Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mimika1973
11. mar 2016

Ahojky babenky;
Chcem sa spytat, na KET sa ide na 20.den cyklu ci aj na 19.den sa moze? Mrazene 5.dnove embrya myslim, diky.

nelly3
12. mar 2016

@mimika1973
medzi 18-20 DC sa moze ist na KET, ja som bola aj 19DC aj 20 DC 😉

matusik6
12. mar 2016

@mircalla
Prečo ti ho dali ked si mala všetko o.k?

lada_dee
12. mar 2016

Mám :
Merional 75IU 1 ks 06/2016
4 ks 01/2016
Prednison 20mg 9 ks

gagirl
12. mar 2016

Dakujem dievcata za vase nazory ohladne toho medrolu..zatial ho beriem od vcera..dufam ze mi nebude z neho nejak zle lebo vcera mi bolo dost divne z neho..Este pripadne sa dr.opytam ci by nestacilo len 4mg.denne..

mircalla
12. mar 2016

@matusik6 netusim, ale marcel ho daval vzdy preventivne v malej davke

gagirl
12. mar 2016

@mircalla a kolko si brala medrolu?4 alebo 8mg?

torpilla123
12. mar 2016

@tinkatinulka @cheeky82 baby,nakoniec som zacala riesit cez email nurse ci nemaju skorsi termin,alebo nech daju vediet ked niekto zrusi lebo my sme flexibilny a pojdeme hned,a vcera mi volali ze maju termin na konzultaciu vo stvrtok.tak sa opytam na vsetko co mi napadne a co ste spominali z vlastnej skusenosti.a mozeme konecne zacat riesit dodatocne vysetrenia.tak mi drzte palce aby sme na 4krat nasli aspon aku taku pricinu alebo riesenie. Tentokrat ideme k Otevrelovi. U neho sme este neboli.

gagirl
13. mar 2016

@ria191 ahoj mamina..ako sa mate? 🙂

mircalla
13. mar 2016

@gagirl jednu tabletku denne, tak asi 4

astrid55
14. mar 2016

@mimika1973 ja som bola az na 21DC, drzim palce

misaelka
14. mar 2016

ahoj baby, v reprofite som absolvovala 2.ivf. na 2.vklad som zostala tehotna, bohuzial sme museli tehotenstvo ukoncit pre vadu na srdiecku v 21tt. co si myslite pokracovat dalej v RF brno, alebo skusit stelcla v reprogenesis?

mahuta
14. mar 2016

Ahojte dievcata, potrebovala by som 2-3 ampulky Menopuru 75IU? Neostali Vam nahodou? Som z Ba. Dakujem pekne.

mahuta
14. mar 2016

@lola911 Ahoj Lola, to pocujem prvýkrát, ze sa da ist cez poistovnu aj po 40-tke. To ozaj??? Ja viem tak, ze 38 plus 364 dni... ci??? Dakujem pekne za informacie... ja som po 40 a mame za sebou jedno neuspesne IVF... tak, ak by to bola pravda, aspon lieky by mohli byt lacnejsie... Fakt dakujem za odpoved!

dancura
14. mar 2016

@mahuta Ahoj. Mne ostala jedna davka len- ak by sa este niekto nasiel, tak by to pomohlo

pufa
14. mar 2016

@misaelka ahoj. osobne si nemyslim, ze je to az tak rozhodujuce. v reprofite sa vam predsa zadarilo. skor asi daj na svoj pocit. mrzi ma velmi ze sa vam take stalo.. nebolo to operovatelne?

vivien391
14. mar 2016

Ahojte, prosim vas mate niekto skusenosti s Mudr. Pospisilovou? dakujem

lola911
14. mar 2016

@mahuta ak zijes v anglicku a mas medzi 40 - 42 tak mas narok minimalne na jeden pokus, zalezi od doktora ku ktoremu chodis... tu je link http://www.nhs.uk/Conditions/IVF/Pages/Availabi... ... ak zijes na slovensku tak sa skus tu na mk spytat... ja na svk nezijem cca 10 rokov

misaelka
14. mar 2016

@pufa bohuzial nie malickemu sa nevyvinula polovica srdiecka

sasa1983
14. mar 2016

@vivien391 mne robila vklad, maximalna spokojnost a dobry profesionalny pristup

vivien391
14. mar 2016

@sasa1983 a ako to dopadlo uspesne 🙂 ano je prijemna zatial som spokojna

andrea841
14. mar 2016

@gennara ahoj podarilo sa ti ivf s tak nízkym amh?

sasa1983
14. mar 2016

@vivien391 hej, uspesne. Ale to nie je velmi od nej zavisle, kazdopadne dobre umiestnila a bola pozitivna, ale tak normalne, k veci.

matusik6
14. mar 2016

@andrea841
A ty máš aké amh?

gennara
14. mar 2016

@andrea841 Ahoj, áno. Práve včera nás pustili z pôrodnice s našimi dvojičkami 🙂

andrea841
15. mar 2016

@gennara jeeeeeej gratulujem 🙂 ja mam tiez velmi nizke ale hodnotu neviem

andrea841
15. mar 2016

@matusik6 ahoj neviem hodnotu ale vraj velmi nizke amh

nelly3
15. mar 2016

baby pisala som Koudelkovi a toto mi prislo:
Milí pacienti,

od 15. 3. 2016 dochází ke změně mojí pracovní pozice. Od tohoto data budu působit ve vedení společnosti FutureLife jako vedoucí lékař IVF. Klinika Reprofit International je součástí skupiny soukromých zdravotnických zařízení, kterou FutureLife zastřešuje. Na klinice Reprofit International již tedy nebudu denně přítomen.
Pokud patříte k mým pacientům, budu Vaši léčbu i nadále sledovat, konzultovat a podílet se na přípravě strategie léčby, a to zejména s MUDr. Tomášem Bagocsim a MUDr. Pavlem Otevřelem, kteří mne na klinice Reprofit International v Brně budou zastupovat a budou se mnou Vaše případy konzultovat.

matusik6
15. mar 2016

@gennara
Gratulujem
A aké nizke si mala Amh?

ria191
15. mar 2016

@nelly3 no kočko najvyšší čas zostať tehu 😀 😀 😀. Predsa len bez vetra sa lístok ani nepohne, takže to čo sme tu minule rozoberali je pravda. Och čo už

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre