Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zabka75
26. feb 2016

@matusik6 2ivf som mala len 2 z toho bolo len 1 embryjko ktore sa prestalo 3 deň vyvíjať 😔 tak et ani nedošlo mala som maximalnu stimulaciu

tlucka
26. feb 2016

@zabka75 Ja tak je to veľmi vysoká suma. Brala si od nich lieky?

matusik6
26. feb 2016

@zabka75
tak to mi je luto
a ake mas AMH?

matusik6
26. feb 2016

@tlucka
u mna ked sa pomylili,potom Otevrel mi pisal

zabka75
26. feb 2016

@matusik6 ešte som zabudla napísať že som samoplatca to je tiež dôležité.
Ďakujem už mám za sebou ďalšie neúspešne minulý mesiac 😔
AMH mam 1,7 čo mi Otevrel povedal že na môj vek až super. Budem mať 41

zabka75
26. feb 2016

@tlucka áno všetko som mala od nich. Ale ako som už napísala som samoplatca tak to asi preto.....

matusik6
26. feb 2016

j
@zabka75
ja som tiez samoplatca
tak to mas dobre AMH
ja som akurat mala 40
a dnes som si bola pre vysledok AMH 0,19
a kde to ho robili??
mozno netrafili stymulku

zabka75
26. feb 2016

@matusik6 tak vitaj v klube 40 😀
Mne robili minulý rok v rf pre ten výsledok sa aj doktor rozhodol A dal mi maximalnu stimulaciu a teraz som mala soft 4 vajíčka

matusik6
26. feb 2016

@zabka75 no diky
tak to si mala slusne aako to dopadlo

matusik6
26. feb 2016

@zabka75
ty mas este velku sancu so svojimi pri takom AMH
ja uz asi pojdem do darovanych

zabka75
26. feb 2016

@matusik6 máš správu 😊

mojpoklad
26. feb 2016

Dievčence, my sme objednaný do Brna, ja mám AMH 1, 56 a 31 rokov a po riadnej klasickej stimulke s Gonalom v ISCARE som mala 2 vajka, a že AMH 1.56 😝 ??????

ria191
26. feb 2016

@gagirl hi hi hi sa musim smiať, ale pomoooooooc ja som si ešte nestihla uvedomiť, ze som tehula pokial krpček nekope tak si ani neuvedomujem ze tam je 😳😳😳. Je to maly lemrusik ešte zatiaľ nic 😂😂😂😩

ria191
26. feb 2016

@tlucka hi hi hi aj v RF majú bordel v papieroch to mi ver 😱😱😱😱😱. Tak ja ked som chodila do Olomouca, tak tam boli milé sestričky, ale asi preto, lebo som meškala a stepan ma riadne zhukal v čakárni tak im ma bolo ľúto.

gagirl
26. feb 2016

@ria191 este stale neuvedomila??a co je to tam potom na sono?.. 😀 Uz kazdu chvilu budes citit..a potom ti to uz urcite dojde.. 😅

tlucka
26. feb 2016

@ria191 @ria191 Micka, o tom nepochybujem, že tam majú tiež bordel 🙂 Ja sa riadim hesla, že kto nič nerobí, nič nepokazí 😀 😀 😀 Ale, v takýchto situáciách by chyby nemali nastať... Pokiaľ išla vystavovať faktúru, tak musela mať pri sebe moju kartu. A ak by otvorila oči, musela by vidieť, že tam nie je správa o ET, takže sa vklad nekonal. Keby jej zaplo v hlave, tak by to konzultovala s niekým, prečo nebol vklad, či sa náhodou nemrazilo a ak nie, tak že má vystaviť platbu za minimálku bez ET. A s fakturáciou PICSI ma úplne naštvala. Pokiaľ si to niekto nevšimne, tak sa obohatia o 3000!!!
Možno ty si mala zo sestričiek dobrý dojem, ja žiaľ nie, teda tých sediacich na recepcii. Ja som sa vyslovene objednala k Macháčovi na sono na 11 DC. Následne mi volali, že tam v ten deň poobede už nebude, že mi sono bude robiť iný lekár. Tak som im povedala, že s tým nesúhlasím. Napísala som mail Macháčovi a ten mi napísal, že môžem doobeda kedykoľvek prísť a bez problémov mi sono urobí. Zavolala som im, ako som sa s M dohodla a začali pripomienky, že doktor si robí čo chce, že im nabúrava celý denný plán. Tak som im povedala, že mne je úplne jedno, aký majú plán, ale jednoducho pár minút v pláne majú určite voľno a nech ma k nemu objednajú. Po prvom sone mi kázal prísť o dva dni, samozrejme že mi na správu napísal Urobím osobne a zase sa pripomienky zopakovali, že doktor v ten deň nerobí sono, že on odbiehať kvôli mne na sono nebude, atď. Znovu ten istý scenár, nemajú ma kde pichnúť, blá blá..... Tie recepčné sú tak neprofesionálne, že spochybňujú postup a rozhodnutie vedúceho lekára.... Hanba. To však nie je všetko, samozrejme že to malo pokračovanie. Po náramnom úsilí teda našli pre mňa termín, a tak išla na druhé sono, opäť Štepánovi. Po druhom sone mi doktor stanovil deň odberu... a samozrejme že opäť napísal na správu UROBÍM SÁM.. To si mala vidieť znovu ich reakciu.. Ako je možné, že v ten deň robí odbery doktor V a prečo mne príde robiť Štepán. A to dokonca som mala 3 foliky a bez OPU. Tak ešte k tomu riešili, prečo idem bez narkózy.. Blbé ženy, čo ti poviem.. .. No poviem ti, že som sa už cítila ako debil, kukali na mňa ako na neviem koho... Tak som im nakoniec milo povedala, nech to neriešia a láskavo na naplánujú na odber. Oni si dovolia komentovať a spochybňovať rozhodnutie lekára. 😠 😠 😠 😠 A HLAVNE nahlas to komentovať pred klientom.. Keby si blbé poznámky nechali napotom, keď odídem... Hanba... Fakt som zvedavá, čo dotyčná pani z ekonomického oddelenia vystavujúca faktúru odpíše a hlavne som zvedavá na reakciu Macháča. A potom možno mu napíšem, akých neprofesionálnych ľudí tam chudák má a odídem. ...

ria191
26. feb 2016

@gagirl hej tak na sone to je super, lebo ho vidím, ale to je iba raz za mesiac. Strašne sa neviem dočkať kedy krpček začne kopkať 😀 😀 😀 a dúfam, že riadne aby som si to konečne uvedomila 😝 😝 😝 .

daska32
26. feb 2016

Ahojte.Nezostal niektorej Merional, Cetrotite a Pregnyl?Vopred dakujem.Správy do IP

ria191
26. feb 2016

@tlucka tak ja som v RF zazila dva krát veľké chyby, ale človek sa musí nad tým povzniesť a samozrejme ohlásiť sa 😀 😀 😀 😝 😝 😝 . Tak ty si si Štěpána takto ochočila ??? všetko robil sám ? prosím ťa to si ako dosiahla ? 😀 😀 😀 ja z teba zdochnem 😀 😀 😀. Holky na teba určite "žiarlili" hi hi hi. Ale nie každopádne by si mali brať príklad z RF tam je to fakt na veľmi vysokej profesionálnej úrovni to sa mi vždy na nich páčilo.

cheeky82
26. feb 2016

@zabka75 ja som mala teraz soft a platila som 45999 cz. Ale boli tam aj darcovské spermie, moje STD a hormonálny profil s AMH

cheeky82
26. feb 2016

@mojpoklad ja mam ukážkové AMH a zle reagujem na lieky. Pri 1.ivf len 5 a 3 zrelé, pri druhom 7 a 5 zrelych a pri treťom 13 a 5 zrelych. Teraz pri softe 8 a 5 zrelych

gagirl
26. feb 2016

@ria191 😀 uz za par dni sa urcite ozve..coskoro..zaujimave ze niekto citi skor niekto neskor..Vraj zalezi aj od ulozenia placenty a ktovie od coho vsetkeho..Bude to najkrajsi kopanec od chlapa.. 😀 a tentokrat povoleny,dokonca ocakavany🙂

matusik6
26. feb 2016

@tlucka
Moja to su slepice, nerozculuj sa

silvinkabb
26. feb 2016

@tlucka a nenapadlo ti, ze on spochybnuje ich pracu? a ze to je hlavne jeho hanba? akoze prepac, nic v zlom, ale robila som na recepcii a presne toto mi najviac liezlo na nervy. lekari si robili co chceli horedole a my sme to tam museli hasit

tlucka
26. feb 2016

@ria191 Ja z teba zdochnem 😀 Že ochočila 🙂 Vieš, osobný šarm robí svoje 🙂 🙂 🙂
Ale nie micka, srandu si robím.. Robil mi teda všetky úkony, ale vklad čo som hlavne chcela, by mi nerobil. A teda ani minule vklad nerobil on.. A nemala som z celkového priebehu vkladu a správania sa iného lekára dobrý pocit a ozvala som sa. Tak preto mi teraz slúbil osobnú účast na mojej liečbe 🙂

tlucka
26. feb 2016

@silvinkabb Pravdupovediac, nenapadlo mi to 🙂 Pochybujem o tom, že by niečo také robil.. Ale v každom prípadne správanie tých recepčných považujem za neprofesionálne.. Ak majú nejaký problém s lekárom, nech si ho riešia v rámci kliniky, a nie pred klientom..

tlucka
26. feb 2016

@silvinkabb A este som chcela doplniť, že už vonkoncom nemajú komentovať a spochybňovať rozhodnutie lekára, ako napr. v mojom prípade OPU bez narkózy
Myslím, že sú tam nato, aby objednali klientku, pacientku a snažili sa nájsť spôsob, ako sa niečo dá urobiť, a nie ako sa nedá. Prepáč, nie si a nebola si v mojej situácii a komentáre dotyčných považujem za neprofesionálne.. Pevne verím, že ty si ako recepčná bola ochotná a ústretovejšia 🙂

silvinkabb
26. feb 2016

@tlucka jasne beriem. Vies takto cez pismenka sa to tazko 🙂 kazdopadne samozrejme ze aj suhlasim

leaa70
26. feb 2016

@cheeky82 no to ti verim, za tym potratom bola imunita?

leaa70
26. feb 2016

@zabka75 a kolko si maka zo 4 vajicok embryjok?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre