Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sona_fit
19. nov 2015

@mircalla Jej mamina, gratulujeeem! To je ale veľká babuľka 🙂 Vela zdravíčka obom!

zuzu1108
19. nov 2015

@mircalla Gratulujem maminka 🙂. Malinka ma krasne modelkovske miery 🙂. Vela zdravicka vam prajem.

lada_dee
19. nov 2015

@mircalla... Gratulujeme, veľa zdravíčka obom 😊

stella25
19. nov 2015

@katka17044 ahoj, dostaneš protokol o tom čo a kedy užívať. Podľa toho aké ti dajú lieky. Začínas 2 deň. Sono 8-9 deň

katka17044
19. nov 2015

@stella25 dakujem tebe zabral soft?

gagirl
19. nov 2015

@mircalla jej krasne velke dievcatko..blahozelam a prajem vam vela zdravia a tebe vela sil🙂

lienkae
19. nov 2015

@mircalla srdecne gratulujem a prajem vela zdravia vam obom 🙂

skaredekacatko
19. nov 2015

@mircalla gratulujem vela zdravia obom.

tlucka
19. nov 2015

@mircalla Gratulujem a veľa zdravíčka a šťastný život prajem 🙂

lienka_1
19. nov 2015

@mircalla Blahozelam! 🙂 Nech Vam malicka krasne rastie! A mamke rychle zotavenie!

tinka9075
19. nov 2015

@mircalla gratulujem a veľa zdravíčka malinkej aj maminke 🙂 🙂

gagik
19. nov 2015

Baby, ktore ste brali intralipid, vola sa to stale intralipid alebo to ma nejamy iny nazov.Lebo net mi vyhadzuje ze intralipid uz nie je dostupny

mimika1973
19. nov 2015

@mircalla gratulka mamina, zvladli ste to na jednotku! 😵 Rychle zotavenie a vela zdravicka, stasticka prajem! 🙂

gagirl
19. nov 2015

@gagik ano..je to stale intralipid podla toho co kocky pisu..

elienocka
20. nov 2015

@mircalla gratulujem k princeznicke

stella25
20. nov 2015

@katka17044 nie,mne uz ani soft nepomohol. ja som zacala neskoro. ja som uz v stadiu, ze nemam ziadne svoje vajicka.

evit81
20. nov 2015

@katka17044 ahoj, mne soft zabral lepšie ako klasické IVF. Pri softe som dosiahla 6 vajíčok (z toho 4 zrelé, aj oplodnené). Jednu expandovanú blastocystu mi vložili a 3 máme mrazáčiky. Myslím, že aj moja doktorka sa čudovala (aj z výsledku 6 vajíčok aj z toho, že všetky nevložené stihli dorásť tak, aby sa mohli mraziť). Je to čerstvé, 17.11. som bola len na vklad 🙂 Držím ti palce.

lienka_1
20. nov 2015

@gagik Mne na zaciatku tehu poslal doky schemu s inym nazvom intralipidu aj vyrobca bol iny, ale nakoniec sme sa dohodli na klasickom, lebo ten som mala odskusany a dostupny. S klasickym intralipidom je to tak, ze nie kazda distribucka liekov ho vie dodat. Ja som ho zhanala vzdy v lekarni, ktora spolupracovala s distribuckou, co ho dodat vedela. Ak budes potrebovat, cinknem tam a zistim Ti ktora distribucka ho vie dodat. A trosku sa musim pohrabat v starych e-mailoch a poslem ti meno toho druheho intralipidu.

lienka_1
20. nov 2015

@gagik Tak ten druhy intralipid sa vola LIPOPLUS 20%. Pisala som si vtedy ohladom intralipidov s dokym a ze je to to iste liecivo, iba iny vyrobca.

katka17044
20. nov 2015

@stella25 tak to ma mrzi ale pozeram ze si v 8tt tak nakoniec sa podarilo gratulujem

katka17044
20. nov 2015

@evit81 jej tak drzim ti silno palce aby vsetko dobre dopadlo 🙂 mna to caka v januári

fatma1
20. nov 2015

@mircalla Gratulujem zo srdca ;) drzte sa...

matusik6
20. nov 2015

@mircalla veľká gratulka

naveen
20. nov 2015

@mircalla blahozelam, zelam vela stastia a zdravia 😵 😵

scheflera
20. nov 2015

@mircalla Blahoželám.Tak už je vyhraté.To je ale kus ženy. 🙂 Veľa zdravia obom,rýchle zotavenie.
Moja má dnes v 32.tt 2320g,tak sa tiež teším..

mimika1973
20. nov 2015

@evit81 ahoj, a tie mrazene mas v akom stadiu? tiez expandovane, ci ine, ako HB ci B?
Drzim palce aby tento vklad bol uspesny! 😵

santeema
20. nov 2015

@mircalla gratulujeeem🙂))) a zelam zdravie a pohodu dalej🙂

cmudlo
21. nov 2015

@mircalla blahoželám! A prajem veľa zdravíčka celej rodinke 😉

mircalla
21. nov 2015

Kocky dakujem vsetkym za spravy a pridavam photo

mircalla
21. nov 2015

Aha tak este raz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre