ako sa ,mamba skladá a rozkladá si ma kúpilo. Len farby sú pre dievčatko 😝 Keď tam budeš a náhodou by mali giordani ethos ,pozri sa mi aký je praktický. Díki 😵 😵
@callex ja som podpísala zmluvy, ale môžem od nich ustúpiť, ak nebudem spokojná s kvalitou transplantátu, počtom buniek a tak. Mňa na to nahovorila moja známa onkoligička a ja jej verím. 😵
prajem pekný večer a už sa neviem dočkať budúceho týždňa a dobrých správ. 😵

miminkad
27. máj 2011

@maticap. december 2010

leamax
27. máj 2011

@callex no tak tie prispevky su zaujimave...
@rebeka33 ja som tiez nad tym uz rozmyslala a ked je tam aspon male %, ze to pomoze, tak som asi za. ale skor by som to asi dala do toho verejneho registra

maticap.
27. máj 2011

@rebeka33 ak ho budu mat, tak pozriem. Mna na Mambe zaujala velkost vanicky, hmotnost a cena (ale asi ho budeme kupovat v Nemecku...mm tam chodi sluzobne). My sme vybrali mena po nas - ale opacne: ja som martina, tak chalan mal byt Martin a mm je Peter - takze dievca Petra. To nam ostalo, no s tym chlapcenskym mam problem, lebo termin porodu mam 13.11. a Martin ma meniny 11.11. takze ho nechcem obrat o sviatok... alebo ze by radsej Ivan? 😀

maticap.
27. máj 2011

@miminkad dik. 😉

leamax
27. máj 2011

@maticap. zajtra ides pozerat kocik? ber zo sebou aj krajcirsky meter a meraj 😉 popisat mozu kadeco, ked chcu predat 😉

maticap.
27. máj 2011

@leamax dobry napad 😀 . Ja pozeram stranky vyrobcov - ti snad nekecaju. 😨

leamax
27. máj 2011

@maticap. tak vies, mozu napisat rozmer vanicky taky a taky, ale nemusia ti napisat, ci je to vonkajsi, alebo vnutorny rozmer. ja rozhodne, ked budem pozerat kocik, tak budem merat. ved ide o pohodlie vasho pokladika a tiez bezpecnost 😉

leamax
27. máj 2011

tak idem ja uz off
prajem vam vsetkym krasny vecer a pekny vikendik. uzite si ho
pa-pa

maticap.
27. máj 2011

@leamax ved iste - ten meter asi fakto zoberieme so sebou. prave som zistila, ze na tej stranke (maju kamennu predajnu aj v Hlohovci), maju kocik ktory som chcela povodne: cesky vyrobca Patron a pozdaval sa mi patron apollon a patron f4. Tak dufam, ze ho budu mat aj na predajni, nech mozem porovnat.
Aj ja idem off - teda k telke 😉 . pekny vecer!

rebeka33
27. máj 2011

@leamax lenže do verejného sú velmi prísne kritéria a nemusíš sa tam dostať. ja skôr pozerám na výskum kmeňových buniek, zatiaľ je v plienkach, ale do budúcna sa doňho vkladajú veľké nádeje. ale je to fakt drahé,takže to dám zmraziť, len ked bude dobrý výsledok.
@maticap my sa na chlapčenskom viac shodneme jakub alebo viliam ,ale to chce mm 😀 no pozrem aj tých čechov.Hlavne nechcem poliakov, ale na tých stránkach ti malo kde napíšu krajinu pôvodu a niektoré polské firmy si naschval dajú talianske meno a úplne ma poplietli. 😠 😠 zajtra čakám referencie. 😉 🙂

rebeka33
27. máj 2011

@maticap. no to mu neurob ,že naraz aj narodky aj meniny. Jasom Eva a pravidelne mi oznámia ,že mám o darček viac pod stromčekom 😝 .Nikdy žiadna oslava ani žúrka , no oničom. práve preto jej Evu nedám,to radšej Simonu 😀

maticap.
28. máj 2011

@rebeka33 no vidis, a ja mam narodky 20.12. , takze na narodky mi povedia, ze ved budu Vianoce - takze dostanem nieco skromnejsie (aj z dovodu, ze vymysliet darcek aj na narodky a aj Vianoce da zabrat 😀 ) a na Vianoce mi naznacia, ze ved som mala nedavno narodky... takze uplne chapem 😎 .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre