Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

leaa70
24. feb 2016

@dancura aj ja som bola len raz a potom hned odber 🙂

leaa70
24. feb 2016

@cheeky82 aj ja ked som brala clostylbegyt, tak som mala zavrate a poruchy videnia, ale slabe 🙂

cheeky82
24. feb 2016

@leaa70 ja hrozne. Nikdy viac. Mala som ale vysoké dávky. Dve rano a dve vecer

leaa70
24. feb 2016

@cheeky82 no ja som mala este vyssie 2-1-2 a veru nebolo mi najlepšie, ale nebolo az take zle 😠 vzdy po pouzizi tych liekov mi bolo nevolno a potom to nejako preslo asi su dost agresivné 🙂

cheeky82
25. feb 2016

@leaa70 fuha. Ja som bola fakt v stave na sanitku. Raz som brala jednu rano a jednu vecer a to som mala závrate len jeden vecer. Ja som asi slabý jdinec

vernazza
25. feb 2016

@cheeky82 @leaa70 kocky a vy ste mali iba clostil? Ja zacinam cca o 2 tyzdne soft, clostil 1-1-1 a po utz povedia ci dopichnúť menopur. Kolko ste s tým mali zrelých vajok a vlastne v ktorom ste stadiu teraz už po vklade ci pred? Nejak som stratila prehlad..😊

cheeky82
25. feb 2016

@vernazza ja som mala súbežne 150iu fostimonu. Mala som 8 vajíčok, z toho 5 zrelych a z nich 3 embrya, ktoré sme dali zamraziť. Na vklad som nebola

leaa70
25. feb 2016

@vernazza no, ked som bola prvy krat na IVF som mala Diphereline 0,1a fostimon 225mg a mala som z toho 9 vajicok ale iba 5 bolo schopnych na oplodnenie z ktorych som mala 1 embryjko...druhy krat som mala stimulaciu s clostilbegytom 2-1-2 a tiez 3 vajicka a jedno embryjko, teraz my zase dali fostymon 225mg a Diphereline 0,1 mg tak zajtra idem na odber . stimulku ti nastavia podla toho v ako stave mas vajecniky, ako ti pracuju...

leaa70
25. feb 2016

@cheeky82 prečo si nebola na vklad?

leaa70
25. feb 2016

@cheeky82 no ved jasne, kazdy clovek je inac stavany...to co robi zle mne zase nemusi robit inym...a kolko si mala z toho vajicok

cheeky82
26. feb 2016

@leaa70 potrebujem najprv dať do poriadku imunitu. Druhý potrat by som uz neuvladla

tlucka
26. feb 2016

Kočky, prosím Vás, koľko sa platí za nativ, resp. soft, ak nepríde k ET? Akurát mi došla faktúra z Olomouca a mám nervy 😠 😠 😠 Zaúčtovali mi komplet IVF cyklus, ako keby transfer bol - t.j. - 15000 + PK + PICSI - ktoré sme nakoniec ani nemali a stačilo ICSI!! Kurna, mám také nervy.. Ešte mi doktorka, keď mi oznamovala, že transfer nebude, povedala, že určte nebudeme platiť plnú sumu a teraz došla faktúra za 25000 korún...

ria191
26. feb 2016

@tlucka napíš Macháčovi určite sa splietli 😔 😔 😔

nelly3
26. feb 2016

@tlucka
presne ako pise ria, napis mu, tolko platit nebudes

tlucka
26. feb 2016

@ria191
@nelly3 Už som napísala.. Napísala som tej pani, čo mi zaslala faktúru a kópiu preposlala Macháčovi.. Kokos, už ma tam vytáčajú... Asi to je znamenie, že táto klinika nie je premňa... Vždy nejaký problém vyrobia... Také mám nervy, že by som ju do prdele poslala...

matusik6
26. feb 2016

@tlucka
ak nepride k ET tak v RF som platila okolo 300 eur a mala som v tom aj ICSI,PK

matusik6
26. feb 2016

@tlucka
ja som tam bola raz,ale je to dialka a tie sesty na tej recepcii NO COMENT
isla som naspat do RF

mojpoklad
26. feb 2016

@matusik6 hovoríš prosím o soft alebo native? myslím tým tu cenu 300e...

zabka75
26. feb 2016

@matusik6 ja to už naozaj nechápem ja som moje 2 ivf platila cez 800€ neprišlo ani k et 😔

tlucka
26. feb 2016

@matusik6 Napísala som mail aj Macháčovi, že takéto veci by sa nemali stávať. Som zvedavá na reakciu... A ak bude treba, ešte ho upozorním tiež na neadekvátne správanie sestier na recepcii (to ich blbé komentovanie mi ide fakt na nervy) a vrátim sa späť do RF. Čo sa týka cestovania do Olomouca, tak mi to v podstate jedno, možno to mám o pár km navyše.. Ale asi toto bude impulzom na zmenu centra.
Samozrejme, že akceptujem, že musím niečo zaplatiť. V cenníku majú za minimálku bez ET cenu 3000Kč a naúčtuje mi 15000. A taktiež to PICSI - to sme ani nemali a ona si to tam naúčtuje!!! Nervy mám z toho!! Jasne že musím zaplatiť za ICSI, PK, aj teda tých 3000, ale viac ani korunu!! Majú tam bordel! Taký mail som tej babe poslala a aj kópiu Machačovi, nech vidí, čo sa mu na klinike deje.
Komu chodíš teraz v RF?

matusik6
26. feb 2016

@mojpoklad
soft aj nativ v RF ta ista cena

tlucka
26. feb 2016

@zabka75 To myslíš vážne? Veď pokiaľ nepríde k transferu, tak by si nemala platiť plnú sumu.

mojpoklad
26. feb 2016

@matusik6 OKI, ďakujem

matusik6
26. feb 2016

@tlucka
mne sa to tam cele nepacilo,ja som tam bola raz- konzultacia a pre lieky aj tak nic z toho
maju tam bordel a mne to bolo daleko
ja som presla k Otevrelovi

gagirl
26. feb 2016

@ria191 jej moja tebe uz svieti 20 tyzden..ty sa mas...aj ja chceem🙂Ako to leti🙂Ako sa mas?uz citis aj pohyby urcite🙂

matusik6
26. feb 2016

@zabka75
ja som lieky do toho nepocitala
ja som mala soft iba s clostyl. a to sa mi vytvoril az jeden folikul a na 4 den sa embryo prestalo vyvijat
zauctovali mi aj PK co mi nemali tak som to riesila
ale v lete v ceniku v softe a native mali ze PK v cene

tlucka
26. feb 2016

@matusik6 Počkám na vyjadrenie Machača a podľa toho sa zariadim. V postate som už dlhšie nalomená vráteniu sa do RF. Po odchode Štelcla som patrila k Machačovi a keď aj odišiel z Brna, tak som zase nechcela meniť lekára a dochádzala som do Olomouca...

matusik6
26. feb 2016

@zabka75
nechapem co si tolko platila ,kolko si mala vajicok?

katka17044
26. feb 2016

ahojte prosim aj vam poslali y reprofitu dva protokoly a kazdy iny? pisala som doktorovi a ze ten druhy je moj a prvy je ich ale aj tak nechapem

zabka75
26. feb 2016

@matusik6 aha tak to bude asi tým ja som napísala celú sumu čo som tam zaplatila.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre