Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

nelly3
6. mar 2015

@meaningful
ahoj, vidime sa opat 😉
ja tiez chodim do RF, su tam vsetci uzasni, ty mas ednometriozu, myslim ze Stelc riesi aj endosku, ale kludne chod komu chces 😵

tinkatinulka
6. mar 2015

@diska to si mala štastie ja sm na to sla obklukou cez Prahu a myslím že nič nové sa nevymyslí len kombinácia liekov.

diska
6. mar 2015

@tinkatinulka no hej presne tak,nic nove nexistuje ,cize ani nic nevymyslia.

nelly3
6. mar 2015

@ria191
@tinkatinulka
@lienka_1
@falin
korculky moje, no ide jar, ktora to prva zacne???

meaningful
6. mar 2015

@nelly3 jej dik za odpoved, uz som ani nedufale ze mi niekto odpise 🙂 Teraz niekedy mam dostat mm ale pondelok by som tam chcela volat a objednat sa. Asi ako dlho trva nez ti daju termin na konzultaciu?

nelly3
6. mar 2015

@meaningful
je to velmi individualne, podla toho komu chces ist alebo to nechas tak, nech ti niekoho pridelia, ale snad do mesiaca ti daju termin.

meaningful
6. mar 2015

@nelly3 ty uz tam kolko chodis? a co ti robili?

tinkatinulka
6. mar 2015

@nelly3 juj moja ja to vidim tak že toto bude ešte tažký boj zladit imunitu a odvahu ist pre nanuky, alebo zacat stimulovat..ja by som radsej stimulovala..neviem je tam taka prirodzena príprava pre mna..skludne aj xy vajec ale ale..

monicka79
6. mar 2015

prosim vas mate iekto skusenosti s pichanim merionalu? Nechcem kazdy den chodit na gyn. radsej by som si pichala sama, len neviem ako to zvladnem do brucha. Fraxiparin po operacii som pichala sama v pohode ale to bolo do svalu - do stehna.

haimi
6. mar 2015

@meaningful vacsina chodi Marcelovi Stelclovi, ale zlati su vsetci. Vyber si popr podla fotky, kto sa ti pozdava: http://reprofit.cz/reprofit-international/nas-tym

lienka_1
6. mar 2015

@nelly3 Ty? 😀 😀 😀

freyahope
6. mar 2015

@monicka79 pozri si toto video

https://www.youtube.com/watch?v=V7QXql7GU8Q

ja som si ho párkrát prešla a nemala som potom s pichaním problém. Akurát to daj kolmo do brucha, nie pod uhlom, ako je to vo videu.

monicka79
6. mar 2015

@freyahope dakujem, idem to pozriet 🙂

nelly3
6. mar 2015

@meaningful
chodim tam od roku 2012, no nic mi nerobili, bola som zopar krat na softe a raz na riadnom IVF.

nelly3
6. mar 2015

@lienka_1
bodaj by si mala pravdu a este keby to aj vyslo, jaajj 😵

bergalm
6. mar 2015

Kocky, tak pridavam pozitivne spravicky...Morfologicky utz.je dobry nasa laska ma 23cm,350g a zodpovedame presne 20tt+5 so vsetkym cize hlavicka,stehenna kost ,brusko..... 🙂 Boli sme hotovy zrovna si cmulalo prst a vyplazovalo jazycek v zivote sme nic take nevideli 😉 😉 😉 A samozrejme,ze sme nechceli vediet co cakame..Dr. Vlasin bol mily,uplny pohodak 🙂 sa tesime

gagirl
6. mar 2015

@bergalm tesim sa s vami..🙂

bergalm
6. mar 2015

@gagirl dakujem moc

falin
6. mar 2015

@nelly3 - necháme to na tebe 😉 a samozrejme ze tentoraz to bude úspešné. Už musí.

donatela
7. mar 2015

Ahojte dievčence, predstavujem vám ďalšieho reprofiťáčika. Volá sa Timotej, narodil sa 20.2. s mierami 3.390g a 51cm. Všetkým vám prajem, nech držíte čoskoro v náručí takýto krásny uzlíček šťastia🙂

haimi
7. mar 2015

@donatela gratulujem 😉

bergalm
7. mar 2015

@donatela gratulujem 🙂

izzie27
7. mar 2015

@donatela gratulujem 🙂 prajem vela zdravicka

julciatko1
7. mar 2015

Čaute dievky 🙂 tak aj ja sa pridávam ku vám. Boli sme na prvej konzultácii 10.2. pri doktorke Pastorčákovej a aj napriek zlým výsledkom sme odtiaľ odchádzali so širokým úsmevom a máme obaja veľmi dobrý pocit, že sme v dobrých rukách 🙂 Odporučila nám rovno soft ivf, mali sme ho absolvovať už teraz v apríli, ale museli sme to odložiť, pretože som momentálne na úrade práce a mám možnosť sa zamestnať v štátnej správe, tak chceme počkať či to vyjde a ak to vyjde, tak rovno po skúšobnej dobe ideme na to!
Baby! Nebojíte sa, že keď vám oplodnia vajíčka manželovými spermiami, tak sa po pár dňoch prestane embryo vyvíjať? V poslednej dobe je okolo mňa strašne veľa takýchto prípadov a neostáva im nič iné, len darcovské spermie alebo adopcia ☹ Nechcem na to myslieť, ale keď to mám všade okolo seba, tak ma to ovplyvňuje a myslím na to...

gagirl
7. mar 2015

@donatela srdecne blahozelam..🙂

santeema
7. mar 2015

@donatela blahozelam🙂 a nech ste zdravi🙂

mimika1973
7. mar 2015

@donatela gratulka ku krasnemu syncekovi, nech Vam robi radost a ste zdravi! 😵 😵 😵
Krasne miery 😉

martuska00
8. mar 2015

@donatela gratulujem

bergalm
8. mar 2015

@julciatko1 no je to hrozne,ked sa to stava tak casto,ale na druhej strane su pary ako my ,ze inu sancu ako darcovske sme nemali a vidis cakame a mm miluje nasu lasku uz teraz.Vobec to neberie,ze nieje jeho ,ale je to rozhodnutie ktore si kazdy musi sam rozhodnut 🙂 U nas radsej takto,ako byt cely zivot bez deti a mozem povedat su to neopisatelne pocity ked kope,ked mm videl 1x sono bol hotovy 😉 Milujeme ju al.jeho je to kusok zo mna ,ale Vam a aj vsetkym tu zelam aby ste nemuseli riesit darcovstvo a drzim paluchy 🙂

ivka3901
8. mar 2015

Ahojte baby chcem sa spýtať ak budem mať tohov17marca dobré výsledky z r. Imu a ten pos.... annexin v pojde dole mohla by som podla menzesu ptípravu na KET?kedže sa mi už nechce ísť do roboty po velkej noci 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre