Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

scheflera
2. dec 2015

Takto presne pred rokom som bola na KETe v GF,ako ináč,neúspešnom.Potom som odišla inam,a pozrite,teraz riešim pôrod. 😀
28.12. mám sekciu,dúfam,že to nejak už dobojujeme.

mircalla
2. dec 2015

@scheflera @lienka1 Baby tak uz to mate za par....tesim sa

matusik6
2. dec 2015

@leaa70
Nativ,soft
darovane

matusik6
2. dec 2015

@lola911
Hlavne klud
Uvidis v sobotu🙂

matusik6
2. dec 2015

@leaa70
Tebe čo navrhol lekár?
A ked si mala odber kolko si mala folikulov?

cheeky82
2. dec 2015

@silvinkabb ďakujem. Ide o to, ze ja mam stale len takú slabú. Pri vyšetrení v ordinacii nic neni vidno. Žiadne začervenanie, opuch, proste nic. Až ster ukáže ze ide o miernu mykozu.

leaa70
2. dec 2015

@matusik6 ja som mala tu najednoduchsiu stimulaciu teraz na dalsiu konzultaciu idem ku
MUDr. Hana Pospíšilová az v januari tiez rozmyslam nad darovanim uvidim ak nebude ina alternativa tak pojdem do toho..mala som 3 folikuly, ale iba jedno bolo schopne oplodnenia 🙂

leaa70
2. dec 2015

@scheflera a kde si odisla do akeho centra? a drzim palce 🙂

cheeky82
2. dec 2015

@gagirl a co ti povedal lekár? Prečo je to svrbenie? Raz som to mala negatívne no svrbenie som citila

santeema
2. dec 2015

@lola911 ahoj. uz som to tu pisala, ja som mala uz okolo 27 roku amh velmi nizke okolo 1, s priatelom sa nam podarilo po 6. ivflu babo ked som mala 38r a amh podobne ako ty 0,1. kazde ivfko maximalne pripustne davky hormonov a 2 krat som nemala ani jedno vajicko, raz som mala 1 ks, raz 2 ks, nidy nic nevyslo po vklade. potom rekord 3 ks, vlozili 2 a z jedneho mam malého. ked mal maly rok a 3 mesiace tak a potom sa stalo neviem co a otehotnela som prirodzene a teraz mam tiez 41 a dalsi maly ma 5 mesiacov. neboj, mozno budes mat stastie aj ty🙂...v kazdom pripade ti ho prajem z celého srdiecka🙂. ja to doteraz nechapem, co som robila inak, ze sa to podarilo. nizke amh nezname ze babo nebude, som toho zivim prikladom🙂.

osky
2. dec 2015

@santeema fiiiiha,teda,i povzbudenim pre vsetky zeny.dakujeme.a blahozelame 😀

silvinkabb
2. dec 2015

@cheeky82 no ale prave preto to treba preliecit. a dovnutra si nikdy nic tak nezavedies. skusim zavolat svojej doktorke, a spytat sa na ten nazov. ale lekar je s prepacenim debil, takto mat na haku

matusik6
2. dec 2015

@santeema
krasny pribeh

gombicka
3. dec 2015

@lienka_1 milujem tie tvoje pernicky. Neposles mi zopar v balicku? 🙂 🙂

vivien391
3. dec 2015

@santeema super povzbudenie, dodala si mi nadej 🙂

lienka_1
3. dec 2015

@gombicka Myslis, ze preziju tu cestu? 😀

ingrid0105
3. dec 2015

@angel74 no ako ste dopadli moja? Vsetko v poriadku?

angel74
3. dec 2015

@ingrid0105 ahoj,takze náš krpec má 9,5mm a ma aj akciu srdiečka.21.12 idem ešte na sono a hádam mi dá aj fotku 😉

gagirl
3. dec 2015

@angel74 krasne..drzte sa ..drzim vam veelmi palce.🙂

balance
3. dec 2015

Ahojte,baby za predlzenie uchovania embryi sa plati 66€ za jedno? Ide o to,ze sme dali zamrazit dve a teraz neviem,ci crna je 66€ za jedno Alebo za oba misy,dali sme ich zamrazit zvlast.

stella25
3. dec 2015

@balance ahoj. Mne tiež dve zvlášť mrazilia bolo to 5000czk

lienka_1
3. dec 2015

@mircalla Dufam, ze my az po Vianociach. 😉

mircalla
3. dec 2015

@lienka_1 uz si 36 tt to je parada...

mircalla
3. dec 2015

ups ved ja som im o malej ani nedala v RF vediet, idem pisat

mircalla
3. dec 2015

Babenky inak neviete co je s @silvia545 strasne ma zaujima ako sa ma...dlho tu nebola

mircalla
3. dec 2015

Nuz uz som napisala aj RF a Marcelovi zvlast...normalne mi slzy tiekli

gagik
3. dec 2015

@mircalla ja som tak pisala otevrelovi a na recepciu, tiez som pri tom plakala.

saraaah87
3. dec 2015

ahojte viete my povedat s ktorým doktorom máte dobré skusenosti s reprofitu??aby som si vedela vybrat ked tam budeme volat dakujem za odpoved

gagirl
3. dec 2015

@saraaah87 myslim ze oni su tam vsetci dobri co tam robia..Ja som sice tiez patrila k urcitemu lekarovi ale vykony mi robil skoro stale niekto iny..Lekari co su tam pracovne starsi maju asi viac skusenosti..ale ja neviem povedat nic zle ani na jedneho z nich tam.Drzim ti palce..

mimika1973
3. dec 2015

@angel74 super spravicka, len tak dalej 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre