Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

martini
28. mar 2013

@amali ktorý deň po ET ti brali krv? (deň et sa nepočíta) a aké embryjka vkladali ( po 3dnovej či 5 dnovej kultivacii)?

amali
28. mar 2013

@nelly3 nie dve

martini
28. mar 2013

@nelly3 tak tak reprofiťačik je to 🙂

amali
28. mar 2013

@martini 10 deň po Et ak sa deň Et nepočíta.....dnes mi brali krv, a bola som po 5 dň.kultivácii

martini
28. mar 2013

@amali nech len nevymyšla a pekne predpisuje. Ja som niekedy v reprofite brala menej utrošu a potom boli na nejakej medzinarodnej konferencii a povedali, že sa osvedčili taketo davky. A už pri tehotenstve so synom som taketo davky mala 🙂 a aj teraz to tak davam. ved ked si len predstavim kolko skončí aj tak mimo, tak to možno ani nie su vysoke davky 😉 je to ine akokeby si brala duphaston, ktory sa cely vstrebe.

martini
28. mar 2013

@amali ajajaj, superske hcg. ja som dnes 12ty deň po et a hcg mam dnes 450. a pri synovi som mala 400 na 14ty deň po ET (vždy mi vkladali 5 dnove embryjka). Si v hornom páse, hcg máš nadpriemerne 🙂 super 🙂

amali
28. mar 2013

@martini to je pravda..je to síce nepríjemné ten utroš hlavne ráno ked idem do práce....na noc mi to nevadí

amali
28. mar 2013

@martini aj ja ti gratulujem moja a musíme do dobojovať do zdarného konca

speranza1
28. mar 2013

@martini
@amali dievcence gratulujeeeem 😵 😵 😵 kraaaasne HCG ...tesim sa s Vami 🙂 😵

martini
28. mar 2013

@amali to si piš, že dobojujeme 🙂

amali
28. mar 2013

@martini 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jasné

lynx19
28. mar 2013

@tinkatinulka ides na sono?ja v sobotu

melisska
28. mar 2013

@amali gratulujem vam dievcata 😵 😵 😵
@martini

melisska
28. mar 2013

inac aj mne predpisuje tu dr. len 2 krabicky utorsa, ze vraj viac nemozu, a aj kukulik mi to potvrdil 😉

pufa
28. mar 2013

Mne doktor vedel dať na jeden recept tri balenia utrogestanu a vždy mi dal ešte druhý taký istý bez dátumu, ktorý som si vybrala neskôr a dopisala som tam dátum. Asi záleží aj na ochote lekára.. Môj vie čo mám za sebou, tak je veľmi ochotný 🙂

zlatanka30
28. mar 2013

@amali vobec su to neni velke davky utrosu ja som brala 4-2-4 a bolo to v pohode

ria191
28. mar 2013

@melisska aj mne predpisuje tri krabičky, že viacej nemôže 😀 😀 😀

ria191
28. mar 2013

@speranza1 a @nelly3 jéééééééj babule vy na mňa tak myslíte? No skoro som odpadla že sliznica 12 mm to je fakt super idem písnuť Štelclovi čo a ako 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zlatanka30
28. mar 2013
zlatanka30
28. mar 2013

Moje najvacsie lasky

ria191
28. mar 2013

@zlatanka30 krásny sú na zjedenie. To je asi na inšpiráciu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

amali
28. mar 2013

@zlatanka30 sú nádherní.... 😉

zlatanka30
28. mar 2013

@ria191 ano rychlo pis stelclovi aj ty budes mat take 😀

zlatanka30
28. mar 2013

@amali dakujem vsak su z Reprofitu 🙂

speranza1
28. mar 2013

@ria191 som rada neskutocne rada 😀 😀 😀 ...mozno pomohla aj moja "nevinna modlidbicka za teba" 😀 😀 😀 😵 ... tesim sa prevelmi

ria191
28. mar 2013

@speranza1 jasné že pomohla tomu ver. Už som mu napísala, tak som zvedavá čo mi odpíše 😀 😀 😀 .

ria191
28. mar 2013

@zlatanka30 tak pre toto sa fakt oplatí bojovať 😀 😀 😀 . Tak ja verím, že sa všetky dočkáme 😀 😀 😀

amali
28. mar 2013

baby treba volať do reprofitu ak je pozit. výsledok?

melisska
28. mar 2013

@amali áno, treba im to povedať .:*)

ria191
28. mar 2013

@melisska ahoj 😀 Štelcl sa mi zatiaľ neozval tak potrebujem poradiť. Tuším od 14. dňa cyklu začnem vkladať utroš (a akú dávku 4-0-4?) a čo pednison a anopyrin? uff to si teraz nemala takže asi nevieš poradiť.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre