Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinka9075
10. okt 2012

@zeina62 presne tak neviem v čom by mi pomohla cudzia ženská čo o mne nevie nič 😖 a asi by som jej velmi nerozprávala o sebe 😕 😕 a tebe sa to už pomaly blíži a bude bábetko 🙂 🙂

zeina62
10. okt 2012

@tinka9075 no uz sa tak tesim,tak sa mi vyhadzala tvar asi s liekov ☹ nevadi hlavne nech sa podari ucel 🙂 ty budes mat zajtra uz vysledky nie?

tinka9075
10. okt 2012

@zeina62 ja mám zajtra výsledky tak som zvedavá čo bude no necháme sa prekvapit čo z toho bude 🙂 🙂 ja mám tiež vyhádzaná no neviem z čoho a tvár mám ako pubertáčka ani vtedy som ju takú nemala 😀 😀

zeina62
10. okt 2012

@tinka9075 ja tvoj vysledok uz viem si tehu na 100% 🙂 bud kludna urcite sa ti to podarilo tento krat 🙂

zeina62
10. okt 2012

@tinka9075 idem uz spinkat pa pa dobruuu

tinka9075
10. okt 2012

@zeina62 jáj verím že pravdu máš zajtra budem písat 🙂 🙂 dobrú nocku 🙂 🙂

dudkav
10. okt 2012

@nelly3 , teraz asi este ano, ale asi posledne dva oktobrove tyzdne tam nebude, tak som to pochopila.Ty mas z Koudelku aky pocit?

ganesh
11. okt 2012

@melisska aha, no uz som im pisala, tak pockam na odpoved 🙂 a este jedna otazka. je normalne, ze 6 den po ET nic necitim este? 🙂

melisska
11. okt 2012

@ganesh je to normalne, niekto citi a niekto nie, to je na tom, vydrzat tych 12-14 dní 😉

misha1104
11. okt 2012

Ahojte trosku sa vam sem votriem....Caka nas tiez ivf metodou icsi ale nie na sk ale v de.Po 2neuspesnych iui tak hadam sa podari nam vsetkym. Ako ste brali stimulaciu ...ja budem stimulovat monepur zatial.....v sobotu zaciname....v pondelok kontrola ...mam z toho trosku strach ..... 😒

ganesh
11. okt 2012

@misha1104 ahoj, ja som podstupila 1x IVF a hned s ICSI, pretoze povedali, ze u nas to inak nejde....tiez som stimulovala s Menopur a uplne v pohode, nebadala som ziadne zmeny....az na to, ze tie vajecniky bolia trosku viac ako obvykle. som uplny novacik 🙂 teraz som 6 den po ET a som taka nedockava 🙂

ganesh
11. okt 2012

@melisska dakujem dakujem , si ma ukludnila 🙂 lebo som ako na trnkach 🙂 je to nase prve IVF a verim,ze aj posledne 🙂

melisska
11. okt 2012

@ganesh tak ver 😉 😵

hora_lka
11. okt 2012

@misha1104 ahoj, ja som po 2IVF, zatial neuspesne, stimulovala som teraz pri druhom IVF kombinaciou fostimonu a puregonu, vysoke davky, ale u mna je to uz kvoli veku, mala som 14 vajicok, z toho 10 zrelych, 2 vlozili a 4 este mame zamrazene, tak sa chystam na KET a uvidime .. tiez som sa bala po prvy krat vsetkeho, injekcii, opu, a ako to cele zvladnem, ale vsetko sa da, mas pred sebou ciel a s podporou manzela, partnera vsetko zvladnes .. drzim palce

hora_lka
11. okt 2012

@tinka9075 ahoj, ako sa mas? myslim na Teba ako si dopadla

kaja81
11. okt 2012

@ganesh aj ja mam4-04 od opu

kaja81
11. okt 2012

sarasota, tinka9075 ako? chválte sa 🙂 🙂

kaja81
11. okt 2012

@ganesh ahoj aj ja som sa nevedela dočkať kedy urobím test 😉
a teraz so v 6tt a 16.10.idem do Brna na sono 🙂 dúfam, že všetko bude ok a uvidíme srdiečko našej lasočky 🙂

falin
11. okt 2012

@kaja81 - kajka super, drzim palceky na sono, aby bolo krasne srdiecko

sarasota , tinka sem sme so spravickami, ja sem kazdu chvilku nakukam 😕

baby, nespominali ste tu ze Stelcl ma dovolenku? tento tyzden ci aj buduci?

@ganesh - drzim palceky aby vyslo hned 1.ivf . Budes aj testovat ci pockas na krvicku? Inac na ukludnenie - ja som pri malej nic necitila a bola som tehu a druhe som citila a napokon bolo iba biochemicke tehu 😒 Takze je to velmi individualne

sarasota
11. okt 2012

ahojte zatial nemam pre Vas ziadne spravy vcera mi sono nerobila ze to je este skoro a krvicku mam mat dnes uz som aj volala ale pani doktorka ma vela prace tak si mam zavolat neskorsie. Manzel mi uz 2 krat volal ze ako tak si viete predstavit v akom strese som 🙂

javi37
11. okt 2012

Babenky, ja trošku odbočím, ale aj vy už doplácate za utrogestan? Necelých 6 € za 4 krabičky.

Všetkým babenkám čakateľkám držím palce, čítam vás každý deň, Brno je jednoznačne najlepšia voľba 😵 !!!

melisska
11. okt 2012

@sarasota jaaaaaaaaaaj, aspon, ze vieme co 😉 vydrzime s tebou 🙂

kaja81
11. okt 2012

@javi37 no všimla som si , že predtym som doplacala na utroš 14centov/za jeden
a teraz som tež platila asi do 6€. Bohovské, ešte že odvádzame peniaze do zdravotnej-svine 😠

kaja81
11. okt 2012

@kaja81 myslim že jedno balenie 3€ aj niečo nie som si ista zajtra si idem po ďalšie tak uvidím

kaja81
11. okt 2012

@sarasota držím palce 😉 😉 😉 😉

kaja81
11. okt 2012

@sarasota kedy si mala ET? už sa mi to pletie 😉 asi po mne?
ja som mala 19.9.

sarasota
11. okt 2012

@kaja81 21.9.

sarasota
11. okt 2012

@kaja81 ake si mala hcg?

kaja81
11. okt 2012

@sarasota 575.70

kaja81
11. okt 2012

@sarasota ale ako zistím že sa mi zvyšuje, chodievate častejšie na krv?asi tomu trošku nerozumiem 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre