Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mircalla
6. feb 2016

@osky aha prepac, neviem citat....tak ja som testovala na 8. den a uz boli // mala som 2 HB

alica311
6. feb 2016

@osky ďakujem veľmi pekne za odpoveď, dosť si ma ukľudnila, hľadám na nete čo sa dá, jedna baba dokonca písala, že brala pred odberom dvoje antibiotiká...len aby vyzdravela do opu, tak som zo všetkého zmätnená, ale viac menej som rozhodnutá pre opu bez narkozy

alica311
6. feb 2016

@osky ešte počkaj 3 - 4 dni, test by som urobila najskôr 9 - 10 dní po ET, držím palčeky 🙂

alica311
6. feb 2016

@lola911 oki, ďakujem za info, strašne si mi pomohla, chcem bez narkózy, nechcem už stimulku stopnúť a jedno dieťaťko mám a nechcem aby zostala bez mamy, lebo celkovo chorá-nechorá narkozy sa bojím

lusipe
6. feb 2016

@saraaah87
@dagmarik je to skvelý Lekar,velmi milý,ochotný a empaticky ... A dokonca nam sa vklad podaril na prvýkrát kde bol pri tom🙂

dagmarik
6. feb 2016

@lusipe ďakujem, máte nejaké pokusy za sebou aj na Slovensku, či Reprofit bola prvá a tá správna volba? Mimocbodom, gratulujem 🙂

lusipe
6. feb 2016

@dagmarik my sme boli na Slovensku len na iui a hned sme odišli...tu v Brne sa podarila prva dcérka hned a ma 17 mesiacov a teraz hned prvy Ket a vyšiel...🙂moooc drzim palceky 🙂

gagirl
6. feb 2016

@alica311 do piatku vyzdravies neboj..liec sa pekne..drzim palce nech si dovtedy fit..

dagmarik
6. feb 2016

@lusipe jeeej, paráda, takže druhé bábo na ceste? Želám nech všetko prebieha tak ako má. Mali ste nejakú zistenú príčinu?

osky
6. feb 2016

@mircalla fiiiiiha,uz na 8.den??? normalne som sa zacala bat,ved to uz by bolo teraz v pondelok,no ja si veru test asi este nespravim,aby ma pepka neklepla ak to nevyslo...ale v pondelok mi Doktor kazal prist na nejaku injekciu ale test to este nebude-tak neviem co to bude zac......

inak aj tak,ked aj bude pozitivny,mozeme sa tesit?
ja som uz Bola 2 razy prirodzene tehotna a nikdy to nevyslo.
celkom prve babo som potratila v 17.tt viete si to predstavit?
zacala som krvacat a museli ma otvorit.....

o 4 roky neskor som hned na prvy sup ostala tehu,ale kedze ani v 9.tt nebolo v plodovom vaku nic,vzali mi to.tehu bez plodu...hruza
no a pri tej kyretazi mi zistili nejaku vadu v maternici a ma operovali akoze to mi pomoze.

no pomohlo len k tomu ze uz viacej prirodzene neotehotniem....
a to bolo v Rakusku, takze ani tu nie je vsetko perfektne,ako by si dakto myslel

osky
6. feb 2016

@lusipe bozinku,tomu sa hovori stastie.na prvy sup a vzdy to vyslo.ak by som nebola prilis drza,mozem vediet kolko mas rokov a aky mas Problem ked to riesis cez IVF ?

osky
6. feb 2016

@dagmarik aj ja gratulujm hlavne nech mala ma co najskor zdraveho surodenca 😵

gagirl
6. feb 2016

@osky drzim velmi palce nech vam to teraz konecne vyjde..tiez mas toho uz vela za sebou..velmi ti to prajem 🙂

mimika1973
6. feb 2016

@gabika_83 ahoj, oni este mozu dorast, neboj nic! 🙂 a niekedy to meranie ani nie je iste a rovnake vsade...uvidis na druhom sone, to je o 2dni? ano chod Rovno do Brna na sono radsej, oni to budu presnejsie uz vidiet co a ako naprogramovat vsetko...aku mas davku, stimulku? aj s clostylom?
Drzim palce! 😉
Nie vsetci dokinovia vedia pisat pekne maily, Stelcl to Vedel, aj smajlikovat 🙂 Aj ja som ho mala, potom som presla na Otevrela, ten takisto nepise toho vela ale za to co potrebujem vediet, a to je hlavne 😵

mimika1973
6. feb 2016

@lusipe ahoj ako tehulkujes? 😉 Na Ketiku si mala HB ako aj pri ET Hanky? a este mate dakych nanukov? uz si nepamatam preto sa pytam 😉

osky
6. feb 2016

@gagirl vdaka velka,veru,zislo by sa zu,nie som najmladsia....

mimika1973
6. feb 2016

@ria191 cipana rius! ved ty si uz 17tt! ved cochvilu uz budes citit aj kopance, ak uz aj nie 😀 😀 😀 To letiiii!!!! drz sa moja cicuska, a hlavne nech je to zdrave, co tam po pohlavi, odkaz mm!! 😝 😀 😵

gagirl
6. feb 2016

@osky ved to..roky tak letia..ja tiez uz nemam najmenej..je to stresujuce,ale musime verit ze cochvila budeme tehulky aj my..Kolko mas rokov ak to nie je tajne?

lusipe
7. feb 2016

@mimika1973 ahoj moja,no ani neviem ze som tehotna keby som cez obed s malou nezaspala🙂zajtra idem na sono tak snad je vsetko v poriadku.oba razy som mala FHB 1.a este mame tuším 7...ale to uz nedáme,ved teraz to budu 3 deti,to uz je na dnešnú dobu akurat🙂 a ty sa mas ako?ako malinky?

lusipe
7. feb 2016

@osky no nam sa prva podarila ani nevieme ako,boli sme sice mladi🙂potom to nešlo.asi 2 roky.tak sme isli do Brna a hned sa podarilo.ja vraj ukážkova ale muž pomalšie spermie.hned ako sa spojili tak sa krasne vyvíjali.a chvalabohu to vyšlo.ja mam 36🙂

lusipe
7. feb 2016

@dagmarik toto uz je tretie.🙂iba pomalšie spermie...dakujem pekne...aj ja drzim moooc palceky...

zuzu1108
7. feb 2016

Ahojte baby 🙂. Chcem vas povzbudiť vo vašom boji za vytúženymi detičkami. Ak sa co este len trochu da, nevzdavajte to.Bojujte. Aj my sme boli uz pripad na darcu spermii. Zostalo nam jedine embryjko z dvanástich. Žiadny mrazacik nic.Predtym dva krat anembryomola. A dnes tu vedľa mna spinka nas Marko 😍. Dakujem Panu Bohu za neho. Reprofit je správna voľba a u nas Otevrel.

gagirl
7. feb 2016

@zuzu1108 jeej Zuzi..malicky je uz na svete..vypytal sa nakoniec sam?vcera?je krasny..prajem vam obom vela zdravia maminka 🙂

gagirl
7. feb 2016

Dakujem za srdiecko..

osky
7. feb 2016

@zuzu1108 aj ja blahozelam,je nadherne vidiet taketo krasne zdrave dietatko,a este aj usmiate.no anjelik krasny.
prosim ta co je to anembryomola????

zelam Vela radosti s babom!!!!

matusik6
7. feb 2016

@zuzu1108
Veľká gratulka 🙂

mircalla
7. feb 2016

@zuzu1108 zlatusik. napis prosim potom aj viac
@osky to mi je luto, ja som tiez 2 krat potratila, ale skor....v 17tt to musi byt velmi zle

osky
7. feb 2016

@mircalla vdaka ti za sucit-ved to aj bolo hrozne.vo stvrtok som mala ist na take sono kde mi mele zu aj vyfotia cele,a den pred tym som sa zobudila v posteli plnej krvi....
v ten den ked mi ho brali,bolo este pred tym na sone vidiet ako sa brani proti tej krvavej machule rucickami.,ale doktori povedali ze mzem vykrvacat,nedalo sa zachranit..no Bola to nocna mora,dost dlho,ale je to zu 10 rokov.co zu.

osky
7. feb 2016

@lusipe no teda super.si este mlada,ja zu tolko casu nemam-o 2 viac ako ty.ale snad sa aj ja dockam.

tinkatinulka
7. feb 2016

@zuzu1108 gratulujem..tak predsa skôr.. Hoodne mliečka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre